Cesar Evora Turkısh Fanclup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cesar Evora Turkısh Fanclup

Cesar Evora ile ilgili herşey

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
"ENTRE EL AMOR Y EL ODİO" dizisinin 50. bölümü eklenmiştir

lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)

+12
SOLEDAD
neslikan
viveme_csr
pallas
dderya85
nataliaya
lasfieras
victoria_cesar
elifce
nes_rin
Admin
edabauer
16 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
victoria_cesar
Juan De La Cruz "El Privilegio de Amar"
Juan De La Cruz
victoria_cesar

lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 9:06 pm

Esteban bana aşık olsa ben bu kadar ayak diretemezdim ama gurur da önemli şimdi bir yandan oda var

Yaaaaaaa Şu Özge nin imzasındaki gülüşünü ve o karşısındakini eritecek aşk sözcüklerini söylese bende gurur murur kalırmıydı acaba sanmam...

Maria bacım bu zamana kadar iyi dayandı valla böyle bir adama çoktan teslim olması gerekirdi...
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 1:11 am

victoria_cesar demiş ki:
Esteban bana aşık olsa ben bu kadar ayak diretemezdim ama gurur da önemli şimdi bir yandan oda var

Yaaaaaaa Şu Özge nin imzasındaki gülüşünü ve o karşısındakini eritecek aşk sözcüklerini söylese bende gurur murur kalırmıydı acaba sanmam...

Maria bacım bu zamana kadar iyi dayandı valla böyle bir adama çoktan teslim olması gerekirdi...

Yürü be Deryacım valla bugünlerde benim duygularıma süper tercüman oluyorsun bilesin lol!

Maria Estebana her ktöü davrandığında ben üzülüyorum ya haksızlık valla imkan olsa televizyonun içine girip adamı çıkartıvericem dışarı I love you
https://cesarevorafans.forummotion.com
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 1:17 am

ya şu socorro & davinci kavgasıı devm etseydi az daha ya epey güldürdüler beni socorro yapmadığını bırakmadı adama

ya esteban fabiolayı fena hırpalıdı ama hakketti adam aşık aşkı için herşeyi yapabilir..

Atölye yanınca mariaya bana her konuda güvenebilirsin derken ne masumdu ya ..maria da anlamış olacakki bu sefer senden şüphelenmiyom dedi... silent ayy onun ordaki tepkisine bayıldım o tirip atmalar yesinler onu Razz

Vivianda hamile...San Romanlara bebiş geliyor..

Ya şu düğün sahnesi hüştu ama bizimki gözlükleri takmış salına salına yürüyor aaa cheers

Maria ile bakışmalar falan..

Neyse arkadaşlar bu resim günün resmi olabilir kanımca...ne dersiniz??

lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Papies10
nataliaya
Eugenio Lizarde "En Nombre del Amor"
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 1:12 pm

ay arkadaşlar ya malesef bugünkü ve bence en önemli bölümü izleyemedim Sad artık bakalım akşam izlemeye çalışcam ama izleyebilecekmiyim onuda bilmiyorum.neler oldugunu anlatabilirmisiniz.esteban gerardoyu görünce naptı Very Happy bide estebanın muradına erdigi sahneyi kestilermi çok merak ediyorum Laughing Embarassed
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 2:17 pm

nataliaya demiş ki:
ay arkadaşlar ya malesef bugünkü ve bence en önemli bölümü izleyemedim Sad artık bakalım akşam izlemeye çalışcam ama izleyebilecekmiyim onuda bilmiyorum.neler oldugunu anlatabilirmisiniz.esteban gerardoyu görünce naptı Very Happy bide estebanın muradına erdigi sahneyi kestilermi çok merak ediyorum Laughing Embarassed

Didemcim bizimkler harikaydılar bu sefer hiç kavga yok... confused

aşk çok üst düzeylerde lol!

Yanlız sonunu kestiler yani şu büyük buluşmayı ..Belki yarın gösterirler net olarak bilemiyorum

Zaten o kızımlarda konuşma yok biliyorsunuz Embarassed ama yinede inşallah gösterirler..
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 2:26 pm

Şu Tekila sahnesi...Esteban mariayı içirdi durdu anam babam bir 13 rakamı duydum ondan sonrada iki teps daha geldi masaya..

lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Bajand10

Çok eğleniyorlardı ya..Eskiden çocuklardan ve kalabalıktan kaçtıkları başbaşa kaldıkları bir otel varmış..konu oradan açıldı..
Esteban hemen tabi halen otelin durduğunu söyledi ve kendisi gibi otelinde onu beklediğini Twisted Evil

lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Paoi8010

ve oteldeler...bizimki çok mutlu ya bom bom

lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 0134og10
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 2:51 pm

Admin demiş ki:
nataliaya demiş ki:

Didemcim bizimkler harikaydılar bu sefer hiç kavga yok... confused

aşk çok üst düzeylerde lol!

Yanlız sonunu kestiler yani şu büyük buluşmayı ..Belki yarın gösterirler net olarak bilemiyorum

Zaten o kızımlarda konuşma yok biliyorsunuz Embarassed ama yinede inşallah gösterirler..
canım ya çok saol nerde kestiler diziyi orginalinde estabenla yataktayken hani marianın bi bakışı vardı orda bitiyodu orginalinde.pembe smartta nerde kestiler eger oraya kadar göstermedilerse cnm yarında gösterceklerini pek sanmam.ben uyanamamışımda kalktıgımda 12.40dı saat hemen açtım tvyi ama erken bitmişti bende kendi kendime heralde malum sahneyi kestiler dedim Sad ozaman ne anlamı var ya.
dderya85
Marcelo Vargas "Corazon salvaje"
Marcelo Vargas

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 4:11 pm

artık bölümler konmıcak mı buraya? bende seyredemedim en önemli bölümü ya:((
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 7:12 pm

[color=darkred]merhaba foruma yeni katıldım söylediğiniz bölüm kesilmemiş 81. bölümde çıktı.Anarozada otele gelerek herşeyi berbat etti maria da anarozaya inandı,daha sonra esteban maria yı sokuro nun düğününde gördüğü adamla elele yakaladı sinir krizine girdim yanlış anllaşılmalar zinciri yüzünden Sad
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 7:43 pm

pallas demiş ki:
[color=darkred]merhaba foruma yeni katıldım söylediğiniz bölüm kesilmemiş 81. bölümde çıktı.Anarozada otele gelerek herşeyi berbat etti maria da anarozaya inandı,daha sonra esteban maria yı sokuro nun düğününde gördüğü adamla elele yakaladı sinir krizine girdim yanlış anllaşılmalar zinciri yüzünden Sad
pallas cnm dediğimiz sahne malesef kesilmiş malum bizim insanlarımız bazı şeyleri aşamıyacagı için halbuki yayınlandıgı hiçbir ülkede zannedersem bu sahne kesilmedi çünkü ortada yayınlanmaması gerekn bir sahne yoktu ayıp bir sahne yada igrenç bi sahne yoktu çok güzel bir aşk sahnesi vardı ama dedigim gibi ülkemizi çok seviyor olsakta bazı şeyleri kabul edelim türkiye bunları kabul edicek kadar gelişemedi(umarım yanlış bişi söylememmişimdir).
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 2:24 pm

kesinlikle katılıyorum sana maalesef "burası türkiye" ağız tadıyla bi bi aşk ve gurur bile izleyemiyoruz scratch
edabauer
Admin
Admin
edabauer

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 3:11 pm

öncelkile merhabalar bir kaç günlüğüne evde değildim bende estebanımın 81.bölümünü şimdi izledim cidden hayal kırıklığına uğradım o beklediğim güzel aşk sahneleri malesef kesilmiş bu ne rezalettir ya anlamadım inanın sinirlerim çok bozuldu dizi başladığından beri 81.bölümü bekliyoruz şu olnlara bak.bu sansür duyulsa nasıl bir imajımız olur siz düşünün artık .....
estebanınmın saçları çok tatlıydı ya...
sakın üzülmeyin bölümleri kaldığı yerden vermeye devam edeceğim....yaz sezonuya arada böyle takıntılar oluyor...
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 3:37 pm

evet hevesimiz kursağımızda kaldı inşallah diğer sahnelerde böyle bir şey olmaz ama olay sahnemizde olmadıktan sonra...
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 1:34 am

İşte Esteban ve Maria.. I love you

lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 M8cv5s10
victoria_cesar
Juan De La Cruz
victoria_cesar

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 12:30 pm

Şu yüzlerindeki ifadeye bak hele nede mesutlar... Birbirlerini bayağı hırpaladılar yaaaaa İstedikleri buydu bunada kavuştular bide çocuklarına kavuşsun onların anne dedeiklerini duysun dünyalar maria nın olur...

Böyle bir koca herkeze nasip olmaz adamın koynunda ne kadar huzurlu yatıyor...

Allah ım bizede ver şöyle bir koca...Şu üç günlük dünyada bizde aşkı ihtirası yaşayalım yaaaa.. Laughing
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 3:02 pm

ay anarosa gelince maria çok şaşırdı tabi esteban da maria anarosanın elinde odanın anahtarı oldugu için estebanın onu kandırdıgını düşündü:lol:ve estebana istedigi aldınmı tatmin oldunmu tarzında bişiler söyledi:lol:tabi tatmin olmuştur adam o geceden sonra:oops: gerçektende istedigini aldı ama amacı mariayı kandırmak deildi.
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 12:58 am

Arkadaşlar!!!

Dizinin full bölümleri kategorisindeki mesjlar buraya alınmıştır...

nataliaya
eda ablacım çok teşekkürler bu bölümü izleyememiştim ellerine sağlık.bu arada esteban patlamak üzere fenalarda maria adamı çok yalvarttı yeter artık.neyse zannedersem perşembe günü yanlış hatırlamıyosam esteban muradına ericek

victoria_cesar
Şu büyük kavuşmayı Türkçe izlemek için sabırsızlanıyorum... O bölümde Maria yı konuşturmuyor artık odaya girmiş, Maria o zamana kadar vıdı vıdı etmiş daha konuşturur mu Esteban..Erken davranıyor işe işini sağlama alıyor..

Nesrinin dediği gibi kadıncağızı hamur gibi yoğuruyor.. bu sahne gerçek rol icabı değil yaaaa... Yutturuyorlar millete rol diye ama değil değil yaaaaa gerçek aşk...

Bu Cesar ın öpüşme tekniği çok güzel Lavabo pompası gibi mübarek Tarkan ın şarkısı geliyor aklıma Hüp diye içine çek beni...Ama illada öpüşmesi gerekmiyor adamdaki bakışlar manyak eder insanı ,gözleri ile sevişiyor zaten

ah......... ahhhhhhhh....

nes_rin
evet yaa rol diye yutturuyorlar sarıl bananın acısını çıkarıyor cesar
şaka bir yana vicky'nin kocası olsaydım eğer çok rahatsız olurdum ve bu tür sahnelere asla izin vermezdim
vick soyununca çıplak sırtını nasılda mıncıkladı
sanki baklavalık hamur açıyor
vicky'nin bakışlara ne demeli cesar boynunu öptükçe nasılda zevkten dört köşe oluyor
yani gerçek hayatta yakınlaşsalar bu kadar olur
vivien izleyince ne tepki verdi acaba?

nataliaya

arkadaşlar katılıyorum size ya o sahne rol olamaz resmen gerçek orginalini izleyince daha iyi anlaşılıyo cesarın sesi nefes alışları falan kandırıyolar bizi rol icabı diye.bide kocasıda rahatsız oluyoki heralde çünkü vickynin dogum gününde falan eski rol arkadaşları vardı hepsi olmasada.bir cesar yoktu madem yakın arkadaşlar niye yoktu hadi 1 kere gitmedi yada gidemedi diyelim öteki dogum gününde niye yoktu vickynin, insan yakın arkadaşını çağarmazmı.

victoria_cesar

Ayyyyyy Nesrin cim beni çok güldürdün Baklavalık hamur haaa ne diyeyim doğru valla..

Özellikle Vicky nin sırtında izler oldu Cesar kaptırmış gidiyor rol diye malı götürüyor Tövbe Tövbe...

Vicky nin kocası uyuz biri Bu sahneyi izlediğinde eşim profesyonel gibi bişey diyor insan derki kısakanıyorum ama ben bunları kabul ederek aldım

Kıskanmam filan diyorsa eğer o adamın aklından şüphe ederim ben böyle bir kadın kıskanılmazsa kim kıskanılır yahu...

victoria_cesar

Kesileceğini biliyordum...Özgecim teşekkür ederiz paylaşımın için...

kaçkere izledim herseferindede gözüm başka şeylere taklıyor

Birbirlerini bayağı bir hırpaladılar yılların acısı çıktı burada... 20 yıl sonra gelen öpüşme pembe dizilerde en iyi öpüşme sahnesi seçilmiş ya peki bu sahne ye yokmu ...

victoria_cesar

Arkadaşlar nelerede dikkat ediyorsunuz derin nefes alması benim komiğime gidiyor...Doğum günü meselesi ise ben görmedim ama gerçekten iyi dostlarsa gitmemişse bile muhakkak hediyesini göndermiştir cesar belki utanmıştır gitmeye omar fayad dan kasrısını hamur gbi yoğurdu çekinirdi diyecem ama Cristina show da hiçde çekinmişe benzemiyordu
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 1:12 am

Arkadaşlar buyurun kesilen sahne...

Orjinal Dvd 'den...

Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 9:03 pm

Ya bu maria beni krize sokucak
esteban gibi bir adama inanmıyor
adam bana inan maria diyor yok kadın inanmıyor ya Sad televizyonun başında ben sana inanırım esteban demekten canım çıktı valla tam atağa kalkıyor sonuç yok

bu arada çocukların eserikli olmalarının sebebi maria bence analarına çekmişler Smile gece yarısı olmuş maria şirkette birde katili esteban zannetti ya scratch
edabauer
Admin
Admin
edabauer

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 1:54 am

ya bu 81. bölümün üzerine artık bu bölümler çekilir gibi değil ya..maria şuan estebana hiç güvenemiyor haklı olarakdan.kadın estebandan iyice şüphelenecek gibi gözüküyor bu gererdoyuda hiç anlamıyom nedir bu maria saplantısı geçen sefer dostça ayrıldışar neden döndüki yoksa esteban gibi bir kerecik mariayı otele kapatsam diyemi düşünüyor nedir.
ama marianın 81. bölümde "şimdi tatmin oldunmu istediğini aldın"demesi çok şairaneydi doğrusu.neyse biz dönelim gelececeğe artık şu 81.bölümün sersemliğinden kurtulamam lazım ayyyyyyyy biran önce 85.bölüm gelse artık.
ben marianın estebana kan kusturmasını son derece destekliyorum.dangalak hemen nasıl attı kendini estebanın kollarına gerçi geç bile kaldı ama neeeeyse.
victoria_cesar
Juan De La Cruz
victoria_cesar

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 12:14 pm

Maria nın yapabileceği bişey yoktu nasıl karşı koyabilirdiki ilkiside birbirlerini arzuladılar istediler ve otel odasında yaşananda bunun ürünü Esteban gibi bir adama hayır demek imkansız ..O cadoloz odaya nasıl girdi ya nasıl bozdu odadaki büyüyü.Esteban bundan sonra daha ilgili davranmalı Maria yaya, Gerardo da ne salak adam ya evlendik dediler hala gözü kadında böyle adamları bir kaşık suda boğmak istiyorum

Estebanın koynunda zevkten deliriyordu şimdide inanmıyor ben hep güllük gülistanlık olsun aşk olsun istiyorum...
edabauer
Admin
Admin
edabauer

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 2:01 am

ewt ya gerçek hayatta da bu gerardo gibi admlar var.milletin mutluluğuna göz dikmiş tipler ama gerardo marianın mutsuz olduğunu anladı bugün ama estebana nasıl hesap sordu nedejn onu korumusyorsun diye bayıldım valla.ya nihayet 84. bölüme geldik harika 2 bölüm izlicez sanırım...
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 2:18 am

ben halen mariaya kızgınım valla ya esteban ile ilgili düşüncelerini pek onamıyorum ok..adam şüpheli olabilir ama bu herşeyi ona yüklemeye başladı..

her neyse gerardonun ağzının payını alması çok ama çok iyi oldu esteban ne kadar dil döksede mariayı ikna edemiyor..

bu arada carlosa da epey güldüm bu gün Smile kuryelik yakıştı ona..

çocukların mariayı evden kovduğu sahne çok kötüydü ya alba cadısında beklenirdi zaten böyle bir hareket..

ben onu bunu bilmem bildiğim tek şey her zararın faturaı estebana kesiliyor.. Sad yazık ona ya
alba ona yüklenir çocuklar aynı maria öyle..fabiola asılır ana rosa bileklerini keser..taş olsa bu kadarına çatlar..sabırlı adam gerçekten..özellikle marianın suçlamaları çok ağor evet maria da davasında haklı ama estebana bu kadar yüklenmesi bile yanlış annem bile tepki gösteriyo artık mariaya..

çocukların mariayı evden kovduğu sahnede şöyle bir anneme baktımda gözleri epey dolmuştu Rolling Eyes
viveme_csr
Jaime Dumas "Gente Bien"
Jaime Dumas
viveme_csr

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 12:15 pm

Yaaa ağlamak istiyorum tam çok güzel bölümlere geldik dedik 1 saat öncesinden tv başına geçtim ama yeni bölümü yayınlamadılarr Sad çoook sinir oldummm Evil or Very Mad ben de netten buldum izliyorum şimdi yeni bölümü her ne kadar konuşmaları anlayamasam da lol!
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 2:33 pm

ay çıldırıcam ya bu pembe smart iyice sapıttı la madrastranın dün oynayan bölümünü koydular kesin karıştırdılar bir kerede buna benzer bişi olmuştu la madrastranın yayınlanması gereken saatte başka bir dizi yayınlamışlardı arkasındanda la madrastrayı vermişlerdi.

lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)
2 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-