Cesar Evora Turkısh Fanclup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cesar Evora Turkısh Fanclup

Cesar Evora ile ilgili herşey

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
"ENTRE EL AMOR Y EL ODİO" dizisinin 50. bölümü eklenmiştir

Salvador Mejia'nın yeni dizisi..

+5
Fulya
ayse yerlikaya
nataliaya
pallas
Admin
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
cesarcido
Mariano Delafuante "Luz Clarita"
Mariano Delafuante

Salvador Mejia'nın yeni dizisi.. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Salvador Mejia'nın yeni dizisi..   Salvador Mejia'nın yeni dizisi.. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 12:33 pm

Yapmayın ya çok üzüldüm hem cesarın kötu olmasına hemde vicky aşk olayının olmaması ya zaten çoktandır izlemiyoruz ikisini ama inş senaryo değişir Evil or Very Mad
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Salvador Mejia'nın yeni dizisi..   Salvador Mejia'nın yeni dizisi.. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 6:59 pm

Şu an şok omuş durumdayım ve acayipte sinirlendim..

Cesar Evora diziden ayrıldı...Sağlık sebebleri nedeniyle..8 hafta kadar dinlenmesi gerekiyormuş...

Şimdilik son haber bu..bilmiyorum bir değişiklik olursa buradan paylaşırım Mad scratch Sad

İnsanlat bu Prodüksiyon için Cesar'ın diziden ayrılmasını büyük bir kayıp olarak görüyor..Yerini Enrique Rocha ya bıraktı..

En son Admin tarafından Ptsi Ağus. 03, 2009 11:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://cesarevorafans.forummotion.com
pallas
Eugenio Lizarde "En Nombre del Amor"
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: Salvador Mejia'nın yeni dizisi..   Salvador Mejia'nın yeni dizisi.. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 10:57 pm

Aaaa yuh ama artık Cesar diziden ayrılsın da ama büyük kayıp olmasın aman zaten özgecim seninde dediğin gibi sirke dönmüştü bu kadro vicki ayrılınca cesar için katlanırım diyordum şimdi hayatta izlemem.
Dizi bi yana cesar'ımız ne alemde neden dinlenmesi gerekiyor,ciddi bişe yok değil mi eğer öyleyse ölürüm üzüntüden Crying or Very sad
8 hafta uzun bi süre noldu benim canıma yaa,nazar değdi nazar Sad
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Salvador Mejia'nın yeni dizisi..   Salvador Mejia'nın yeni dizisi.. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 11:31 pm

ben yanlış yazmışım begümcüm büyüq oyuncu ve o dizide yoq herqes qurtarıcı olaraq görüyordu cesarı
heyecan sebebi olaraq dediğim gibi onu yazarqen o qadar qötüydümqi...ıp

Büyüq qayıp diyorlar

ayrılma nedeni ise bacağında bir sorun varmış ve yürümesini engelliyormuş bu halde de diziye devam edemeyeceğini söylemiş..
benim anlamadığım şey son gün neden bu haber geldi victoria daha önceden bildirmişti buna değişiq yorum yapanlarda olmuş örneğin cesarın diziden tatmin olmaması sirqe dönüşmüştü ve halqtan alınan tepqileride biliyoz

baqalım ya ben çoq üzüldüm ama cesar bunun acısını çıqarır eminim bu sene çıqmadan yeni bir dizi haberi gelir aslında bir yerde de iyi oldu içimize sinmemişti diye düşünüyorum

Bir yerde cesarın salvadora son daqiqa golü oldu bu...Sad
Diğer dizilere göre daha siliq bir qaraqterdi..

Salvador da bundan sonra qimleri başrol yapacağını öğrenir..
aracelyi herqes beğenmiş ama eduardo çoq çirqin ya..

ayy moralimde bozuq saçmalamaya başladım...

işte olan bu...
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: Salvador Mejia'nın yeni dizisi..   Salvador Mejia'nın yeni dizisi.. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 10:39 am

e yani hem başrol verme, coprotogonistas de hem de adam sakat ayağıyla oynasın olacak iş mi...
canımmm benimm inş. en kısa zamanda iyileşir kıyamam ona çok üzüldüm.Ama zaten vicki de çıkmıştı, kadronun da canı cıkmıştı şimdi cesar da yok ,bi bakıma iyi oldu çünkü cesarla vicki muhakkak çift olmalıydı öyle olmayacağına hiç olmasın daha iyi Embarassed Ama seninde dediğin gibi "neden son dakika"da oldu acaba vicki kadrodan çıktı diye mi çıktı cesar,ayağını mı bahane ediyor,amaaan kabul ediyorum saçma bi fikir birden aklıma geldi işte...
Canım benim en kısa zamanda şifa bulur inş. kıyamaz fanları ona hiiiç Crying or Very sad
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: Salvador Mejia'nın yeni dizisi..   Salvador Mejia'nın yeni dizisi.. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 11:45 am

ay cesarımıza noldu ya en kısa zamanda iyileşir umarım.....valla bu seferde salvador çıkıp demesin diziyi çekmekten vazgeçtik falan diye bakarmısınız en önemli 2 oyuncu kadrodan çıktı önce vicky şimdide cesar...pallas haklı olabilirsin belki cesarım vickysiz olmaz demiştir çünkü gerçektende son dakika golü atmış Very Happy
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Salvador Mejia'nın yeni dizisi..   Salvador Mejia'nın yeni dizisi.. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 4:03 pm

Vicky de sağlık sebeblerim dedi ve diziden ayrıldı şimdi başka bir projeyi kabul etmiş Shocked

Cesar da hiç bir şey yoktu son dakikada bomba gibi düştü..diyorlarki bence içine sinmedi hastalıkta sebeb oldu..

Yakında bizde bir dizi anlaşması duyarsak şaşırmayın...

cheers cheers cheers

unutmadan Thalia telenovela çekmek istiyormuş...neden olmasın???? affraid
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: Salvador Mejia'nın yeni dizisi..   Salvador Mejia'nın yeni dizisi.. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 7:49 pm

aaa canım vickyden ben zaten şüphelenmiştim çünkü onun sağlık problemleri EN NOMBRE DEL AMOR dada vardı hatta o yüzden dizide ölmek istedi ve öldü öle diziden çıkarttı kendini sonra bu projeyi kabul etti arkasından tekrar sağlık problemleri dedi o yüzden pek yememiştim çünkü madem sağlık problemin var neden kabul ettin bu yeni öğrendiğin bişi değildiki .... e şimdide sen özgecim yeni bi projede diyosun buda haklı çıkartıyor açıkcası düşüncemi...ama merak ettim bu sefer vicky neyi kabul etmiş haberin var mı?
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: Salvador Mejia'nın yeni dizisi..   Salvador Mejia'nın yeni dizisi.. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 9:06 pm

aaa yok bence bunlar partner olamayacaklarını anlayınca "hastayım" deyip deyip çıktılar ay düşüncesi bile güzel tabii hastalığın değil ama, birbirileriyle oynamayacaklarını anlayınca çıkmalarının, bu benim bir teorim tabiiki ama şaşırdım açıkcası Rolling Eyes bi bakarmışız ikisi aynı dizide tabii ikiside turp gibi amaaaan valla süper olur cheers Wink
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Salvador Mejia'nın yeni dizisi..   Salvador Mejia'nın yeni dizisi.. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 9:57 pm

nataliaya demiş ki:
aaa canım vickyden ben zaten şüphelenmiştim çünkü onun sağlık problemleri EN NOMBRE DEL AMOR dada vardı hatta o yüzden dizide ölmek istedi ve öldü öle diziden çıkarttı kendini sonra bu projeyi kabul etti arkasından tekrar sağlık problemleri dedi o yüzden pek yememiştim çünkü madem sağlık problemin var neden kabul ettin bu yeni öğrendiğin bişi değildiki .... e şimdide sen özgecim yeni bi projede diyosun buda haklı çıkartıyor açıkcası düşüncemi...ama merak ettim bu sefer vicky neyi kabul etmiş haberin var mı?

Evet şüpheli yani No
Vicky yine kolombiya yapımı bir şey kabul etmiş..Telemundo yapımı olur büyük olasılık...bu aralar telemundo yapımları daha fazla tutuluyor aslında bizim cesar da bir farklılık yapsa çok iyi olur..
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Salvador Mejia'nın yeni dizisi..   Salvador Mejia'nın yeni dizisi.. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 10:00 pm

pallas demiş ki:
aaa yok bence bunlar partner olamayacaklarını anlayınca "hastayım" deyip deyip çıktılar ay düşüncesi bile güzel tabii hastalığın değil ama, birbirileriyle oynamayacaklarını anlayınca çıkmalarının, bu benim bir teorim tabiiki ama şaşırdım açıkcası Rolling Eyes bi bakarmışız ikisi aynı dizide tabii ikiside turp gibi amaaaan valla süper olur cheers Wink

ASlında mümkün Begümcüm ..Bugün öğrendim Cesar tam olarak kabul etmemiş başından beri zaten projeyi..yani sözleşme imzalanıyor ya bu imzalamamış..

ya onları bir araya yine salvador dan başkası getiremez bence ama ne zaman??

Cesarın dediği çok bekletmeyeceğim sizleri bakalım lol!
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: Salvador Mejia'nın yeni dizisi..   Salvador Mejia'nın yeni dizisi.. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 10:44 pm

hadi bakalım hayırlısı, açıkgözlüdür cesar'ımız bizim, baktı roller kıytırık, vicki 'si de yok "amaaaan ayağımmmm" dedi ve çıktı.
Umarım mejia akıllanırda elindeki iki devi doğru dürüst,aşklı tutkulu, bir biçimde kullanır lol!
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Salvador Mejia'nın yeni dizisi..   Salvador Mejia'nın yeni dizisi.. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 3:14 pm

pallas demiş ki:
hadi bakalım hayırlısı, açıkgözlüdür cesar'ımız bizim, baktı roller kıytırık, vicki 'si de yok "amaaaan ayağımmmm" dedi ve çıktı.
Umarım mejia akıllanırda elindeki iki devi doğru dürüst,aşklı tutkulu, bir biçimde kullanır lol!

kesinlikle hemfikrim Begümcüm...

merak etme bomba yakında patlar cyclops cyclops cyclops cyclops
cesarcido
Mariano Delafuante "Luz Clarita"
Mariano Delafuante

MesajKonu: Geri: Salvador Mejia'nın yeni dizisi..   Salvador Mejia'nın yeni dizisi.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 12:16 am

ya çok üzüldüm inş iyidir ya iyi olsun da başka birşey isdemem çabucak ayağa kalsın cesar evora bu hayat sen olmayınca nasıl geçer bkm seni çoookkkkkkkkkc seviyoruz Crying or Very sad
lasfieras
Eugenio Lizarde
lasfieras

MesajKonu: Geri: Salvador Mejia'nın yeni dizisi..   Salvador Mejia'nın yeni dizisi.. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 6:02 pm

Kızlar bence Cesarın katılmaması isabet oldu.Diznin başrollerinden kimse memnun değil.Sirk havası aldı dizi.

Salvador Mejia'nın yeni dizisi.. - Sayfa 2 681507

Yorum size ait scratch
evora_fan
Juan De La Cruz "El Privilegio de Amar"
Juan De La Cruz
evora_fan

MesajKonu: Geri: Salvador Mejia'nın yeni dizisi..   Salvador Mejia'nın yeni dizisi.. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 3:28 pm

aslında bir yerde cesarın bu dizide oynamaması iyi olmuş yani aracely arambula bence çok kaprisli biri birde şu başroldeki adam Allah affetsin ne çirkinliktir o ya midem bulandı..Bu Salvador Mejia ne yapmaya çalışıyor anlamış değilimki corazon salvaje gibi en iyi pembedizilerden birinin yeni versiyonunu çekerek çok büyük bir hata yapıyor çok büyük hata
aslında belliymiş yani balık baştan kokmuş önce victoria sonra cesar ayrılmış diziden..bu nedemektir ya bence salvador otursun ve düşünsün
Salvador Mejianın bugüne kadarki en başarlı dizisi hangisi??

LA MADRASTRA

bu dizinin başrolleri sırayla bırakıp gitti diziyi çok büyük iki kayıp ..umarım sevgili mejia en kısa zamanda akıllanır
lasfieras
Eugenio Lizarde
lasfieras

MesajKonu: Geri: Salvador Mejia'nın yeni dizisi..   Salvador Mejia'nın yeni dizisi.. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 6:53 pm

ne güzel özetlemişsin arkadaşım ağlancak bir durum ne diyelim önümüzdeki sene hatasını telafi eder umarım

Salvador Mejia'nın yeni dizisi..
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Cesar Evora "Yeni Fotolar"