Cesar Evora Turkısh Fanclup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cesar Evora Turkısh Fanclup

Cesar Evora ile ilgili herşey

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
"ENTRE EL AMOR Y EL ODİO" dizisinin 50. bölümü eklenmiştir

aşk ve nefret bölüm yorumları

+7
nes_rin
viveme_csr
nataliaya
neslikan
victoria_cesar
Admin
edabauer
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
viveme_csr
Jaime Dumas "Gente Bien"
Jaime Dumas
viveme_csr

aşk ve nefret bölüm yorumları - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 12:32 am

Ve sonunda özet yayınlandı ama bizim dizimiz değil malesef Sad
neslikan
Juan De La Cruz "El Privilegio de Amar"
Juan De La Cruz
neslikan

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 12:10 pm

allahım allahım doğru mu bu ne olur bizim dizimiz deyin ne olur çok heyecenlendım aşk ve nefret bölüm yorumları - Sayfa 2 95748 o zaman diziyi çekip buraya koyarsınız değil mi aşk ve nefret bölüm yorumları - Sayfa 2 549529 ne olur bi cevap
neslikan
Juan De La Cruz "El Privilegio de Amar"
Juan De La Cruz
neslikan

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 12:11 pm

off değil miymiş confused
viveme_csr
Jaime Dumas "Gente Bien"
Jaime Dumas
viveme_csr

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 12:26 pm

neslikan demiş ki:
off değil miymiş confused

Malesef değilmiş Crying or Very sad Ana Layevska'nın yani La Madrastradaki Estrella'nın başrolünde oynadığı bi diziymiş, dizinin gerçek adı farklı ama Türkçeye "aşk ve nefret" olarak çevirmişler aşk ve nefret bölüm yorumları - Sayfa 2 286510
cesar_fan88
Marcelo Vargas "Corazon salvaje"
Marcelo Vargas

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 11:49 am

herkeze merhaba:)
geçenlerde bi sitede gezerken gördüm ve cesar evora hayranlığım depreştıVery Happy
bu diziyi çok severdim cesarın izlediğim 2 dizisinden biri diğeri sarıl banaydı ama aşk ve nefret çok başka bi diziydi benim için ama ne yazıkki çoğu olayı ayrıntılarını unuttum burda bölümlerinin olmasına cok sevindim youtubetada var bölümleri izleyince aşk ve nefret aşkım depreşti valla..
bişey sorucam elinde hiç türkçe bölümleri olan varmı..keşke atv yine yayınlasada türkçe olarak izleyebilsek
neyse dediğim gibi bu dizi benim için efsane benim gibi cesarı ve bu diziyi sevenleri görmek beni çok mutlu etti
lasfieras
Eugenio Lizarde "En Nombre del Amor"
Eugenio Lizarde
lasfieras

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 5:00 pm

cesar_fan88 demiş ki:
herkeze merhaba:)
geçenlerde bi sitede gezerken gördüm ve cesar evora hayranlığım depreştıVery Happy
bu diziyi çok severdim cesarın izlediğim 2 dizisinden biri diğeri sarıl banaydı ama aşk ve nefret çok başka bi diziydi benim için ama ne yazıkki çoğu olayı ayrıntılarını unuttum burda bölümlerinin olmasına cok sevindim youtubetada var bölümleri izleyince aşk ve nefret aşkım depreşti valla..
bişey sorucam elinde hiç türkçe bölümleri olan varmı..keşke atv yine yayınlasada türkçe olarak izleyebilsek
neyse dediğim gibi bu dizi benim için efsane benim gibi cesarı ve bu diziyi sevenleri görmek beni çok mutlu etti

Öncelikle aramıza hoşgeldin
bizde cesar evora sevenleri gördükçe mutlu oluyoruz
Türkçe bölümler konusunu admin arkadaşımız cevalar ama galiba yok Sad
ancak orjinal dilinde izlemekte çok zevkli oluyor
cesar_fan88
Marcelo Vargas

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 1:31 pm

Hoşbulduk cevap verdiğin için teşekkürler..Umarım Türkçe bölümleride gelir ama tabi orjinalinede razıydım neyseki o var pek anlamasamda keske İngilizce altyazılı olsaydı cok iyi olurdu.
bide eskiden ne güzel her kanalda bi dizi olurdu atvde arka arkaya verilirdi diziler artık bi tane bile vermiyolar ne yazıkki....
osmanyuksel
Marcelo Vargas

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 11:35 pm

sevgili arkadaşlar forumda yeniyim bu dizinin full bölümlerini baştan itibarent nerden ve nasıl indirebilirim acilen yardımcı olursanız çok sevinirim...
lasfieras
Eugenio Lizarde "En Nombre del Amor"
Eugenio Lizarde
lasfieras

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 6:04 pm

osmanyuksel demiş ki:
sevgili arkadaşlar forumda yeniyim bu dizinin full bölümlerini baştan itibarent nerden ve nasıl indirebilirim acilen yardımcı olursanız çok sevinirim...

öncelikle hoşgeldin

linkler zaman aşımına uğramış ancak youtube den ekliyoruz videoları
şu an sitemizde 50 bölüm yüklenmiş durumda
edabauer
Admin
Admin
edabauer

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 08, 2010 8:06 pm

ben artık ben değilim bu 15.bölüm beni bitirdi 15.bölümü izşeyenler ne dediğimi anlar ispanyolcada olsa nedediklerini anladım.octavionun pardoneme demesi beni eritti ya vede deammo ya nerden musallat oldum yine ben bu diziye Sad Sad
nil
Marcelo Vargas

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 10:10 pm

cesar evoranın izlediğim tek dizisi başka bi dizisinide izlemek istemem çünkü benim için cesar octaviodur çok güzel bi diziydi ya gerçekten her bölümünü heycanla beklerdim octavio ve annacristinanın aşkı çok güzeldi.diziyi genel olarak hatırlıyorum ama ayrıntıları unuttum youtubetan baktım ve diziyi çok özlediğimi anladım ama ispanyolca anlamasamda bazı yerlerini hatırladım.severek izliyorum Very Happy

aşk ve nefret bölüm yorumları
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-