Cesar Evora Turkısh Fanclup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cesar Evora Turkısh Fanclup

Cesar Evora ile ilgili herşey

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
"ENTRE EL AMOR Y EL ODİO" dizisinin 50. bölümü eklenmiştir

Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar

+3
lasfieras
esranslhn
Fulya
7 posters
YazarMesaj
Fulya
Atilio Montenegro "Mariana de la Noche"
Atilio Montenegro
Fulya

Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar  Empty
MesajKonu: Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar    Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar  Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 2:34 pm

Sevgili arkadaşlar Sarıl bana'nın devamını yazmaya başlayacağım bu konudaki düşüncelerinizi almak istiyorum Smile İstek olursa hemen dahil olacak karakterleri ve senaryo hakkında kısa bilgileri ekleyeceğim Smile
esranslhn
Mariano Delafuante "Luz Clarita"
Mariano Delafuante
esranslhn

MesajKonu: Geri: Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar    Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar  Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 8:25 pm

Sarıl Bana'yı özlemiştik.Devamını burada görmek güzel olur.Ben devam edilmesinden yanayım. Smile

En son esranslhn tarafından Salı Mart 18, 2014 10:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://FaceBook=http://www.facebook.com/profile.php?id=100000171
lasfieras
Eugenio Lizarde "En Nombre del Amor"
Eugenio Lizarde
lasfieras

MesajKonu: Geri: Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar    Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 3:11 pm

canım süper olur gerçekten devamını sabırsızlıkla bekliyorum
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar    Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 9:45 pm

devamının gelmesine çok sevindim özlemiştim Smile
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar    Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar  Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 8:25 pm

özge ve begümün de fikrini aldıktan sonra başlarım ozaman.Sağoln kızlar Wink
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar    Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar  Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 11:26 pm

Fulyacım bence harika olur hayatım..
Federico ve Cristinayı belki sayende mutlu bir çift olarak görebiliriz...
merak ettiğim orjinal senaryoda oynama yapıp şimdiye adepte edeceğin noktalar var mı varsa neler ve aşağı yukarı nasıl bir gelişim düşünüyorsun?
Doğrusu sabırsızlıkla bekliyorum
https://cesarevorafans.forummotion.com
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar    Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar  Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 8:18 am

canım ben federicoyu artık akıllandırmak istiyorum oturtturamadığım tek şey bu adam herşeyi yaptı hapisten nasıl kurtarıcam Very Happy:D ama en önemlisi cristinayla birlikte yapmak istiyorum tabi federiconun düzelmesi kolay değil adamın içinde var yine de hataları olucak Very Happy
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar    Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar  Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 5:06 pm

federico ölmüştü ya offf fulyacım sen bu işi başarırsın biz sana güveniyoruz cnm Very Happy federiconun zaten tam anlamıyla uslu durucağına hiçkimse inanmaz nede olsa federico rivero yani Very Happy
lp-seyda
Jaime Dumas "Gente Bien"
Jaime Dumas
lp-seyda

MesajKonu: Geri: Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar    Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar  Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 2:46 pm

evet lütfen federico sonunda ölmüş olması önemli değil çünkü yazacak olduktan sonra canlandırması çok kolay yaniii burada federicoyla cristina arasındaki ilişkiyi yansıtması süper olur çünkü federico çok yaramaz bi adam aksine cristinada tamamen ondan farklı bunların ilişkisi tam aşk entrika aldatma üçgeni içinde süper olabilir lütfenn yaaazzz....Very Happy
lp-seyda
Jaime Dumas "Gente Bien"
Jaime Dumas
lp-seyda

MesajKonu: Geri: Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar    Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar  Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 5:10 pm

lütfen yazsana yaa bende federico ve crisin aşk yaşamasını istiyorumm....Lüttfeeennnnn orada beraber olamadılar bari burada beraber olsunlar..:.. Crying or Very sad Crying or Very sad
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar    Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar  Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 5:14 pm

Smile) tamam başlayacağım zaten kafamı bir toparlıyım, hem diğer diziye final yapmam gerek yani Amor Eterno'ya
mehri
Mariano Delafuante "Luz Clarita"
Mariano Delafuante

MesajKonu: Geri: Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar    Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar  Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 8:27 pm

hayirli olsun.
lp-seyda
Jaime Dumas "Gente Bien"
Jaime Dumas
lp-seyda

MesajKonu: Geri: Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar    Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar  Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 2:23 pm

tamam tamam biz bekleriz ama lütdewn çok uzamasın:D:D bekledik dediysekte o kadar da bekliyemeyizz...hele konu benim canım federicom oldu mu?? Twisted Evil Twisted Evil Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar  776473 Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar  975309 AŞKIM YAAA:..

Abrazame muy fuerte (devam) yorumlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cuidar Nuestro Amor " Yorumlar"
» siempre el amor(la madrastra devam...)