Cesar Evora Turkısh Fanclup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cesar Evora Turkısh Fanclup

Cesar Evora ile ilgili herşey

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
"ENTRE EL AMOR Y EL ODİO" dizisinin 50. bölümü eklenmiştir

lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)

+12
SOLEDAD
neslikan
viveme_csr
pallas
dderya85
nataliaya
lasfieras
victoria_cesar
elifce
nes_rin
Admin
edabauer
16 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
pallas
Eugenio Lizarde "En Nombre del Amor"
Eugenio Lizarde
pallas

lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 12:13 pm

yani o dansöz bozması kadın rezaletti hakikaten maria da abartmasa iyi eder artık
edabauer
Admin
Admin
edabauer

lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 2:19 pm

ve bu bölümde gerardonun yanonda oturan ünlü yüzü tanıdınızmı?
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 11:36 pm

tabikide tanıdık ade ablacım ilk başta çok şaşırdım ama sonra anladımki gerçekten oymuş helena rojo. Smile
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 10:42 am

hani şu aşk makyajı olmadan da ki kadın mı bende bi yerde gördüm diyorum ama...
viveme_csr
Jaime Dumas "Gente Bien"
Jaime Dumas
viveme_csr

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 1:30 pm

Evet o kadın ama ne alaka ordaydı anlayabilmiş değilim Very Happy ünlü bi oyuncu ya konuk olarak falan çağırdılar herhal scratch
elifce
Marcelo Vargas "Corazon salvaje"
Marcelo Vargas

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 2:17 pm

evet 84 bölümü niye vermediler bilmiyorum
elifce
Marcelo Vargas

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 2:18 pm

bölümleri nasıl izleyeceğim ben?
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 3:22 pm

herkese merhabalar..
ya girip yorum yazacaktım pek fırsatım olmadı tercihlerle uğraşıyorum pestilim çıkmış durumda No
artık hafifletttim de işlerimi geleyim dedim..

Cuma günkü yani 86. bölümün yorumlarına gelelim hemen..
Marianın blöfü tuttu ..çocuklar özellikle estrella da artık daha ılımlı olacak gibi..
marianın bir sözüepey hoşuma gittiki günün sözü olabilecek nitelikte bence..

sana eş olarak dönmüyorum çocuklarıma anne olarak dönüyorum..estebanın surat ifadesi gözlerinin o hali içime dokundu valla

carmela ve hector süperdi ya ve pulpo da tabi epey güldüm onlara Smile

sonra maria gerardo ile konuşurken estebanın kıskançlık krizine girip kapıyı vurması...upps haşin erkekim benim be bom

ertesi günde golf sahasındaki fırçası epey iyiydi yanlız pantolunu biraz sıktırmış göbüşü meydandaydı tongue

final dillere destan zaten...
https://cesarevorafans.forummotion.com
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 3:23 pm

elifce demiş ki:
bölümleri nasıl izleyeceğim ben?

dizilerin full bölümleri kısmından izleyebilirsin
mariaaa
Antonio "Si Dios me quita la vida"
Antonio

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 4:54 pm

edacım bölümleri koyda bizde bu güzel diziyi izlemekten mahrum kalmayalım sımdı yorumları okudukca cokk kıskandım sızı bizde izlemek istiyoruz bıran önce
edabauer
Admin
Admin
edabauer

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 2:39 pm

mariaaa demiş ki:
edacım bölümleri koyda bizde bu güzel diziyi izlemekten mahrum kalmayalım sımdı yorumları okudukca cokk kıskandım sızı bizde izlemek istiyoruz bıran önce
bu ara diziye ara verdiğim farkındayım bir çok bölümde elimde montajlı şekilde bekliyor bu ay kotayı biraz fazla aştım 2 gün sonra sizleri cesara doyuracağım....
mariaaa
Antonio "Si Dios me quita la vida"
Antonio

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 5:22 pm

cok saol eda senın hakkını nasıl oducez bılmıorum ellerıne saglık
ışık
Marcelo Vargas
ışık

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 5:35 pm

Herkese merhaba siteye yeni kayıt oldum,acaba la madrastra nın bölümlerini nerden izleyebilirim ?yardım edersiniz çok sevinirim.
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 12:21 am

Ana rosa nın mariaya yaptığı baskından sonra esteban atıldı ortaya ve karısını korudu ..
üstüne dudaklarına birede ana rosadan öpücük aldı..maria epey kötü oldu ama
gererdoda nasibini aldı estebanın öfkesinden..

sen ne laftan anlamaz adamsın diyişi yok mu uff...
sonra eve gelince kıskanıyorum demesi eridim ya I love you

ve şu hatırlama sahneleri güne damgasıı vurdu bence ..karşılıklı bi hatırlaştılar...bizde izledik tabi...kesintisiz hemde cheers
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 12:25 am

ya ben anlayamadım dsmart cidden sapıttı bize güzelim sahneyi zamanında izletmediler agız tadıyla şimdi kesintisiz verdiler maşallah tabikide izlemek güzeldi ama asıl sahneyi bozmasalardı zamanında dahada güzel olurdu.
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 12:28 am

kesinlikle....böyle gri izledik öyle orjinal renklerinde izleyecektik..neyse gösterdiler tabi oda büyük aşama...
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 12:40 am

esteban artık güzel bir şekilde benzeticek gerardoyu inadına yapıyor resmen ya maria illede benim olcak diyor ama esteban bırakırmı mariayı sana hiç adam aklınımı kaçırdı gerçi kaçırttı adamın aklını maria baksanıza adam kıskançlıktan ölcek ama şöylede düşünmek lazım şimdi gerardo şuanda marianın dudaklarına yapışsaydı esteban çok pis yapardı gerardoyu Very Happy ama baksanıza mariaya anarosa estebanın dudaklarına yapıştı maria kıskançlıktan ölsede kadının saçını başını yolmaya kalkmadı Evil or Very Mad
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 11:35 pm

Ya ne bölümdü leonel zavallım sevgi pıtrıcığım kulağına yedi kulunu ama doktorum civanım estebanım bi güzel tedavi etti sevgi pıtırcığını oda yetmedi birde kapıya el attı bi bakayım dedi..
birde saç traşı olmuş pekte bir tatlıydı Razz insanın gidip yanaklarına yapışası geliyor..

Maria ile konuşmasınada bayıldım yani maria yine aynı konuyu açıca işim var beni yanlız bırak dedi ama sonrada söyle beni seviyormusun ???
Maria dan beklediği cevabı alınca ne mutlu oldu hoş maria olumsuz yanıtta verseydi seni burda seven çok estebanım..

lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 88td6
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 7:19 pm

bugünkü bölüm nasıldı ama Laughing esteban ne güzel çaktı gerardoya be Twisted Evil
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 11:41 pm

evet gerardo hakketmişti yani ama hoşuma giden taraf yumruğu attıktan sonraki hareketleriydi çok tatlıdı ya dudak büzüşler falan bayıldım doğrusu...
hele mariaya yapışması ufff...
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 6:51 pm

maria'nın tepkisi nasıldı"esteban sen vahşi bir adam değilsin" o zaman neden adamı cinayetle suşluyorsun be kadın
edabauer
Admin
Admin
edabauer

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 12:34 pm

ya ben özlemişim buraları .benim yorumum marianın kırmızı takımlarına olucak nihayet o muhteşem sahneyi izleyebileceğiz zannedersem tabii kesmezlerse ayy ya estebanım çok tatlı ama ya....!tam bir mağara adamı gibi kadınını yumruklarıyla koruyor ama..
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 1:54 pm

ben malesef bugünde dahil olmak üzere cumaya kadar diziyi izleyemicem eda ablacım inş.videoları eklersinde benimde burdan izleme imkanım olur.yoksa çok şey kaçırmış olcam Crying or Very sad
viveme_csr
Jaime Dumas "Gente Bien"
Jaime Dumas
viveme_csr

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 9:30 pm

Eda abla ben de maria nın kırmızı takımını görür görmez aynı şeyi düşündüm lol! hadi bakalım inş bu kez izleyebiliriz kesilmeden hem kesilse bile sen üzerinde oynar tam olarak verirsin o sahneyi çok sağol yaaa Very Happy
viveme_csr
Jaime Dumas "Gente Bien"
Jaime Dumas
viveme_csr

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 9:35 pm

Bi bu eksikti yaa dailymotion'da da bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir yazıyo eee bölümler nasıl eklenecek artık scratch abarttılar iyice yaaaa sinir oldum Evil or Very Mad

lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)
4 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-