Cesar Evora Turkısh Fanclup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cesar Evora Turkısh Fanclup

Cesar Evora ile ilgili herşey

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
"ENTRE EL AMOR Y EL ODİO" dizisinin 50. bölümü eklenmiştir

lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)

+4
SOLEDAD
lasfieras
Admin
edabauer
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
edabauer
Admin
Admin
edabauer

lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Empty
MesajKonu: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 3:35 am

evet arkadaşlar 1. bölümden başlayan yoruymlarımızla bu sayfada buluşuyoruz...
bence harika bir girişle başladılar diziye estebanı tanımanın mutluluğuyla hadi hayılı olsun bakalım...
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 3:43 am

20 yıl....yarın tam tamına 20 yıl olacak..

Bunlar estebanın dudaklarından dökülen ilk sözler..aynı sözler marianındudaklarından da dökülür ve dizi başlar..

birbirinden ayrı iki aşık aynı şeyleri düşünmektedir..
https://cesarevorafans.forummotion.com
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 3:18 am

Sonunda 2. bölümü izleyebildim bir türlü nasip olmamıştı bana izlemek
Şu malum cenaze merasiminden sonra esteban ve fabiola çalışma odasında derin bir sohbete daldılar tabi

Fabiola halen aşık adam ayani adam gel dese bırakacak brunoyu
gerçi bruno ile esteban kıyaslanamaz bile birde fabiolanın suçlaması ve onun dönüp sen diyişine bittim eridim

kızıyla konuşması yokmu müstakbel damat aadayları falan bayıldım babacan cesar haa ay pardon esteban

anarosanın çıkartmasıda harikaydı yani bugün karına ait ama yarın seni mutlaka bekliyorum ve sonra ufak bir bademcik operasyonu

Fabiolanın kaşıntısı var ama estebandan yiyecek dayağı oturacak... affraid
lasfieras
Eugenio Lizarde "En Nombre del Amor"
Eugenio Lizarde
lasfieras

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 10:42 am

Öncelikle Edacım bu eşsiz emeğin için çok teşekkür ederim

ilk bölümden itibaren hemde Türkçe süper

Herşeyden öne ilk bölümün girişi harika direk esteban ile başlaması falan 20 yılın hesab soruması

Özgecim fabiola zaten esteban ile nişanlıymış maria le tanışınca ona aşık oluyor ve fabioladan ayrılıyor hatırladığım kadarıyla

dur bakalım bende izlemeye başlayayım unutmuşum beraber tartışırız
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 2:58 am

ya 3. bölüm bittiğim bölümdür

servando-esteban-estrella üçlüsü beni krize soktu lol!

esteban çok yiyorsun(kendini görmüyo bu arad a panda) böyle yemeye devam edersen tahminimden erken ölecen

Servando ben 6 büsküvit istiyom banane rendeer

esteban lupita 3 tane getir(servando söylenir yine) lupita 4 olsun

estrellanın hoca istemeye gelmesi ve ciddi olduğunu söylemesi estebaınında o tatlı bakışları öldürdü beni ya

lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Cesar_10
SOLEDAD
Super Moderatör
Super Moderatör
SOLEDAD

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 3:05 am

Sorma özge bende koptum o sahnede estebancık nası dalga geçti servandoyla. birde estrella geldi iyice koptum..Hoca istiyormuş...Nasılda gülmüş resimde.. kaçmazzzzzzzz... Smile
neslikan
Juan De La Cruz "El Privilegio de Amar"
Juan De La Cruz
neslikan

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 5:03 pm

yakında izleyeceğim için çok mutluyum cheers
neslikan
Juan De La Cruz "El Privilegio de Amar"
Juan De La Cruz
neslikan

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 8:33 pm

ve izledim ilk bölümü tek kelimeyle harika ilk bölümlerde sanırım daha çok özlem ve intikam duyguları var ama bakalım artık ve 1. bölümün finaline bayıldım şokk oldum tek kelimeyle çok harika bir dizi yaw Very Happy
edabauer
Admin
Admin
edabauer

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 11:57 pm

evet arkadaşım kimi bölümlerde saçımı başımı yonduracak kadar ağır ve estebansız olsada genelinde özellklede mara ve estebanlı bölümler harika....
Fulya
Atilio Montenegro "Mariana de la Noche"
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 10:09 am

Bu dizi beklediğimden de süpermiş yaaa,harika bişey çok sevdim canım Victoria'm çok seviyorum bu kadını yaaaa.
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 4:42 pm

Yorumları buraya aldım arkadaşlar

Admin

Eda abla...

Ellerine yüreğine sağlık diyorum ...

süpersin ...

çok teşekkürler

İzleyemeyen arkadaşlar için süper olucak

nataliaya

çok saol edacım ellerine sağlık.

viveme_csr

çok teşekkür ederim Eda ablacımm ilk bölümleri izleyememiştim evde olmadğım için şimdi hemen izledim bunlerı tekrar teşekkürler

victoria_cesar

Sağol Eda abla harikasınız...

Admin

Eda abla yüreğine sağlık

Admin

Eda abla harikasın valla özlemişim ben bu sahneleri ya

işin kötü yanı çok unutkan oldum ben

Çok teşekkür ederim

lasfieras

Bence harika canım montajlama demişsin en mantıklısı cesarın olmadığı sahnelerde çok gerekli değil zaten

epeyde ilerlemişsin valla harikasın

nes_rin

yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkür ederim
eda abla harikasın

dderya85

13. bölümden sonraki bölümler konmadı dimi yani ben bişi kaçırmadım!?!

lasfieras

Edacım öncelikle videolar için çok teşekkürler devamını bekliyoruz canım..
Şu ünlü öpücük sahnesine 2 bölüm kala

Fulya

Merhaba arkadaşlar ben Fulya,Sıkı bir Victoria Ruffo hayranı ve tabi Cesar Evora hayranı.Bu diziyi kaçırdığım için çok üzülüyordum,fakat burda izleyebiliyorum artık inanılmaz mutluyum harikaymış,sizlere çok teşekkür ederim:))

Fulya

Ya ben çok heyecanlıyım 14. bölümü iple çekiyorum çok güzelmiş yaaaa,harikasınız.Maria
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 6:44 pm

arkadaşlar 15. bölümü izledim şimdi harikaydı hele sonu,ne güzel öpüştüler yaaaaa bayıldım eridim kaç kere izledim bilmiyorum offf hastayım size yaaaa I love you
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 10:44 am

17. bölüm de gelimiş cheers Süpedi süpperdi yaaaa hele sonu tabi hakkıdır Maria'mın o da şirkette olmalı lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) 549529
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 1:51 am

benim 17. bölümde en çok hoşuma giden sahneler..

1) estebanın teyzelerine hadi yemeğe gidelim ben ısmarlıyorum demesi..aşkım ya

2) şu kütüphanedeki atışma..

3) esteban mariayı evine bırakınca "sen şimdi beni yukarı da davet etmezsin" diyişi ve o zamanki hali..

süper ya
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 6:54 pm

oy davet edilmezmiki insanın bağıra bağıra "misafir ol gel bana börekler açayım sana" şarkısını söyleyesi geliyor dimi kızlar?
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 8:56 pm

eda ablacım ekledigin bölümler için çooooooooook teşekkürler yenilerini sabırsızlıkla bekliyorum. lol!
edabauer
Admin
Admin
edabauer

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 10:37 am

sizleri mutlu edebilmek benide mutlu etti tabiki devem bölümleri gelecek ama internetim sınırlı o yüzden ay sonlarında eklemeler yapmaya çalışıyorum...bu arada bölüm yorumları yapmıyorsunuz.mesela 22. bölümde marianın estebana evlenmemiz gerekli dediğin de estebanın yüz ifadesine bayıldım..
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 8:02 pm

Ya inanılmazdı yorum yapamıyorum hangi birini söyliyim ki,gerçi ben siden biraz farklı olarak Vicky'e yöneliyorum çok çok seviyorum onu.Tüm bölümler süper çok teşekkürler,sabırsızlıkla bekliyoruz yenilerini Very Happy
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 7:42 pm

eda abla çok teşekkürler.marianın estebana attıgı tokat nasıldı ama estebanda mariaya çaktırmamaya çalışıyor ama kıskançlıktan kuduruyor. lol! eda abla ben yine bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum ellerine saglık lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) 301211
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 2:48 am

ya eda ablacım yanlış anlama mutlaka zordur ama sanki biraz yavaş ilerliyoruz bölümlerde bir kaç bölüm falan eklesen olmazmı çünkü çok merak ediyorum sabırsızlanıyorum Embarassed
edabauer
Admin
Admin
edabauer

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 10:30 pm

ABLANIZ SİZE KURBAN OLSUN CANLARIM benim pc çok lanet iş görmüyor bugün 4 bölüm daha ekledim 27.bölümün sonuna gelince dikkat edin de izlediğiniz yere yapışmayın kesinlikle şunu söyliyebilirimki erkek neymiş kadını nasıl tutkuyla öpermiş tekrardan göreceksiz.16. bölümden beri ilk beklenilen yeni bir sahne daha bakın benim hayatımın dizisi 24 olmasına rağmen hiç bir amerikan dizisinde hiç bir türk dizisinde böyle bir adam, böyle bir şey yok valla....
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 1:05 pm

28 niye böyle oldu yarım kaldı yaa offf nasıl bağlandım bu diziye ben çok çok çok teşekkürler Eda abla harikasınn cheers
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 7:27 pm

ever eda abla 10 numarasın lol!
edabauer
Admin
Admin
edabauer

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 11:09 pm

Fulya demiş ki:
28 niye böyle oldu yarım kaldı yaa offf nasıl bağlandım bu diziye ben çok çok çok teşekkürler Eda abla harikasınn cheers
yarım kalmadı dizi öyle bitiyor ..yanlız size çok kötü haberlerim var benim pc nin işlemcisi yandı .tüm cesar verilerideciçindeydi 34.bölüme kadar şimdi sil baştan tekrar yapmam gerecek üzgünüm sabırla beklediğiniz için teşekkürler
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)   lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren) Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 12:27 pm

Çok üzüldüm Eda abla ya Crying or Very sad Neyse biz dayanırız yeterki izleyelim,izleyeceğimi bilerek bekleyebilirim Very Happy
Sabırla bekliyoruz Eda abla I love you

lamadrastra bölüm yorumları(1.bölümden itibaren)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-