Cesar Evora Turkısh Fanclup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cesar Evora Turkısh Fanclup

Cesar Evora ile ilgili herşey

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
"ENTRE EL AMOR Y EL ODİO" dizisinin 50. bölümü eklenmiştir

lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)

+12
SOLEDAD
neslikan
viveme_csr
pallas
dderya85
nataliaya
lasfieras
victoria_cesar
elifce
nes_rin
Admin
edabauer
16 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
edabauer
Admin
Admin
edabauer

lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 2:50 pm

tek çıldıran ben değilim demekki ya neyaptıklarını sanıyor bu şaşkoloz insanlar bugün hiç yeni bölüm yok.....
bu arada gerardo ağzının payını almadı bence özge resmen esteban saçmaladı benim özel hayatıma karışma diyor.marianın öldürülmesi özel hayata giremz düşünmcesinde gerardo haklı bu konuda haklı olmadığı konu ise evli bir kadını ayatrmaya çalışması...
ayrıca estebanın hectorla konuşması iyi oldu bakalım şimdi vibyan hectoru kabul edermi ne olur ilişkileri doğrusu bubuda merak etmiyo değilim ...
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 11:08 pm

bende çok sinir oldum ya Twisted Evil ama şimdi baktım yarın yeni bölüm var... cheers

Eda abla ...
maria estebana o kadar yükleniyorki ama bizimkide şansız ya herşey aleyhinde...
ama gerardo kaşınıyor yami bence az kaldı estebandan şöyle okkalı bir yumruk yiyecek...
https://cesarevorafans.forummotion.com
neslikan
Juan De La Cruz "El Privilegio de Amar"
Juan De La Cruz
neslikan

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 11:55 pm

yaw alakasız olacak ama ana rosa ve alba nasıl ölüyor Very Happy
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 12:29 am

neslikan demiş ki:
yaw alakasız olacak ama ana rosa ve alba nasıl ölüyor Very Happy

ana rosa öldürülüyor..
alba ise intihar ediyor canım affraid
neslikan
Juan De La Cruz
neslikan

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 12:37 am

sağol canım daha o bölümlere çok var Wink ama olsun sonra çabuk biter dizimiz böyle yavaştan izlemek daha iyi .
demek alba yaptıklarına dayanamayarak intihar ediyor Exclamation
ana rosada cezasını buluyor işte mutlu son . Twisted Evil
fabiolada iyi bir insan mı oluyor yoksam Exclamation
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 12:41 am

neslikan demiş ki:
sağol canım daha o bölümlere çok var Wink ama olsun sonra çabuk biter dizimiz böyle yavaştan izlemek daha iyi .

aslında pek ipucu vermek istemiyorum daha heyecanlı olsun diye ama az söyleyeyim lol!

ana rosa estebana yardım edeyeyim diye ölüyor..
albanında yaptıkları ortaya çıkıyor birde estebana aşık olduğunu söylüyor..esteban istemiyor onu falan..
edabauer
Admin
Admin
edabauer

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 12:42 am

Admin demiş ki:
bende çok sinir oldum ya Twisted Evil ama şimdi baktım yarın yeni bölüm var... cheers

Eda abla ...
ama gerardo kaşınıyor yami bence az kaldı estebandan şöyle okkalı bir yumruk yiyecek...
ewt o yumruğu biliyorum.yarın85.bölümü vereckler sanırsam öyle yazıyordu 84.bölüm ortalıklarda gözükmüyor şimdilik bakalım yarın anlarız artık
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 12:44 am

edabauer demiş ki:
Admin demiş ki:

Eda abla ...
ewt o yumruğu biliyorum.yarın85.bölümü vereckler sanırsam öyle yazıyordu 84.bölüm ortalıklarda gözükmüyor şimdilik bakalım yarın anlarız artık

bence 84. yayınlanır yani kesilm falan olmaz şimdi hepsi ynı başladı ya o yüzden öyle yazıyor...

bir kaç defa izleyince bir sahne var ona bayıldım..

estebanın hector ile yaptığı konuşma ...aslında konuşmadanda ziyade oradaki mimikleri I love you I love you I love you
neslikan
Juan De La Cruz
neslikan

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 1:06 am

Admin demiş ki:
neslikan demiş ki:

aslında pek ipucu vermek istemiyorum daha heyecanlı olsun diye ama az söyleyeyim lol!

albanında yaptıkları ortaya çıkıyor birde estebana aşık olduğunu söylüyor..esteban istemiyor onu falan..

çok sağol canım Very Happy doğru söylüyorsun olayların sürpriz olarak gelişmesi daha iyi olur Laughing albanın estebana aşık olmasına çokkk şaşırdım hatta şok oldu sen hala diye bil o sana aşık olsun Shocked
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 1:12 am

neslikan demiş ki:
Admin demiş ki:
neslikan demiş ki:

çok sağol canım Very Happy doğru söylüyorsun olayların sürpriz olarak gelişmesi daha iyi olur Laughing albanın estebana aşık olmasına çokkk şaşırdım hatta şok oldu sen hala diye bil o sana aşık olsun Shocked

o yüzdendir ya estebanın yanına hiç bir kadını yaklaştırmıyor..
nataliaya
Eugenio Lizarde "En Nombre del Amor"
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 1:16 am

özelliklede mariayı çünkü estebanın en büyük aşkı maria ve halada öyle albada bunu bildigi için mariadan nefret ediyor herzaman çocuklarında nefret etmesini sağlıyor sinir oluyorum o kadına ya insan kuzenine aşık olurmu ıyyyy igrenç düşünemiyorum bile.tabi cesarın cazibesi farklı o ayrı ona kimse dayanamaz da bu kadarda deil.canımmmmmm.
neslikan
Juan De La Cruz
neslikan

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 1:18 am

bende saf saf ana rosa gibi birini istemediklerini sanmıştım meğersem aşıkmışşşş hadi fabiolayı anladık eskiden estebanla sevgiliymişler diye düşünmüştüm demek mariayı fakir olmasının yanında bundan dolayıda istememiş ve kötü davranmış.ya peki katil kim diye soracağım ama cevaplamayınnnn sakın Laughing katili finalde mi öğreneceğizzzz
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 1:19 am

nataliaya demiş ki:
özelliklede mariayı çünkü estebanın en büyük aşkı maria ve halada öyle albada bunu bildigi için mariadan nefret ediyor herzaman çocuklarında nefret etmesini sağlıyor sinir oluyorum o kadına ya insan kuzenine aşık olurmu ıyyyy igrenç düşünemiyorum bile.tabi cesarın cazibesi farklı o ayrı ona kimse dayanamaz da bu kadarda deil.canımmmmmm.

kuzeni değil didemcim halası...
zaten en başta daha alba istememiş maria ve stebanın evlenmesini esteban milletin akrşı çıkmasına rağmen evlenmiş..maria birşeyler seziyor ama..esteban yokken alba estebanın odasına gidip eşyalarına dokunuyor..
aa teyzecim yaşından başından utan yahu burda biz varken afro maşallah beyimizde de ne cazibe var valla herkes ona aşık Suspect
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 1:21 am

canım esteban için kuzen dedim albanın kuzeni yani alba aşık biliyorum. Very Happy
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 1:22 am

nataliaya demiş ki:
canım esteban için kuzen dedim albanın kuzeni yani alba aşık biliyorum. Very Happy

hayır didemcim esteban ile alba kuzen değiller..
esteban ...albanın yeğeni
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 1:27 am

canım pardon ya kuzeninde,yegeninde ne anlama geldigini biliyorum ama agzımdan kuzen diye çıktı işte alışkanlık Very Happy
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 11:54 am

deli kadın esteban sana bakar mı o saçlarla Razz hiç akıl yok bu alba'da
edabauer
Admin
Admin
edabauer

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 11:54 am

allahım allahım allahım nerden başlasam ne anlatsam şaştım çıldırdım bu bölüm ben ya öncelikle dangalaklar 84.bölümü vermedileryani 85. bölümden yağmur altında esteban ve marianın o harika sahneden başladık..
maria estebana kan kusturmaya devem ediyor hakettiğini düşünüyordum bu bölüme kadar artık estebana acıyorum.çocuklara babanızdan boşanıcam dedi ve odadan çıktıkdan sonra estebanın yüz ifadesi beni biti,rdi ya ağlıyordu aslında çocuklar o yüz ifadesini görse babalarına acırlardı.
esterellada nasıl ağladı sarıldı mariaya ama bakalım marianın blörfü iyi tuttu.
inşallah haftasonu 84.bölümü verirler.bu arada dizileri koymaya devem edicem ama benden kaynaklanmayan sorunlar yüzünden devam edemiyorum.nedense diziler bir türlü upload olmuyor.
edabauer
Admin
Admin
edabauer

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 11:56 am

pallas demiş ki:
deli kadın esteban sana bakar mı o saçlarla Razz hiç akıl yok bu alba'da
estebanın albaya bakmamasının nedeni saçları değil.birincisi halası ikinciside adam sapık değilki alba resmen enses sapık ya aynı zamanda sosyapat kendine zarar vermesi mazojist olduğunu aynı zamnada da sadists olduğunuda eklemem lazım bu diznin kötü insanı albadır.
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 2:04 pm

bayıldım bu bölüme herşeyiyle özelliklede estebanıma harikaydı gerardo maria ya yaklaştığı zaman girdiği o kıskançlık krizleri özellikle aşkım ya valla çok tatlydı sonra yağmur altındaki şu sahne..

maria da nefret ediyorum senden falan dedi ama yapıştı yine adamın dudaklarına ee karşı koymak ne mümkün evde çocuklara çektiği fırçada epey iyidi

yinede maria haksızlık yapıyor estebana kıyamam ya nasıl oldu aşkım ağlayacaktı...ayyy Sad
edabauer
Admin
Admin
edabauer

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 2:31 pm

Admin demiş ki:
bayıldım bu bölüme herşeyiyle özelliklede estebanıma harikaydı gerardo maria ya yaklaştığı zaman girdiği o kıskançlık krizleri özellikle aşkım ya valla çok tatlydı sonra yağmur altındaki şu sahne..

maria da nefret ediyorum senden falan dedi ama yapıştı yine adamın dudaklarına ee karşı koymak ne mümkün evde çocuklara çektiği fırçada epey iyidi

yinede maria haksızlık yapıyor estebana kıyamam ya nasıl oldu aşkım ağlayacaktı...ayyy Sad
ya marianın estebana haksızlık yaptığını hiç düşünmüyorum bilakis çok iyi bile davrandı nekadar esteban manyağıda olsam durum bu ama ben neye takıldım biliyormusunuz hala o moddayım marianın boşanıcam dedikden sonra odadan çıkışı ardından ağlaması bu estebanın bu kadar tatlı oması dünya yüzündeki diğer erkeklere haksızlık bence ya o yağmurdan sonra arabadaki ifadesine nedemeli of daha fazla bir şey yazamıyacağım sanırım kalbim daha fazla dayanamıyacak bu karizmaya
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 2:52 pm

ya 84.bölümü niye vermediklerini bitürlü anlayamadım kesilcek bir sahnede yoku.bu bölüm süperdi daha heyecanlı bölümlerde bizleri bekliyor.
SOLEDAD
Super Moderatör
Super Moderatör
SOLEDAD

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 2:12 pm

evet ya kestiler güzelim sahneyi allahtan özgede videolar varda ordan izledim.estebancığım güçlü kollarıyla mariasına sahip oldu.sonrasında ne güzel sabah güzel gecenin keyfini çıkarıcaz derken ana rosa mahvetti herşeyi.onunki artık hırs olmuş zaten hırsının kurbanı olcak.. Sad
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 6:25 pm

maria da hem boşanıcam diyor sana güvenmiyorum diyor hemde öpüyor ama canım neydi o partiye gerardoyla falan gelmeler çıldırtacak estebanı nasıl bozuldu estebancığımız çok üzüldü
edabauer
Admin
Admin
edabauer

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)   lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir) - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 12:43 am

SOLEDAD demiş ki:
evet ya kestiler güzelim sahneyi allahtan özgede videolar varda ordan izledim.estebancığım güçlü kollarıyla mariasına sahip oldu.sonrasında ne güzel sabah güzel gecenin keyfini çıkarıcaz derken ana rosa mahvetti herşeyi.onunki artık hırs olmuş zaten hırsının kurbanı olcak.. Sad
ewt o bölümü güzelleştirdik farkettiysen montajla sanki o sahneler kesilmemiş gibi oldu.yani burdan izleyen arkadaşlar daha şanslı..
birde bugünkü 86.bölümde tanglı dans eden kadını gördünüzmü bunu kesmediler bizim estebanın performansını kestiler resmen saçmaladılar ayni.
bugünkü yemekde evet esteban kıskançlık krizlerine girdi ama gerardo ile golf oynarken giydiği kıyafetler ikisininkide çok tatlıydı estebanımın şapkasıda çok şekerdi..bakalım maria estebana tekrardan nasıl güvenicek merak ediyorum araları çok bozuk şimdilik...

lamadrastra bölüm yorumları(72.bölüm ve sonrası spolier içerebilir)
3 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-