Cesar Evora Turkısh Fanclup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cesar Evora Turkısh Fanclup

Cesar Evora ile ilgili herşey

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
"ENTRE EL AMOR Y EL ODİO" dizisinin 50. bölümü eklenmiştir

PASİON OCULTA

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 12:12 am

Raul ve Ana Maria...
Hayatları hiç beklenmedik bir anda kesişti,aslında bu zamana kadar karşılaşmamaları çok ilginçti..Çünkü iki zengin ailenin çocuklarıydı ikiside..
Raul daha 8 yaşında bir çocukken annesi ve babasını bir trafik kazasında kaybetmişti..Onu amcası ve halası büyütmüştü..Raul yetim olduğu için her dediği yapılmış bu yüzdende tabiri caizse çok şımartılmıştı daha erggenlik çağında başına pek çok bela almış pek çok çapkınlık yapmıştı..Bu yüzden daha 20 yaşındayken evlenmek zorunda kaldı Raul..Daha kendisi bir çocukken çocuk sahibi oldu hemde peş peşe..Raul hayatını Natalia ile birleştirmiş ve iki çocuk sahibi olmuştu,herşey yolunda gidiyordu ancak hayat bir kez daha oyun oynadı ve annesiyle babasını alan trafik kazası eşini ve çocuklarının annesinide aldı..25 yaşında iki çocuklu zengin bir duldu Raul..
O kazayla berbaer Raul'un hayatı değişmiş o çok acımasız ve zevklerine düşkün bir adam haline gelmişti,hergün başka bir kadınla takılıyor hayatı umursamıyordu..Natalianın ölümü üzerinden 2 sene geçmişti ,Raul bir arkadaş ortamında Barbara ile tanıştı onunla vakit geçirmeye başladı ne olduğunu anlamadan 3 ay içinde evlendiler..Raul yine evli bir adamdı tekrar mutlu olmak istiyordu çok geçmeden bir de kız çocuk sahibi oldu.Artık hayatında herşeye sahipti çocuk,bir eş ama birşeyler eksikti sanki..mutluydu ama istediği gibi değil!!

Barbara hırs düşkünü bir kadındı Raul'e bir kız çocuğu vermişti ama Raulın ilk evliliğinden 2 oğlu vardı onlar Barbarayı rahatsız ediyordu o çocukları kabullenemiyordıu ve kavgalar başladı ikisi arasında..Barbara bebeğini umursamadan gece yarılarına kadar barlarda geziyor eve sarhoş geliyordu ve birgün olan oldu Barbara başka bir adamla Avrupa'ya kaçtı..İşler eskisinden daha kötüydü Raul iki kere hayal kırıklığına uğramıştı ve üstüne bir çocuğu dha olmuştu..Çocuklara Raul'un halası bakmaya başladı..Raul ailesinden kalan mirası idare ediyor amcasıyla beraber şirketin yurt dışındaki işlerinebakıyordu artık aşkı hayatından silmişti sadece günü birlik ilşkiler yaşıyor ve öyle bırakıyordu..

Ana Maria..evin küçük kızı..ablasından 8 yaş küçük olunca tam el bebek gül bebek büyümüştü..Eğitimini yurt dışında yapmış gerekli tüm uzmanlıkları almıştı..Bu güne kadar pek erkek arkadaşı olmamıştı çünkü çok asiydi ve onunla sevgili olan erkeklerin canını okuyordu..28 yaşındaydı artık ve ülkesine geri dönmüştü..Yaşıtları evlenmişti ama aşk onun umrunda değildiki hiç..Ailesinni yoğun baskılarından kurtulmak için Arturo Duarte ile görüşüyordu ama istemeden..Babasının şirketinde çalışmaya başladı..Şirket ülkenin en önemli şirketiydi pek çok sanayi alanında kolu vardıı..Ülkenin 3 büyük ailesi bu şirketin ortağıydı..Cardenas-Mendoza-Duarte

ve herşey Ana maria'nın şirkette çalışmaya başlamasıyla gelişmeye başlayacaktı..Raul ve Ana Maria karşılaşacaklar ve hiç bilmedikleri bir hikayeye doğru sürüklenmeye başlayacaklardı...

En son Admin tarafından Çarş. Ağus. 26, 2009 3:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://cesarevorafans.forummotion.com
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: Geri: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 12:53 am

PASİON OCULTA Po10

Protagonistas:

Cesar Evora Raul Cardenas
Gaby Espino Ana Maria Mendoza

Co-protagonistas:

Saul Lisazo Manuel Sanchez
Gabriela Spanic Luciana Mendoza

Antagonistas:

Guy Ecker Arturo Duarte
Susana Gonzalez Cecilia Valencia

Los Primeros actores:

Enrique Lizalde Santiago Cardenas
Jacqueline Andere Cristina Cardenas
Helena Rojo Soledad Mendoza
Andres Garcia Enrique Mendoza
Carmen Montejo Rosario Garcia
Ricardo Blume Alberto Duarte

Actuaciones juveniles estelares:

Sebastian Rulli Ricardo Cardenas
Eugenio Siller Cristobal Cardenas
Ana Layevska Elena Cardenas
Sara Maldonado Paulina Sanchez
Allison Lozz Angelica Valencia
Valentino Lanus Diego Duarte
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: Geri: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 12:06 am

PASİON OCULTA Gabrie11

Raul Cardenas

Tutkulu,hırslı,başarılı,karizmatik ama bir o kadar da mutsuz bir adam..Son 15 yıldır yaşamını sadece çocukları için sürdürüyor.Hayatı monotonluktan ibaret ve heyecanı kaybetmiş biri..Etrafına karşı çok katı ve çokta sinirli..aslında tam tersi normalde ama belli edemiyor

PASİON OCULTA Dsgfue10

Ana Maria Mendoza

Ana Maria evin şımarık kedisi..Asi,başına buyruk,heyecan sever bir tip..Tek sorunu aşk denilen şeyin varlığına inanmıyor ..Hayatı sadece eğlenceden ibaret görüyor..Erkekler ona yanaşırken epey düşünüyorlar, oldukça gizemlide

PASİON OCULTA Gabysa10

Luciana Mendoza & ManueL Sanchez

Luciana kardeşinin aksine her zaman sakin bir hayat yaşamış ve herşeyi bir düzen içinde sürdüürmüştür..Eğitimini başarıyla tamamlamış ve sevdiği adam ile evlenmiştir ancak Luciana'nın mutsuzluğu çocuk sahibi olamamasıdır

Manuel kendi halinde sakin bir adamdır..Yıllar önce başından bir evlilik geçmiş buu evlilikten iki çocuğu olmuştur..Karısından boşanınca oğlunu karısına vermiş kızınıda kendisi almıştır..Oldukça da başarılı bir iş adamıdır en büyük isteklerinden biri Luciana ile tekrardan çocuk sahibi olmaktır

PASİON OCULTA Susana10

Cecilia Valencia

Cecilia inatçı hırslı ve ihtiraslı bir kadındır..Bir kere evlenip boşanmış ve bu evliliğinden bir kız çocuğu sahibi olmuştur..Defalarca ilişki yaşamış her seferinde başarısız olmuştur..Ana Maria'nın kuzenidir..Ailesini kaybedince teyzesinin yanında yaşamaya başlamıştır

PASİON OCULTA Nt_gay10

Arturo Duarte

Arturo paranın ona verdiği her türlü imkanı en kötü şekilde kullanan acımasız biridir..Hayalleri sapkınlık düzeyine bile ulaşmıştır..İnsanları sömürmeyi çok sever ve kadınlarla oynamayı fakat Ana Maria'ya duyduğu duygular bu bahsedilenlerin bir kere masumluk suyuna batırılıp çıkarılmış halidir
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: Geri: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 10:20 pm

PASİON OCULTA 11231010

Santiago Cardenas

Raul'un amcası...Bay Santiago hiç evlenmemiş çünkü sevdiği kadın zorla başkasıyla evlendirilmiş oda başka kadına bakmamış..O saatten sonra yeğeni Raul ile ilgilenmeye başlamış..ve tabii o devasa şirketi yönetmiş..

PASİON OCULTA Jackie10

Cristina Cardenas

Raul'un halası..Cristina yıllar önce harika bir evlilik yapmış ancak mutluluğu çok uzun sürmemişti..Kısa bir süe sonra eşini kaybetmiştir..Raul'u yetim bırakan o kaza Cristina'yı da dul bırakmıştır..O da bir daha evlenmemiş yeğeni ile ilgilenmeye başlamıştır..

PASİON OCULTA Hrojo311

Soledad Mendoza

Ana Maria ve Luciana'nın annesi..Her zaman sakin bir hayat yaşayan Soledad sosyetede de öenmli bir konuma sahiptir..Biraz havalı da olsa aslında iyi birisidir..

PASİON OCULTA Andres10

Enrique Mendoza

Ana Maria ve Luciana'nın babası..Bay Enrique karsının aksine oldukça eğlenceli ve sıcakkanlı biridir..Eğlenmeyi ve şakalaşmayı çok sever

PASİON OCULTA 370x2710

Rosario Garcia

Soledad'ın annesi..Kocası ölünce kıznın yanında yaşamaya başlamış..Çok iyi kalpli ve sevecen biri..Kızların bir derdi olduğu zaman derman kapıları..

PASİON OCULTA 12607910

Alberto Duarte

Arturo ve Diego'nun babası..İş adamı olan Bay Alberto aynı zamanda Enrique Mendoza ve Santiago Cardenas'ın yakın arkadaşı.
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: Geri: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 11:19 pm

PASİON OCULTA Sebast11

Ricardo Cardenas

Raul'un ilk oğlu..Ricardo sevimli,yakışıklı ve uzlaşmacı bir tip herkesle anlaşabilen biri..Ekonomi mezunu ve işletme üzerine New York'ta master yapmış..Dönem dönem ilişkler yaşamış fakat bunlar onda pek etki yaratmamıştır..Büyük amcasından ve babasından sonra şirketteki en öneml kişi

PASİON OCULTA Es10

Cristobal Cardenas

Raul'un ikinci oğlu..Cistobal de sevimli ve yakışıklı biri ama abisinden bazı farkları var Cristobal da babası gibi çapkın biri epeyde belalı ama zeki..aynı zamanda mimar...

PASİON OCULTA Ana-la10

Elena Cardenas

Raul'un ikinci evliliğinden olan kızı..Elena babası tarafından oldukça şimartılmıış ve her dediği yapılmış bir kız ..asi , laf dinlemez ama çok sevimli ve duygusal..

PASİON OCULTA Sm10

Paulina Sanchez

Manuel'in kızı..Paulina hayata her türlü pozitif bakabilen oldukça da güzel bir kız..O da ekonomi bölümü mezunu..

PASİON OCULTA Al10

Angelica Valencia

Cecilia'nın kızı..Paulina çalışkan,güzel ve sevimli bir kız..Annesi ve babası ayrıldktan sonra çok zorluklar çekmiş ve duyusal yıkıntılar yaşamış..aslında ailesinden çok iyi sevgi gördüğünü söyleyemeyiz

PASİON OCULTA Valent10

Diego Duarte

Arturo'nun kardeşi..o da abisinin tersine oldukça iyi biri..çalışkan ve insanlara karşı oldukça saygılı çoğu zamanda abisin peşini toplayan biri
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: Geri: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 11:50 pm

1. Bölüm

Mexico City

PASİON OCULTA 610

Mendoza Malikanesinde bir sabah..

Aile oturmuş kahvaltı ediyor...Cumartesi gecesi geç saatte eve gelen Ana Maria halen kahvaltıya inmemiş..

Enrique: hayatım Ana maria nerede? Dün akşam yemeğinde de evde yoktu sorduğumda arkadaşlarıyla dışarda dediniz..

Soledad: canım genç işte hafta sonları arkadaşlarıyla toplanıyorlar biraz müsade etmek laım malum ülkeye daha yeni döndü..

Enrique : yapma lütfen soledad bir aydan fazla oldu bu kızın bu çılgınlığı beni çok üzüyor bir çare bulmak lazım..

Rosario: Sorumluluk alması lazım yoksa düzelmez..

Soledad: Arturo ile de işler iyi gitmiyormuş..Geçen telefona ben cevap verdim ve biraz konuştuk çocuk oldukça dertli.anlamıyorum böyle iyi bir çocuğa neden böyle davranıyor..

Enrique : Sanırım haklısın Rosario!! Ana maria ' ya sorumluluk yüklememeiz gerek..bakın aklıma bir fikir geldi..Neden bizim şirkette çalışmıyor şimdi çok büyük bir projeye başlayacağz ve hepimiz seferber olmuş durumdayız bir çok elemanada ihtiyaç duyucaz..Bu çılgınlıklarına rağmen kızımız oldukça akıllı ve yetenekleri biri..

Soledad: Haklısın canım da bunu ona nasıl kabul ettircez..

BUu sırada Ana Maria uyanmış e kahvaltıya inmiştir..Kahvaltının sonlarına doğru soleda Ana Maria ya..

Soledad: Kızım seninle birşey konuşmak istiyoruz der..

Enrique : Bak kızım bu halin hiç hoşumuza gitmiyor düzenli bir hayat yaşamıyorsun ve biz düşünüdük karar verdik ve hiç bir şekilde itiraz kabul etmiyorum yarın şirkette işe başlıyorsun..Bugün git alışveriini yap..

Ana Maria şaşkındır ve dili tutulmuştur karşılık veremz mecbur kabul der aslında oda kendi hayatından memnun değildir kendince oda bun bir şans olarak görür..

Acapulco

PASİON OCULTA Gzel_b11

Cardenas Malikanesi..

Cristina: Ah abi elena da olmasa evde hiç neşe olmayacak hepsi bir tarafa dağılmış durumda..

Santiago: Cristina yakında oda gidicek eğitimini tamamlamak için..Cristonal zaten Amerka da.. Ricardo İspanya da ki işlere bakıyor Raul ise mexico city de..

Cristina : Çocuklar bir şekilde neysede Raul'e çok üzlüyorum çok yanlız..birşeyler yapmak lazım..

Santiago:Farkındayım ama söz dinlemiyor çok çalışıyor şimdi büyük bir projeye başlıyoruz üç şirket olarak belki bu dönemde onunda hayatında birileri olur..

o sırada elena gelir ve konuşmaları duyar..

Elena: Yapmayın lütfen bugüne kadar babama yanaşan kadınların hepsinin amacı paraydı kaç tane oldu ben bile sayısını unuttum..babamında umrunda değilki eğleniyor ve bırakıyor...

hepsi birbirine bakar...............
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: Geri: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 12:37 am

PASİON OCULTA Villa_11

Sanchezlerin evi..

Luciana : Canım neden bukadar üzüntülü duruyorsun??

Manuel ::Ah luciana paulina ispanya ya gidecek orada karar kıldı eğitimi için o kadar uzakki nasıl dayanacağım bilmiyorum

Luciana : hayatım biliyorum ama bu onun iyiliği için sen onun babasısın iyi olmasını istemezmisin bu yüzden izin ver..belki bir çocuğumuz olsa onunla avunurdun ama..

Luciana üzülmüştür.çünkü uzun zamandır evli olmalaına rağmen çocuk sahibi olamıyorlardır..

Manuel : Lütfen hayatım böyle düşünme olacak inanıyorum ben...

PASİON OCULTA Big-ho10

Duarte Malikanesi..

Alberto: Arturo!! Arturo !! Aç kapıyı öğlen oldu halen uyuyorsun..

o hışımla odaya giren Alberto oğlunun odada olmadığını görünce daha da sinirlenir..seslere Diego gelir..

Diego: Ne oldu baba?Neden bu kadar sinirlendin? sakin olman gerektiğini biliyorsun...
Alberto: o abin yine evde yok yine kim bilir geceyi nerde geçirdi kimin canını yaktı yine

Arturo geceyi dışlarda bir striptiz bar da geçirmiştir...

PASİON OCULTA F_255310

Raul Mexico City de bir apartman dairesinde yaşamaktadır ailesi zaten dünyanın değişik yerlerinde ikamet etmektedir bir kısmıda Acapulco dadır..Bu dairede yanlız yaşıyordur..Raul kalmış kahvaltısı etmiş ve tek başına evde otururken alışveriş yapması gerektiğni hatırlar ve hazırlanıp evden çıkar

o sırada Ana maria da hazırlanmış ve evden ayrılmıştır...ne tesadüfki aynı alışveriş merkezine gelirler

PASİON OCULTA 27410

Alışveriş merkezi o kadar kalablıktırki araba park yeri bulmak imkansızdır..Tek bir yer ..Raul de Ana maria da aynı yeri görür ikiside hızlanarak gelir ama Ana maria park eder..Raul bu duruma çok sinirlenir..tam yarım saat park yeri aradıktan sonra içeri girer ve alışverişe başlar..Dinlenmek için cafe tarzı bir yere girer Raul..ve brası Ana marianın en sık uğradığı cafedir geleneği bozmak istemez ve yine uğrartam o sırada sipariş veren raul bilmeden de olsa ana marianın en çok sevdiği içeceği sipariş verir ana maria da ondan istediğini söyler fakat garson kalmadığını belirtir..Raul gelen içeceği öyle bir içerki bu druma ana maria çok sinir olur ve oradan çıkıp gider...bunların olması raulu çok mutlu etmiştir..ana maria yı kızdırmaktan çok hoşlanmıştır...
Arabasına doğru yürüyen ana maria raulun arabasını görür ve intikam hırsı sarar..Anahtar ile arabayı bir baştan bir başa çizer...gülerek arabasına atlar ve gider..arabanın yanına gelen raul sinirde kudurmuştur araba çizilmiştir ve o kimin yaptığını çok iyi bilmektedir..intikam almak ister ama nasıl??
Bu sürtüşmeleri yaşadığı kızın kim olduğunu ve nerede yaşadığını bilmemektedir ki...

Ana Maria büyük bir mutluluk ile eve gelir o gün geçer ve ertesi sabah olur..
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: Geri: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 1:21 am

Sabah.........

Enrique: Kızım heyecanlımısın?

Ana maria : Biraz..doğrsu kimlerle ve nelerle karşılaşacağımı çok merak ediyorum...

Soledad: İyi şanslar kızım...

Enrique ve Ana Maria evden ayrılırlar ve şirkete gelirler..

PASİON OCULTA Crowne10

O sırada Raul arabasını bakımı için bırakmış sigorta acentesi ile olanları konuşmaktadır..Herkes toplantı solununa geçmektedir..

Baba-kız holdingten içeri girerler..ve yavaş yavaş ilerlemeye başlarlar..Ana Maria o kadar güzeldirki herkes dönüp ona bakmaktadır..

PASİON OCULTA Gabyfo10

asansöre binerler ve yönetim kurulunun olduğu kata çıkarlar..toplantı odasına girerler..Enrique bundan sonra Ana Marianın onalrla beraber çalışacağını söyler..Bu Ana Marianın ilk toplantısıdır ve çok heyecanlıdır ancak toplantının başlaması için bir kişi eksiktir..Bu arada Santiago da bu toplantı için acapulcodan gelmiştir..
Enrique biraz santiago ile sohbet eder..sonunda sorar..

Enrique: Santiago yeğenin nerde kaldı yahu??

Santiago: Şimdi gelir..

demesine kalmadan Raul kapıyı açar ve işte burdayım der...Ana Maria merakla kapıya döner ve...........
Kapıdaki adam dün sürekli atıştığı adamdır..Ana Maria yı karşısında gören Raul şok olur..

İkiside birbirine şaşırmış bir şekilde bakarlar...

PASİON OCULTA Mdf77710

PASİON OCULTA 02102310

1.bölüm sonu.........
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: Geri: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 5:42 am

2.Bölüm

Herkes toplantı masasına geçer.Raul ve Ana Maria halen şaşkınlık içindedirler ve gündem konusu tartışılmaya başlanır.Güçlü bir markanın meksika temsilciliği alınacaktır ve aynı zamanda yeni yapılacak otel içinde araştırmalar yapılacaktır o yüzden şirket geniş bir ekip kurmuştur..

Santiago; Bence yetkileri dağıtalım böylece hem kimseye haddinden fazla yük binmemiş olur hemde işler daha çabuk ilerler diye düşünüyorum

Alberto: Hem fikirim bu proje bizim için çok önemli

Enrique : O zaman anlaştık..Siz ne düşünüyorsunuz çocuklar

Bu sırada Raul ve Ana Maria farklı düşünceler içindedirler..Raul ciddi bir tavır takınmaya başlamıştır aslında nasıl intikam alacağının ince planlarını yapmaktadır..

PASİON OCULTA 02102311

Ana Maria nın kaçma gibi bir şansı yokturki artık bu sefer sert duvara çarpmıştır..elbette Raul onunla konuşmak isteyecektir ..Toplantı odasında hareretli konular konuşulurken Ana Maria farklı diyarlardadır ve korkmaktadır

dönerek Raul e bakar o ürkek bakışlarıyla beklediği gibidir raul de ona bakmaktadır

PASİON OCULTA 02102312

Enrique: Arturo yu toplantıda göremedim albert bir sorun yoktur umarım

Alberto: çok önemli bir şey değil biraz üşütmüş ama kötü gözüküyordu gelmemesiin daha uygun olacağını düşüdüm

Santiago: Sen onu bilgilendirirsin o zaman ..Evet şu bilgi toplama işini gençlere verelim ne dersiniz..genç beyinler daha farklı fikirler ve beyinler demektir..Raul,Ana Maria ve Arturo bu işi halledebilirler diye düşünüyorum.ne dersiniz..

Raul: Benim için uygun Ana maria ile çalışmaktan zevk duyarım tabi kendileride isterse
Ana Maria; elbette madem böyle uygun gördünüz işimi en iyi şekilde yapacağım eminim bay raul de bana yardımcı olacaktır..yanlız arturo bu görev dağılımından hoşnut olurmu bilemiyorum

alberto: bence bayılır biliiyorsun senin adının geçtiği herşeyle yakından ilgileniyor hem bu proje sayesinde daha fazla beraber vakit geçireceksiniz

raul: bana rağmen nasıl olacak bu bence ikisi çalışsın o zaman ben başka alana yönelebilirim

enrique: yoo raul senin o ekipte mutlaka olman gerekiyor..tamam mı?
raul: tamam o zaman hayırlı olsun diyelim

ve toplantı bitmiştir..ana maria hızla odadan çıkmaya çalşırken raul seslenir..

raul: Ana Maria biraz konuşabilirmiyiz
ana maria: ne hakkında??

raul: elbette proje ile ilgili birde sen çok iyi biliyor olmalısın

ve raulun ofisine geçerler...

raul: seni gökte ararken yerde buldum doğrusu dünden beri sinir krizileri geçirip duruyordum içim içimi yedi ama şanslıyım bak karşımdasın cezanı seç bakalım

ana maria: Allah aşkına ne cezası ne saçmalıyorsun sen bana proje ile ilgili konuşacaz dedin

raul: onuda konuşacaz ama önce senin cezanı kesmeliyiz senmi seçersin sevgili ana maria yoksa benmi belirleyeyim

raul ipleri eline almıştır ustadırda ana maria ile oynamaya başlar alaycı şekilde onunla konuşmak okadar hoşuna gitmiştirki hafif bıyık altından gülümsemektedir

PASİON OCULTA 02032310

ana maria; bak özür dilerim masrafı neyse karşılayabilirim yani ne bileyim benim yeniden karşıma çıkacağını ama hakkettin bence belki buda sana ders olur ne bileyim birşeyler öğrenebilirsin gözüme herşeyi yeteri kadar bilmeyen bir ukala gibi gözüktünde

Raul: bak ana maria sana bir tavsiye benle oynama !! bedeli ağır olabilir

PASİON OCULTA 02102313

ana maria: oooo çok korkmuş olmalıyım dimi bak nasılda titriyorum

raul: yanlız sen gerçekten titriyorsun ana maria..sana dokunduğumda hissedebiliyorum

ana maria; yaklaşma lütfen ..

PASİON OCULTA 02032311

vveee ana maria odadan çıkar ..çok sinirlenmiştir ana maria ama birde tuhaflık vardır heyecanlanmıştırda ve içerde olanlar şimdi onları düşünmeye başlar..raul cephesindede olaylar hemen hemen aynıdır bu olanlar çok hoşuna gitmiştir...o sırada içeri enrique girer ve

enrique: raul umarım ana maria ile anlaşabilirsiniz kızım tahammülü zor bir insandır ama çok iyidir ve emin ol işinde uzmandır ona yardımcı ol..

raul: sen hiç endişelenme ana maria bunu aşacak ben ona yardımcı olacam

enrique: raul unutmadan bu akşam bize davtelisiniz yeni projeyi kutlayalım

raul: ok..orada olacağm..Very Happy

Mendoza malikanesinde hazırlıklar başlamıştır akşamki davet için..ana maria ve enrique eve gelirler
soledad: hoşgeldiniz nasıl geçti kızım senin neyin var rengin solmuş sabahki halinden eser yok..

enrique: heyecanını yendi ya

ana maria bir şey demeden yukarı çıkar kafası çok karışmıştır ve bir duş alıp uzanır

akşam olur herkes yavaş yavaş gelmeye başlamıştır arturonun hastalık beğenesi bilmedende olsa meydanı raule bırakmıştır ve santiago ile raulde partiye gelir..
raul:hepiniz burda değil gibisiniz
soledad: nasıl yani?
raul: aileniz eksik gbi
soledad: luciana ve manuelin başka planı varmış ana maria ise birazdan gelir
raul: hımm

ana maria aşağıya iner çok güzeldir ve neşelidir

ana maria; herkese iyi akşamlar hepiniz hoşgeldiniz..

raul başını çevirir ve bakar gelen o kadındır 2 gündür hayatında bilmediği fırtınalara sebeb veren kadın

ana maria: hoşgeldiniz bay raul sizi evimizde görmek ne güzel bir günde ikinci kez görüşüyoruz

PASİON OCULTA 20073110

raul: hoşbulduk sevgili ana maria..bundan sonra daha çok görüşecez

PASİON OCULTA Pedroc10

2. Bölüm sonu
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: Geri: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 12:26 pm

3.Bölüm

Enrique: Bu yeni projenin şirketimize getirisinin çok olacağını düşünüyorum.Gelecekteki yatırımlarımız için de iyi bir kaynak..

Santiago: Kesinlikle..Başlarda ben tereddüt içindeydim ama şu an eminim çok iyi olacak..

Alberto : Söylenecek söz kalmadı sanırım beyler.....Şerefe!!!

Parti olağan şekilde devam etmektedir.Bir köşede Rosario ve Soledad arasında şu konuşma geçer..

Rosario : Alberto eşini neden getirmedi acaba? Bak merak ettim !!

Soledad : Aman anne ..Silvia yı bilmezmisin..Avrupa'dan buralara geldiği yokki.

Rosario: Arturo da aynı annesi gibi ,Bak kızım ben onun Ana Maria için doğru bir seçim olduğunu düşünmüyorum.Kız onunlayken ölü gibi suratından düşen bin parça

Soledad : Nerden çıkardın anne bunu? Bence gayet iyi biri Arturo ve bence kızımıda mutlu edebilir ve edicekte..Ana Maria nın daha iyisini bulacağını sanmıyorum..

Rosario : Ben emin değilim kızım..Bak şuraya!!

Soledad: Yok artıık!!

Rosario; Ana Maria ve Raul u işaret etmiştir..Bu öğlen birbirini yiyen bu iki insandan eser kalmamıştır şimdi çok farklıdır..

Raul: İlginç..(gülümser) demek ondan seni hiç görmedim.Ülkeye yada daha doğrusu eve hiç uğramamışsın ki sen..Anlaşılan gezmeyi seven birisin..

PASİON OCULTA 19ui4

Ana Maria : Keyfime değil..Eğitimimi tamamladım falan derken bu kadar zaman geçti işte epey ilerlediğimi söyleyebilirim.Hatta belki inanmazsın ama akademisyenlik için burada bir üniversite ile de görüşüyorum.

Raul : vay vay vay!!! Sevgili Ana maria umduğumdan daha zekisin .

Ana Maria : Öytleyimdir (gülümser)

PASİON OCULTA Y1pfmiarfi1raodktgcg77g

Raul : Çok ta mütevazıymışsın..Aslında seninle konuştukça yani seni tanımaya başladıkça düşüncelerimde değişmeye başladı..

Ana Maria : Ne gibi?

Raul : Dışardan göründüğün gibi değilsin..Şimdilik sadece bunu söyleyebilirim..

Ve saatler geçer, kutlama bitmiştir.Santiago ve Raul malikaneden ayrılmak üzeridir..

Santiago : Her şey için teşekkürler.Çok güzel bir akşamdı

Enrique: Biz teşekkür ederiz geldiğiniz için..

Soledad . Yine bekleriz..

Raul : Gerçekten teşekkürler..Emin olun yine geliriz..Herkese iyi geceler ve sanada iyi geceler sevgili Ana Maria!!

Ana Maria : "Bekliyoruz" (gülümser)

ve Raul.....

PASİON OCULTA 7b6b8b553a3c

Ertesi Gün....

Sanchezlerin Evi..............

Manuel : Paulina bu kadar uzak olmak zorundamı kızım..

Paulina : Baba..ben büyüdüm hem ispanya daki şartlar çok iyi Ben mutlu olucam sen de ol..Lütfen baba...

Luciana : Anla onu Paulina..Seni sevdiğinden ve senin için en iyisini düşünüp istediğinden böyle davranıyor..

Paulina : Tamam ya işte..Benim için en iyisi bu..AYyy baba hadi lütfen...

Manuel : Tamam tamam..Hep beni ikna etmeyi başarıyorsun ama şartım beni hergün arayacaksın..

Paulina : Elbette babacım ( babasına sarılır ve öper)

İspanya....

Ricardo : İşte bu...ben neymişim ya..notlarıma bakın çocuklar..

James: Oğlum süpersin ya..Yeni asistan belli oluyor gibi ..Profosör garanti seni seçecek..Kıskanıyorum oğlum seni..

Gerard : Ya...çocukta ki şansa bak..Şimdi yeni öğrencilerde gelecek hem de kız...offfff!!!!!

Ricardo : Ya siz nasıl insanlarsınız (gülümser) Yani aklınız hep kızlarda hep çapkınlıkta ..Ama tadını çıkarıcaz tabii!!!!

Mexico City.....

Duarte malikanesi..

Alberto : ooooo....beyfendi günaydın , acaba siz yaşıyormuydunuz?

Arturo : Dalga geçmeyi bırak baba..Rahatsız olduğumu biliyorsun

Alberto: Dün önemli bir toplantı yapıldı fakat sen yoktun.Çünkü beyfendi keyfinin derdindeydi..

Arturo : eeee....sonuç ne oldu? yani beni ilgilendiren şeyler vardır diye düşünüyorum..

Alberto: Evet var ..yeni projenin bilgi akıı yani ar-ge işi sen,Ana Maria ve Raul e ait..

Arturo: ben ve Ana Maria tamam da Raul nereden çıktı..olması şart mı??

Alberto: Ana maria tecrübesiz ve sen...yorum yapmıyorum bile.Raul gibi tecrübeli biri şart..

Diego: Günaydın..

Alberto: Günaydın oğlum..Kahvaltı etmeyecekmisin?

Diego: Hayır baba..Geç kalıyorum doktora başvuraları için son günmüş..Çııyorum , görüşmek üzere...

Alberto: Bol şans oğlum..Aaaa Arturo biraz kardeşin gibi olabilsen...

Şirket....

Raul ofisinin kapısını açar tam sekretere bazı belgeler verirken asansörün kapısı açılır ve Ana Maria...çok güzeldir....Raul yutkunur... drunken

Ana Maria: Günaydın Raul..

Raul : günaydın Ana maria..Nasılsın dün akşamdan beri??

Ana Maria: iyi yani iyi Very Happy

Raul : iyi (gülümser) Bak bazı şeyler buldum ve gelip görmeni isterim ,işimize yarayacağından eminim

Ana Maria : peki...

ve Raul'un ofisine geçerler..Raul bulduğu şeyleri gösterir.Bu sırada;

Raul: Arturo nerede?? Söz de o da bizimle çalışacak ama ortalıkta gözükmüyor

Ana Maria: olmaması daha iyi..ona tahammül edemiyorum..

Raul : Ama aileleriniz öyle düşünmüyor..Bilerek ikinizi aynı projeye verdiler..

Ana Maria : Umrumda bile değil...

Raul: Güzel...

Ana Maria : Güzel olan ne? Neden öyle bakıyorsun?

Raul : onu umursamaman çok hoşuma gitti..

Ana Maria: Raul........... sen.......

Raul: Şişttttttt...........sus.........

Raul öpmek için Ana Maria ya yaklaşır......

PASİON OCULTA 0203231320gj9

Tam o sırada kapı açılır ve içeri Arturo girer...

Arturo: Ne oluyor burada??

3.Bölüm sonu
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: Geri: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 3:44 pm

4.Bölüm

Arturo: Ne olduğunu öğrenebilirmiyim?

Ana Maria: Senin ne işin var burada?

Arturo: Saçmalama..Neler diyorsun Ana Maria..Çalışmaya geldim..

Raul: Öncelikle hoşgeldin Arturo ancak sanırım bu yaşa gelmene rağmen bazı şeyleri öğrenememişsin..Bir yere girerken nezaket olarak kapı çalınır

Arturo: Raul şimdi vaaz dinleyemeyeceğim..Hayatım nasılsın? (ANa Maria yı öpmek için yaklaşır)

Ana Maria: Teşekkürler Arturo iyi sayılırım

Arturo: iyi...eee Raul ya sen??

Raul: İyi teşekkür ederim..Umarım sende benim kadar iyisindir..

Arturo: iyiiym iyi..evet bana bulduklarınızı göstermeyecekmisiniz?

Raul : Elbette..

Ve Raul edindiği bilgileri Ana maria ve Arturo ile paylaşır..

Arturo: Bu nedir?? ne kadar sıkıcı

Raul: Bunlar daha hiç bir şey Arturo..

Ana Maria: İşte Arturo..ondan beklenen her zamanki davranış (Raul ile iksi bakıışıp gülümserler)

Raul'un sekreteri Adela: Efendim sizi görmek isteyeen biri var..

Raul: Kim Adela? Kimseyi beklemiyordum..

Adela: Bir bayan..Adının Sofia Montenegro olduğunu söyledi.Yakın bir arkadaşınızmış

Ana Maria dikkatle geçen diaolgu dinlemektedir içinde tuhaf bir his oluşmuştur

Arturo: (Ana Mariaya dönerek) Canım biz çıksak iyi olacak.Raul'un misafiri var

Arturo ve Ana maria önden Raul arkadan ofisten çıkıyorlardır..O sırada sofia Raul u görür..ve koşarak önce dudaklarından öper sonrada sarılır..

PASİON OCULTA 22fc110

Raul : Dur sofia..sakin ol! Ne yapıyorsun?

Sofia: Seni çok özlemişim.Aşk olsun Raul..Beni neden aramadın? Yoksa bu kadar çabuk mu unuttun?

Raul: Ofisime geçelim Sofia..Buyur..(Ana Maria ve Arturo'ya dönerek) daha sonra konuşuruz..

Raul içeri girer....

Arturo: Bak sen! Beyfendi boş durmuyor..

Ana Maria : Ne demek istiyorsun Arturo?

Arturo: Hayır anlamıyorum..Bütün kadınlar ona bayılıyor.Onda olupta bizde olmayan nedir?

Adela gülümser.Çünkü biliyordur ki Arturo daima Raul'u kıskanmıştır..

Ana maria: Hadi Arturo..çalışmaya yapılacak çok iş var.

Raul'un Ofisi..

Sofia: Çok hainsin raul Aramanı bekledim ama aramadın

Raul: Sofia bir daha kapıdaki gibi davranmanı istemiyorum.

Sofia: Neden aşkım? Seni çok özlemiştim ama..

Raul: Bak Sofia..ben şartlarımı ve durumumu söylemiştim ve seninle anlaştığımızı düşünüyordum..

Sofia : Ama raul...

Raul: Seninle güzel vakit geçiriyoruz sofia ama ben kimseye aşık olamam..Yıllardır bu tarz ilişkiler yaşıyorum ve bu durumdan memnunum.Olurda bir gün fikrimi değiştirirsem seninde haberin olur..

Sofia: Peki Raul..Anlat bakalım dışardaki o güzel kadın kimdi?

Raul: o mu? Ana Maria..Enrique Mendoza'nın kızı..beraber çalışacaz..

Sofia: Hımmm....ilgini çekti mi peki? Çünkü çok güzel..Seni tanıyorum Raul umarım ateşine düşürdüğün kızlardan olmaz..

Raul: Benden bir canavarmış gibi bahsediyorsun..

ANa Maria ofisindedir ve düşünmeye başlar Tam öpüşecekken içeri Arturo girmiş ve engel olmuştur ve şu kapıdaki kadın..Ana Maria gülümsemeye başlar

Ne oluyor bana??

PASİON OCULTA 7a831410

Acapulco---Cardenas Malikanesi

Cristina: Herşeyin hazır mı Elena?

Elena: Evet Cristina Hala..

Cristina: babanın haberi varmı?

Elena: Evet konuştum, akşama havalanından bizi alacak.babam çok sevinecek ona süpriz olacak

Cristina: Evet epey oldu görüşemiyorduk.Hem Pazartesi seni okula geçirmek istiyorum tatlım..

Mexico City---Mendoza Malikanesi

Hizmetçi telefonu açar telefondaki bey Ana Maria'yı telefona istemektedir..o sırada ana maria eve gelir ve telefona koşar başvurusu kabul edilmiştir.Ana maria akademisyen olarak üniversitede göreve başlayacaktır..

Mendozalarda akşam yemeği için sofradayken..

Ana Maria: Üniversite başvurumu kabul etmiş Pazartesi günü başlıyorum..

Soledad: Nasıl olacak kızımŞirkettede çalışıyorsun..

Ana Maria: Sorun değil ki anneÜniversite sabahöğleden sonra şirkette olucam..

Enrique: o zaman kızımın başarısa içiyoruz..Şerefe!!

Havalanı

PASİON OCULTA Lco510

Raul: Hala nerden çıktın sen?Seni beklemiyordum..hoşgeldin (sarılır)

Cristina: Baktım hayırsız yeğenimin geleceği yok gidip ben göreyim dedim..

Raul: İyi yapmışsın Hala..Çok özlemişim seni..

Elena: Baba!! Bende burdayım..

Raul: Prensesim hoşgeldin..Hadi hadi yorulmuşsunuzdur bir an evvel gidelim..

Mendoza malikanesi

Enrique: Yemeklerde harikaydı

Soledad: Yine çok yedin Enrique..

Rosario: Bence artık dikkat etmelisin..

Ana Maria: Tamam yüklenmeyin fazla babama..

Hizmetçi telefonu getirir ve soledad a verir.Soledadın surat ifadesi değişir.konuştuktan sonra telefonu kapatır

Ana Maria: Ne oldu anne? Arayan kim?

Soledad: Arayan Cecilia...boşanmış...buraya geliyor...

4.bölüm sonu
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: Geri: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 1:00 pm

5.Bölüm

Ana Maria: Ne demeliyim bilmiyorum..doğrusu kuzenim adına üzüldüm çok severek evlenmişlerdi

Soledad: Evet ama çok erken evlenmişti ..daha kendini bilmeden evlendi ve anne oldu..aslında böyle sorunlar yaşayacakları belliydi

Rosario: Buraya gelmesi onun için iyi olacak..kalabalık ortamda daha çabuk atlatır

Ana Maria: Bizde elemizden gelen yardımı yapıcaz tabi ondan şüphesi olmasın

Enrique: Ne zaman gelicek ?

Soledad: Bir şey demedi..ama çok uzun olacağını zannetmiyorum

herkesin morali bozulmuştur yemeklerini yerler ve odalarına çekilirler

Raul'un Evi

Santiago: Cristina sen ne zaman gelmeye karar verdin?

Cristina : Elena ısrar etti..buraya gelmeyeli de uzun süre olmuştu hem Raul u görmek istedim o gelemiyor ki acapulco ya..

Raul: Çok iyi düşünmüşsün Hala..inan çok sevindim..

Elena: Baba..şimdi sen bana yüklü miktarda bir kredi açarsın artık..yani malum yeni okul yeni arkadaşlar falan

Raul: Bir de yeni aşklar..(gülerler) ok küçük hanım...yarın hep beraber gideriz

Elena: sendemi geliceksin baba??

Raul: elbette seninle alış verişe çıkmayalı çok uzun zaman olmuştu dimi

Elena: ayyy sen dünyanın en iyi babasısın baba..(sarılır ve öper)

Cristina ve santiago hem mutlu ama biraz hüzünlü bir şekilde ikisini izlemektedir

ELena: O zaman ben hemen yatmalıyım ki yarına enerji dolu olayım..Hepinize iyi geceler

Santiago: Bende yatayım oldukça yorucu birgün oldu benim için

Mendoza Malkanesi

Ana Maria odasındadır ve blgisayarında maillerine bakmaktadır..o sırada telefon çalar ve telefonu açar suratınıda şaşkınlık ifadesi belirir..

Ana Maria: Adrian!!!

Adrian: Evet benim..nasılsın ana maria..

Ana maria: iiyim hiç beklemiyordum

Adrian: mexico city deyim seni aramak istedi eğer müsaitsen görşelim

Ana Maria: Elbette

adrian: yarın görüşmek üzere o zaman

haberleşirler ve telefonları kapatırlar ana maria da bu telefon şok etkisi yaratmıştır

Raul'un Evi

Cristina: Raul nasıl gidiyor hayatın?

Raul: İyi Hala bir sorun yok

Cristina: sevindim peki duygusal hayatın..yine her zamanki gibimi..biri vardı avrupalı bir kız halen onunlamısın

Raul: Yok o bitti ülkesine geri döndü diğerleri gibi birşeydi oda Hala......beni biliyorsun

Cristina: Korkuyorum birgün başına dert alacaksın.şimdi biri varmı?

RAul: dert mi...yoookk Hala merak etme..evet şimdi görüştüğüm biri var ama diğerlerinden farklımı bilmiyorum..sofia montenegro

Cristina:Şu manken Sofia mı?

Raul: Galiba ta kendisi..güzel vakit geçiriyoruz o kadar

Cristina: ahhh raul umarım akıllanırsın(gülüşürler)

ve sabah olur elena ile raul erkenden kalkarlar ve önce kahvaltı ederler sonrada alışveriş başlarlar..

Mendoza Malkanesi

Soledad:Kızım nereye çıkıyorsun?

Ana Maria: Anne bir arkadaşım arada dün akşam buraya gelmiş ve buluşucaz diye sözleştik oraya gidiyorum

Soledad: peki kızım iyi eğlenceler

Havalanı

Manuel: Kızım ne olur çok dikkat et kendine bir sorun olduğu zaman hemen beni ara tamam mı

Paulina: Tamam babacım sakin ol

Luciana: Bak Paulina kimseye güvenme hayatım

Paulina: Ne olur sakin olun böyle olunca üzülüyorum.İspanya benim için iyi olacak ...Sizi seviyorum

Ve Paulina gider Manuel çok üzgündür luciana onu teselli etmeye çalışmaktadır

Luciana: Hayatım kızın haklı bırak istediklerini yapsın

Manuel:Biliyorum ama o benim tek çocuğum ondan ayrı olmak beni çok üzüyor

Luciana :evet farkındayım ben sana bir çocuk veremedim

Manuel: Yookkk hayatım yle demek istemedim..

Alış-veriş merkezi

Raul: Elena yeter ne olur 1 ayda yürümem gereken mesafeyi yürüttün bana

Elena: Baba daha bitmedi ki

Raul: sen yorulmazmısın lol!

------------------------------

aynı mekanda ana maria ve adrian...

Adrian: Her zamanki gibi çok güzelsin

Ana Maria: Teşekkür ederim ..neden geldin mexico city?

Adrian: bazı işlerim vardı onn için ama iyi oldu senide gördüm ..neler yaptın burada?

--------------------------

Raul: Ben oturcak bir yer bakmaya gidiyorum..çok yoruldum

Elena:peki baba ben şu mağzadaki elbiiseye bakıpgeliyorum

raul oturacak yer aramaktadır vegözüne bir yer ilişir yaklaşmaya başlamışken ilerki masada oturan bayanın tanıdık olduğunu farkeder..o ana maria dır ve yanında bir adam vardır adam ana marianın ellerinitutmaktadır
raul şaşırır.......

5.Bölüm sonu
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: Geri: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 11:04 pm

6.Bölüm

Raul : buda kim acaba? Yanına gidip selam versemmi! Yooo..

-----------------------------

Adrian: demek babanın şirketinde işe başladın senden beklediğim bir davranış değildi doğrusu.Kendin birşeyler yaparsın zannediyordum

Ana maria: evet doğru şirkette işe başladım ama aynı zamanda akademisyenlik yapacam.halen hayal kırıklığı duyuyormusun?

Adrian:(gülümser) hayır Ana maria..Ben sana kızamamki bana yaptığın her şeye rağmen

Ana maria:ben sana bir şey yapmadımhiç bir zaman yapacağımdan daha fazlasını vaat etmedim

Adrian: Peki..halen bir şansım olabilir mi?

Ana Maria: bilmiyorum..bugünlerde kafam oldukça karışık

Adrian:anlaşılan biri var

Ana maria: hayır..var olduğunu söyleyemem..ama ailem Arturo Duarte ile evlenmemi istiyor tabiki ben istemiyorum

Adriano zaman!!(imalı bir şekilde ana maria ya bakar)

Ana Maria:(gülümser) bilmiyorum

PASİON OCULTA 90062610

---------------------------------------

Elena: Baba nereye oturuyoruz..

Raul:Bilmiyorum..buluruz şimdi bir yer..

Raul ve elena oturacak bir masa bulurlar öyle bir yerdir ki Raul Ana Maria'yı çok rahat görmektedir ancakbu yer ana maria tarafından görülmez.Raul oturduğu süre boyunca ana maria ve adrianı izler

Elena: baba...işte böyle oldu.Ne diyorsun? baba..baba..

Raul: hıııı Sleep

Elena: Baba beni dinliyormusun?

Raul: bencede öyle yapmalısın

Elena:ayy baba ayda falanmısın sen lol!

Raul:Yok birşey hadi kalkalım

-------------------

Ana maria:artık kalkalım

Adrian:tamam..

Raul'un Evi

Telefon çalar ve Raul açar,telefondaki Cristobal'dir..

Raul:Oğlum!!

Cristibol:nasılsın baba?

Raul: İyiyim sen nasılsın? çok özledim seni

Cristobal: iyiyim baba sınavlarla uğraşıyordumve bitti sonunda

Raul:Yani...

Cristobal:yanisi baba önümüzdeki hafta mexico city'e geliyorum..

Raul:Bu harika bir haber

ve telefonu kapatır..hafta sonu monoton bir şekilde geçer..
pazartesi günü

Üniversite

Bayan Rivas: Buyrun bayan Mendoza sizin programınızı oluşturduk

Ana maria:(bakar)Çok teşekkür ederim

ve odadan çıkar dersliklerin olduğu tarafa hızlı hızlı yürümektedir o sırada merdivenlerden hıza çıkan bir öğrenci ile çarpışır..

Elena:Çok özür dilerim birşeyiniz varmı?

Ana Maria: önemli değil..siz iyimisiniz?

Elena:ben iyiyim sersemliğimin kusuruna bakmayın bu okulda yeniyim A-7 dersliğini arıyorum

Ana maria: ne tesadüf bende..sanırım beraber bakmalıyız..

ve ikisi birlikte dersliği bulup içeri girerler

Ana maria:yerine geçmelisin derse başlayalım

Elena:ama siz??(ana maria gülümser)

Ana maria: iyi günler arkadaşlar ben yeni finansal matematik öğretmeniyim

Şirket

Adela: Efendim sizin için bir telefon var..

Raul: Kimmiş?

Adela:Önemli olduğunu söyledi efendim..

Raul: Peki bağla..(telefonu açar) Ben Raul Cardenas..kiminle görüşüyorum?

telefondaki ses Raul'u şaşkına çevirmiştir

PASİON OCULTA 2r5wci10

6.Bölüm Sonu
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: Geri: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 8:23 pm

7.Bölüm

Raul telefonu kapatır endişeli gözükmektedir.o sırada Adela;

--Efendim Bay Enrique geldi sizi ofisinde bekliyor..

Raul:Tamam..5 dk içinde geleceğimi söyle..

Üniversite

Elena:Ne kadar ilginç bir durum(gülüşürler)

Ana maria: evet..ikimizde yeniyiz ama..

Elena:Bu arada ben kendimi tanıtmadım..Elena Cardenas

Ana Maria:Cardenas?? Raul ve Santiago cardenas ile bir ilginiz var mı?

Elena: Raul Cardenas babam..Siz nerden tanıyorsunuz?

Ana maria:(gülümser) Ben Ana maria Mendoza..Enrique Mendozanın kızı..yani aynı şirkete ortağız..

Elena:Gerçekten büyük tesadüf

Şirket

Enrique. Tebrikler Raul..çalışmalarınız çok iyi gidiyor..öğleden sonra küçük bir toplantı yapalımve gelişmeleri tartışalım

Raul:Böyle düşünmene sevindim..Arturo daha gelmedi ve Ana Maria da üniversite de geldikleri zaman ben bilgilendiririm

Üniversite

Elena: Daha dikkatli olamazmısınız bütün kitapları düşürdüm sizin yüzünüzden..

Diego: Çok özür dilerim..yardımcı olmama izin verin

Elena:Böyle sakarlık yaparsanız yanınıza kimse yaklaşmaz

Diego. Burda daha yeniyim...doğrusu tanıdığım kimse yok zaten.. lol!

Elena:aslında benimde ilk günüm

Diego:Kendimi nasıl affettirebilirim..Belki bir kahve (gülümser)

Şirket

Alberto: Sanırım atık nişanı yapmalıyız Enrique..ne dersin?

Enrique:Evet..en kısa zamanda olsun..

Alberto:Arturo ya kalsa bu hafta sonu istiyor..Ana maria için uygub olurmu?

Enrique:Elbette olur neden olmasın..Bugün bir toplantı yapacaz ondan sonra konuşuruz..

Alberto:Anlaştık..

Raul ofisinde dü,şünmektedir gelen telefon moralini bozmuştur..

Raul'un evi

Elena:Merhaba hala..

Cristina:Hoşgeldin..nasıl geçti ilk günün?

Elena: Tesadüf,çarpışmalarve şaşkınlıklarla dolu bir gün

Cristina: Nasıl?

Elena: Şimdi şöyle oldu.......................................(anlatmaya başlar)

Cristina: ilginç(gülümser)

Şirket Öğleden sonra

Raul gerekliher şeyi anlatır,Ana maria bulduklarını paylaşırtoplantıda gerekli kararlar alınır ve toplantı biter

Enrique'nin ofisi

(Alberto,Arturo,Ana Maria ve Enrique ofistedir)

Enrique: kızım..gerekli hazırlıkları Arturo ile beraber yapın..bu hafta sonu nişanı yapıyoruz

Alberto. sizin için uygun olacağını düşündük

Arturo:evet aşkım..bu harika bir haber değil mi?

Ana maria:(şaşkındır) ama ....ben...

PASİON OCULTA F8194910

Arturo:heyecanlandı güzelim..ben herşeyi hallederim

Enrique: tamam o zaman..Ne diyorsun kızım?

Ana Maria hızla ofisten çıkar ve asansörle otoparka iner..O esnada Raul de arabasına binmek için hazırlanıyordur..Ana maria yı görünce durur..

Raul: ne oldu ..neden ağlıyorsun?

Ana Maria: beni istemediğim bir şeye zorluyorlar..ben Arturo yu sevmiyorum Raul..

Raul parmaklarıyla Ana maria nın gözyaşarını siler..

PASİON OCULTA Eshos10

Raul: fakat öyle gözükmüyor..

Ana Maria: ben onu sevmiyorum hatta ona dayanamıyorum..Aklım bu kadar karışıkken bir de onunla nişanlanamam..

Raul: sakin ol...aklının karışık olma nedeni cafe deki adammı?

Ana Maria: elbette değil.Adrian benim arkadaşım..fakat sen nerden biliyorsun?

Raul: sizi gördüm ellerini tutuyordu ve düşündüm ki..

Ana maria: hayır Raul..o değil !!

Raul: Ağlama...elbette bir çözümü vardır..Hem ağlaman beni çok üzüyor..

Ana Maria. gerçekten mi? Raul sen...... Rolling Eyes

Raul: Şişttt....(Ana maria ya yaklaşır ve onu öper)

PASİON OCULTA 02172210
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: Geri: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 7:47 pm

8.Bölüm

Ana Marianın gözlerinden yanaklarına halen gözyaşları süzülmektedir..

Raul:Niye halen ağlıyorsun..seni öptümde

PASİON OCULTA 3y874g10

Ana maria:(güler)...korkuyorum.. Neutral

Raul:neden? ben canavar falan değilimki

Ana maria.:ahh raul..saçmalama..şimdi işler daha çok karıştı..

Bu esnada Arturo'nun sesi duyulmaya başlanmıştır ve ses gittikçe yaklaşmaktadır..

ANa Maria: Arturo buraya doğru geliyor..onu görmek onunla konuşmak istemiyorum

Raul. o zaman görmezsin..gel benimle(kolundan tutup arabaya bindirir)

Ana Maria: nereye gidiyoruz Raul?

Raul: seni kaçırıyorum (çapkın bir cesar bakışı)

--------------------------------

Arturo: Ana maria....Ana Maria...galiba gitti..

Arturo hemen telefon açar fakat ana marianın telefonu kapalıdır.Arturo ofise geri döner..

Enrique: Ne oldu yetişebildin mi?

Arturo. hayır otoparkta yoktu

Alberto: çok basit arabasıyla gitmiştir

Arturo: hayır baba araba ordaydı

Raul'un Arabası

Raul gülmektedir..

Ana maria: neden gülüyorsun?

Raul: kendime gülüyorum..

Ana maria: iyi de komik falan gözükmüyorsun Raul..

Raul: Ana maria bunu şimdi anlatsam da anlamazsın sadece şunu bil..seni öperken çok ciddiydim

Ana maria. üzülmek istemiyorum Raul..beni üzme..

Raul: asla..kendime rağmen..yaşantıma rağmen..

Ana maria: nereye gidiyoruz?

Raul: bilmiyorum..gidiyoruz işte...

Enrique malikaneyi arar ve sıoledad a Ana maria nın gelip gelmediğini sorar fakat aldığı cevap olumsuzdur enrique sinirlenip telefonu kapatır

Nerde bu kız?

Raul şehrin 70 km dışında güzel bir kasabaya getirir ana maria yı..ve nehrin kenarında durur..burada ufak bir restaurant vardır ana maria doğanın güzelliğine çarpılıt

Raul: nasıl? beğendinmi?

Ana Maria: büyüleyici, olağanüstü

Raul: beğenmen güzel..hadi gel..

ve nehrinn kenarına doğru yürürler

Raul.: şimdi daha sakinmisin?

Ana maria:evet teşekkür ederim..

Raul: sevindim ama neden teşekkür ettin?

Ana Maria: yaptıkların için..

Raul:(gülümser) her zaman..Ana maria hayatımda ilk kez bir bayana nasıl yaklaşacağımı bilmiyorumKorkmandan,incilmenden korkuyorum

Ana maria: senmi?(güler)

Raul: ciddiyim yani şu tanışma faslı falan düşününce yaptıklarını benim sana düşman olmam gerekiyor ama nedense birşeyler bunu engelliyor

Ana Maria: ne olduğunu öğrenebilirmiyim

Raul: ben daha bilmiyorken sana nasıl söyleyebilirim ..ama..

Ana maria: Ne?

Raul: (gülümser) bırakalı younu kendisi bulsun

Gel...burası eşsiz bir yerdir bu büyüleyici güzelliğinin yanında harika yemekleride vardır

Ana Maria: evet bir kurt kadar acıktım(masaya otururlar)

Raul: Bir gün sana hikayemi anlatacağıma dair söz vermiştim ..şimdi dinlemek istermisin?

ANa Maria: elbette..

ve raul anlatmaya başlar zaman zaman Ana Maria yorumlar yapar bazende gözyaşlarına hakim olamaz.Raul konuştukça aslında birbirlerine yakınlaşmaya başlarlar.Ana Maria aul'un bahsedildiği gibi biri olmadığını anlar içini olağanüstü bir heyecan kaplar

İspanya

Ricardo: görüşürüz çocıuklar(o sırada bardaktan boşalırcasına yağmur yağmaya başlar Ricardo ileride boş bir taksi görürve koşar kapısını açıp biner o sırada taksinin öteki kapısıda açılırve bir bayan biner)

Paulina: bayım..önce ben geldim..

Ricardo:(üstünü başını toparlıyordur kızı görmez) hayıır ben..lütfen inermisiniz..

Paulina: hayır...

Ricardo: (başını kaldırır) İner...........

PASİON OCULTA Mdf43410

8.Bölüm Sonu
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: Geri: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 2:24 pm

9.Bölüm

Paulina: evet iniyormusunuz

Ricardo:elbette hayır ben depil siz iniyorsunuz

Ricardo ve Paulina: 16.caddeye gidebilirmiyiz(birbirlerine bakarlar)

Şoför: bakın gençler ikinizde aynı yere gidiyorsunuz madem ikinizide götüreyim ücretide paylaşırsınız yoksa hem daha uzun süre burada beklemek zorunda kalırız hemde bu yağmurda taksi bulmanız çok zor

Ricardo:olabilir

Paulina: Peki..gidelim

Mendoza Malikanesi

Enrique: Soledad..(çok snirlidir)

Soledad: ne oldu?

Enrique: Ana maria nerede?

Soledad.: Evde değil daha gelmedi..

Enrique:Offff

---------------------------------

Raul:seni bu kadar çok etkiledimi?

Ana maria: çok zormuş nasıl dayanabildin bu kadarına?

Raul: Sanırım çocuklar..onlar sebebim oldu...

Ana Maria: Kadınlara karşı neden acımaszolduğun anlaşıldı şimdi

Raul: Evet ama hepsine karşı değil..

Ana Maria:Mesela Very Happy

Raul:Mesela(yaklaşarak Ana maria yı öper)

Ana maria: hep burda kalsak

Raul: kalalım

İspanya

Ricardo: ilginç

Paulina: Ne sayıklıyorsunuz?ilginç olan ne?

Ricardo: yok..yok bir şey..şimdi izninizle(ayrılır ve markete girer)

Paulina ise köşedeki pastaneye yönelir

Raul'un Evi

Elena: Babam gelmedimi?

Cristina: hayır doğrusu bir haberde vermedi

Santiago: küçük çocuk değil..merak etmeyin...

Elena: Ama erken gelir diye düşünmüştüm Sad

----------------------------------------------

Ana maria: ne yapıcaz şimdi?

Raul: hiç bir şey...

Ana maria(suratı asılır) nasıl?

Raul: yani kendimizi duygularımıza teslim edicezyapacağımız bu ikimizde yetişkin insanlarız kimse karışamaz

PASİON OCULTA Cesar_10

Ana Maria: kimse..iyiki karşıma çıktın (gülmeye başlar)

Raul: neden gülüyorsun?

Ana maria: ben..ben Ana Maria Mendoza..bugünü 1 ay önce söyleseler inanmazdım...

Raul: Ben??..aynı şekilde...her günümüz başka heyecan lol!

İspanya

Paulina: inanmıyorum yine mi siz?

Ricardo: Sizde hep karşıma çıkmazk zorundamısınız?

Paulina: burada oturuyorum

Ricardo:hımmm.. Suspect demek siz şuı yeni taşınan kişisiniz..aaa bakın ne enteresan bende burada oturuyorum( babasının oğlu) Cool

Paulina: gerçektenmi?

Mendoza Malikanesi

Enrique:Soledad aramaya devam et..

Soledad: kapalı işte Enrique..ulaşılamıyor..

Rosario: belki yanlız kalmak istiyordur..

Enrique: Hayır...(öfkeden kudurmuştur)

-----------------------------------------

Raul: teşekkür ederim

Ana maria: neden?

Raul:hayatıma girdiğn için

Ana maria: ben teşekkür etmeliym beni fırtınadan koruyan bir liman olduğun için

RauL: her zaman (gülümser(

Ana maria: gidelimmi?

Raul: sen nasıl istersen!!

ve arabaya binip şehire dönerler

Mendoza Malikanesi

Kapının Önü

Raul: dikkatli ol.. ve sakın ağlama..herhangi bir şey olursa beni arayabileceğini biliyorsun

Ana maria: Biliyorum..iyi geceler

Raul:İyi geceler (yaklaşır ve Ana maria yı öper)

O sırada kapı açılır ve ikiside kapıya doğru bakarlar

PASİON OCULTA Fefeqf10

9.Bölüm Sonu
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: Geri: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 12:50 am

PASİON OCULTA Balam110

10.Bölüm

PASİON OCULTA 441ec_10

Rosario: Kızım neredesin sen?

Ana maria:büyükanne sizi telaşlandırmak istemedim ama biliyorsun ben...ben istemiyorum

Raul: İyi akşamlar bayan rosario..

Rosario:iyi akşamlar siz berabermiydiniz?

Ana maria ve Raul birbirlerine bakarlar

Ana Maria: hayır...ben şirketten arabasız çıktım bütün gün dışardaydım.Akşam Bay Cardenas ile bir restaurantta karşılaştıkve kendisi beni eve bırakmak istedi geç olduğu için..çok teşekkür ederim bu inceliğiniz için bay Raul..

PASİON OCULTA Tgzuic10

Raul:(şaşırmıştır) Rica ederim..ben olması gerekeni yaptım

Rosario:çok kibarsınız çok teşekkürler..(ana maria ya dönerek) ama kızım saat gecenin 2 si oldu..

Ana Maria:büyükanne

Rosario: size bir kahve ikram edelim

Raul: çok teşekkürler ama sizinde belirttiğiniz gibi çok geç oldu..iyi geceler

Ana Maria ve Rosario içeri girerler,Ana maria'nın odasına çıkarlar

Rosario. Neyin var kızım? Bir tuhaf gözüküyorsun

Ana maria: sadece aşırı sinirliyim büyükanne

Rosario: Arturo buradaydı bu akşam..Bu hafta sonu kesin olarak nişanlanıyormuşunuz

Ana Maria:evet..gelini olmayan bir nişan

Ertesi Sabah

Raul'un Evi

Elena:Baba neredeydin?

Raul: Uzun ıllardır görmediğim bir arkadaşım vardı onunla karşılaştım yemeğe davet edince kıramadım

Cristina:nasıl geçti?

Raul: çok iyi...bol bol sohbet ettik

Santiago: ben tanıyormuyum

Raul:hayır amca

Mendoza Malikanesi

Enrique: Neredeydin Ana Maria?

Soledad: Kızım bütün gün sana ulaşmaya çalıştık

Ana Maria: Gezdim,müzüik dinledim en önemlisi kendimi dinledim

Enrique:Peki..bu öğleden sonra yeni oteli görmeye gideceğiz ve sende geleceksin

Ana maria: tamam..ben şimdi çıkmalıyım..bu sabah üniversitede 2 saat dersim var daha erken şirkette olurum

Üniversite

Diego: Dün çarptığım kız nerede acaba?

O esnada Elena yavaş yavaş gelmektedir

Diego:Merhaba

Elena: merhaba

İspanya

Paulina dairesinin kapısını açar aynı anda Ricardo da kendi dairesinin kapısını açmı8ştır

Paulina: her defasında karşılaşmak zorundamıyız!!

Ricardo: Beni takip ediyor olmalısınız Very Happy

Paulina sinirlenerek kapayı kapatır bu Ricardonunhoşuna gitmiştir

Üniversite

Ana maria: Merhaba Diego..senin ne işin var burada?

Diego: Doktoramı yapıyorum sen?

Ana maria: akademisyenliğe başladımama şimdilik sadece 2 sınıfım var (güler)

Öğleden Sonra

Şirket

Raul: Adela bayan Ana Maria geldimi?

Adela: şimdi ofiisine girdi efendim

Raul:tamam...teşekkürler (aceleyle ofisten çıkar ve Ana marianın ofisine gider)...merhaba...

Ana Maria: Merhaba

PASİON OCULTA Th_61210

Raul: eee neler oldu?

Ana maria: hiç bir değişiklik yok..Arturo konusunda kararllılar..bu hafta sonu nişan olacakmış ..onlara göre tabii Wink

Raul: demek öyle...(sinsi sinsi gülümser)

Ana maria: sen neler yaptın?

Raul: hiç bir şey..

Kapı çalını gelen Enrique'dir..

Enrique: Hadi gidiyoruz ,Arturo bize katılamayacakmış ..Alberto ise rahatsız..Bugün santiago bize eşlik edecek..

Raul: Tamam çıkalım (telefonu çalar ve açar..Telefondaki kişi geçen sefer arayan kişiyle aynıdır)

PASİON OCULTA Papite10

Hayır şuan konuşamam..dinlemek istemiyorum.....(telefondaki kişi ısrarcıdır)...

Telefondaki ses uzaklardan Avustralya'dan gelmektedir...

10.Bölüm Sonu
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: Geri: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 4:57 pm

PASİON OCULTA Balam_10

Bölüm 11

Ana Maria: raul iyimisin? hiç iyi gözükmüyorsun ne oldu?

Raul: iyiyim merak etme ..geçmişten gelen bazı şeyler yakamı bırakmıyor..

Ana maria:umarım önemli değildir (elini tutar)

ve otele doğru yol almaya başlarlar Enrique ve Santiago arka koltukta derin bir sohbete dalmıştır,arabayı Raul kullanır.Ana Maria ona bakmaktadır ve birşeylerin yolunda gitmediği düşüncesi ağırlık kazanır

Mendoza Malikanesi

Soledad: Luciana...bu ne güzel bir süpriz...hoşgeldin canım...

Luciana: Nasılsın annecim evdekiler nasıl?

Soledad: Herkes iyi...bu haftasonu Ana Maria nın nişanı olacak..

Luciana: Shocked çok sevindim ancak o bana birşey demedi bu tür konularda hemen bana haber verirdi

Soledad: Bu aralar çok tuhaf davranıyor.Dün bütün gün evde değildi ve gece yarısı gelmiş...(Luciana endişeli bir şekilde annesine doğru bakar)

otele varmışlardır....

Enrique: hımmmm....çok iyi...çooook iyi..sen ne düşünüyorsun Santiago?

Santiago: Oldukça etkileyici..(beraber etrafı dolaşmaya başlarlar)

Ana maria: ne oldu raul?

Raul: Endişelenme iyiyim...şansa bak Arturo gelmedi..(gülümser)

Ana Maria: Evet... zamanlaması mükemmel...

Raul: Amcam ve babanda gelmese sanki daha iyi olurdu dimi...(çapkın cesar bakışı)

PASİON OCULTA Vlcsna10

Ana Maria: (gülümser) ahhh Raul...

PASİON OCULTA 82748310

New York

Cristobal: Nerdesin dostum sen?

Nicholas: Cristobal...moralim bozuk...ailemle telefonda görüştüm ve beni beklemeden Avrupya gidiyorlar...

Cristobal: üzüldüm..(duraksar) bak bir teklifim var sana...sende benimle beraber meksika ya gel...ne dersin?

Nicholas: Fena fikir değil aslında...(düşünür).....tamam Cristobal...

Cristobal: çok eğlenicez...

Nicholas Rolünde;

William Levy (Kübalı Aktör)

PASİON OCULTA Willia10

Mendoza Malikanesi

Ana Maria: abla ne güzel bir süpriz..

Luciana. güzelim nerelerdesin sen?

Enrique: hoşgeldin kızım manuel nerede?

Luciana: o da gelicek....Anlat Ana Maria nasıl gidiyor?

Ana Maria: odama çıkalım...

yukarı çıkarkar...

Luciana: Annem bu haftasonu nişanlancağını söyledi..

Ana Maria: Ne yazıkki Mad

Luciana: Biliyordum...birşeyler yolunda değil...ne var?

Ana maria: sorun şu; ben o dayanılmaz adamı sevmiyorum...istemiyorum...

Luciana: başkasımı var??

Ana Maria: biri var ama daha....daha anlatmak istemiyorum...

Luciana: peki ama ne olur dikkatli olve mantıklı kararlar al...

Raul'un Evi

Raul: bu kadar çabuk mu Hala?

Cristina: Evet..yarın sabah amcanla gidiyoruz..zaten önümüzdeki günlerde sizde gelirsiniz...Cristobal gelicek ya..

Raul: elbette oraları çok özledim...

Sabah olur..............

Cristina: çocuklara dikkat et..

Santiago: Başladı yine (gülüşürler)

Raul: sen endişelenme Hala...Sizlere iyi yolculujklar...

Üniversite

Elena: Nasılsın Diego?

Diego: iyi..şimdi daha iyi(gülümser)

O esnada Ana maria gelir..

Ana Maria: Merhaba ..nasılsınız?

Elena: Biraz üzgün...

Diegıo: Ne oldu?? Shocked

Elena: Bu sabah Halamları yolcu ettik...

Ana Maria: aaa senin için üzüldüm..

Diego: abimde seni soruyordu Ana Maria..

Ana Maria: Öylemi (suratı asılır) Evil or Very Mad

Şirket

Adela: Efendim Bayan Sofia telefonda..

Raul: lütfen bağla...ne oldu sofia??.....Hayır gelemem...olmaz....başka sözüm var...(telefonu kapatır)

Sanchezlerin Evi

Luciana: Maneul..olmadı...bugün tam 1 hafta oldu...

Manuel: Ciddi misin?

11.Bölüm Sonu
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: Geri: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 1:11 am

PASİON OCULTA Balam111

Bölüm 12

Luciana: Evet..bugün eczaneden bir test alıcam..

Manuel: umarım...umarım hayatım (luciana yı öper)

Ana Maria'nın telefonu çalar arayan Raul'dur..

Raul: Nasılsın?

Ana Maria:iyiyim...sen? Umarım dünkü gibi değilsindir...

Raul: Yooo...değilim hatta gayet iyiyim..Bu iyiliğimi sana göstermek için süper bir teklifim var...

Ana Maria: hımm...öğrenebilirmiyim??

PASİON OCULTA F0693710

Raul: Elbette..bu akşam için bir yemek mesela..Ne dersin sevgili Ana Maria??

Ana Maria: Memnuniyetle... Razz

Raul: Akşam 7 uygun olurmu?

Ana Maria: Seni bekleyeceğim Wink

İspanya

Ricardo: Profosör çok geçmiş olsun..Siz merak etmeyin ben en iyi şekilde idare ederim..(o sırada bahçede karşı komşusunu görür)..Bak sen ne tesadüf!!!

Paulina: İnanmıyorum... Shocked Siz beni takip ediyorsunuz..

Ricardo: Alakası yok..Burada öğrenci falan olmalısınız..

Paulina: Evet...yüksek lisansım için geldim..

Ricardo: hımm..Profosörün bahsettiği gruptan olmalısınız

Paulina şaşkın bir şekilde bakmaktadır

Paulina: Sizde mi aynı şey için burdasınız?

Ricardo: Aşağı-yukarı diyelim..Ben burada asistanım..hımmm..bu arada birbirimize sataşmaktan tanışmayı unuttuk..Ben Ricardo...

Paulina: Evet..(gülüşürler) Bende Paulina...

Sanchezlerin Evi

Manuel: Akşamı zor yaptım hayatım sonuç ne??

Luciana: (gülümser) sanırım yan odayı dekor etmenin vakti geldi hayatım..

Manuel:İnanmıyorum (sevinçten çığlık atmaktadır) Seni Seviyorum hayatım (Lucianayı öper)

Mendoza Malikanesi

Telefon çalar..Soledad telefonu açar...Ana Maria ona bu akşam geç geleceğini üniversiteden arkadaşlarıyla bulaşacağını söyler.. scratch

Enrique: Ne oldu??

Soledad: Ana Maria geç geleceğini söyledi

Enrique sinirlenmiştir..

Restaurant

Ana Maria: Neden öyle bakıyorsun?

Raul: Güzelliğini izliyorum ve düşünüyorum..

Ana Maria: Ne düşünüyorsun?

Raul: Beni nasıl bu hale getirdiğini!! (gülümser)

Ana Maria: karşılıklı Raul..

Raul yaklaşır ve öper.............

PASİON OCULTA 02242310

Raul: hımmm beraberiz..şimdi biz sevgilimi olduk...

Ana Maria:Sen öyle diyorsan...olduk galiba...sevgilim...

Raul:(gözlerini kapar) sevgilim....(güler)...Lütfen bir daha söye..

Ana Maria: Sevgilim...

New York

Cristobal ve Nichola bardadırlar..

Cristobal: Herşeyin hazır mı??

Nicholas : Evet..eşyalarımı Brezilya ya yolladım gerekli olanlarıda yanıma alıyorum..Buradan ayrılmak zor olucak...

Cristobal: Evet Uzun süre bu şehirdeydik..

Mexico City

Raul ve Ana maria restauranttan ayrılmıştır.Raul , Ana Maria yı eve bırakır..Eve çok yaklaşmadan evin yakınında bir yerde durur..

Raul: (Ana maria yı seyretmektedir) Çok güzelsin...

Ana maria : Teşekkür ederim Bay Raul...(gülüşürler)

Raul: Bunlar gerçekler sevgili Ana Maria...

Ana Maria: Herşey için teşekkür ederim..gitmeliyim...

Raul: (yaklaşır ve öper) her zaman drunken (arabadan inerler Ana Maria gitmek üzereyken Raul kolundan tutup durdurur ve kulağına eğilerek)

-----------SENİ SEVİYORUM-----------------

Ana Maria: (titreme gelmiştir ,çok etklenmiştir) Bende...öper ve eve girer)

PASİON OCULTA 02232310

Havalanı

Sabah olmıuştur...

Cristobal:Baba...

Raul: Oğlum...hoışgeldin.. cheers

Cristobal: baba bu ne yakışıklılık ...ne karizma...

Raul: (güler) tabi tabi...

Cristobal:Baba...bu en yakın arkadaşım Nicholas San Lorente..Niko..bu yakışıklı adamda benim babam oluyor Very Happy

Nicholas: Nasılsınız efendim??Tanıştığıma memnun oldum (elini uzatır)

Raul: Bende Nicholas...(Şefkatli bir şekilde Nicholas a bakmaktadır)

PASİON OCULTA 55110

12.Bölüm Sonu
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: Geri: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 7:25 pm

PASİON OCULTA Balam112

Bölüm 13

Raul: Hadi eve geçelim..

Cristobal: dediğim kadar varmış dimi??

Nicholas: Evet...kesinlikle....

Mendoza Malikanesi

Ana Maria'nın Odası...

Ana maria: Ne oldu baba??

Enrique: Kalk giyin gidiyoruz..

Ana Maria: Baba daha çok erken...hem nereye gidiyoruz??

Enrique: kalk ve giyin seni aşağıda bekliyorum... Mad

Ana Maria endişelenmiştir

PASİON OCULTA 153fef10

Duarte Malikanesi

Alberto: nereye Arturo?

Arturo: Acelem var sonra konuşuruz

Diego: İlginç...onu ilk defa bu kadar erken bir saatte uyanık görüyorum..Neyin peşinde acaba?

Alberto: Yakında öğreniriz

Raul'un Evi

Raul: gelin çocuklar...şimdi harika bir kahvaltı yapalım

Cristobal: bende gidip şu cadıyı uyandırayım alien

Raul: Git bakalım...gel Nicholas kendini evinde hisset sunny

Elena'nın Odası

Cristobal peluş bir oyuncakla elena ya sataşmaktadır

Elena: Git ya...

Cristobal: gerçekten gideyimmi?

Elena: Cris...

Cristobal: Evet ta kendisi küçük hanım lol!

Elena: Canım..ne zaman geldin?...nasıl özlemişim sevgili abimi...

Mendoza malikanesi

Ana maria: ne olmuş anne?

Soledad:Bilmiyorum

Enrique: hadi çıkıyoruz...çabuk ol...

Soledad: kahvaltı etmeyecekmisiniz...

Enrique: hayır...

Ana Maria: baba...nereye gidiyoruz??

Enrique:Konuşma...gel...

Raul'un Evi

Raul: nasıl buldun şehrimizi Nicholas?

Nicholas: Büyüleyici efendim..

Raul: Sevindim...hımm..ailen ne işle uğraşıyor? Brezilye güzel bir yer ama ana vatanından bu kadar uzakta olmak kötü olsa gerek..

Nicholas: Evet...gerçi benim için Brezilye da olmakta pek mutlu edici olmuyor...Sad

Raul: neden??....özel değilse tabii..

Nicholas: Annem kendi aleminde bir kadındır..Bu yaşa geldim ama benimle ve kardeşimle doğru düzgün ilgilendiğini söyleyemem..Baba...uhhh... Mad o zaten...

Raul: Ne oğlum? I love you

Nicholas: ( bu laf çok hoşuna gitmiştir) Babam işadamıdır...Brezilya da kimya labaratuarı var..biz onunla pek iyi geçinemeyiz...böyle efendim...

Raul: Sad hımm...neden kimya okumadın?

Nicholas: Asla...en son okuyacağım bölüm...Babam gibi olmak istemiyorum...

Raul: Ama o böyle düşünmüyordur..

Nicholas: Umrunda bile değilim ki... Sad

İspanya

Apartman Kapısı

Ricardo:Merhaba...yine kapıda kapıda karşılaştık...

Paulina: (gülümser) evet..

Ricardo: Şey....belki kahve içeriz ne dersiniz???

Paulina: Olur...

Mexico City

Enrique: Gel Arturo...bugün herşeyi tamamlayacağız...

Ana Maria: Ama baba...

Arturo: Sen hiç endişelenme Enrique..

Nişan için gerekli bütün alış verişi yaparlar Ana Maria çok üzgündür.

Enrique: Arturo...Ana maria nerede??

Arturo: lavobaya gideceğini söyledi confused

Bu arada Cristobal,Nicholas ve Elena dışarı çıkmışlardır...Raul'un evinin kapısı çalar...

Raul: Ne unuttular acaba?..........geldim...(kapıyı açar)...............Ana Maria......Ne oldu hayatım?

Ana Maria: Raul......Sarıl Bana.................

PASİON OCULTA 04212310

13.Bölüm Sonu
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: Geri: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimeÇarş. Eyl. 30, 2009 1:38 am

PASİON OCULTA Balam113

Bölüm 14

Raul: şiştt.. sakin ol….titriyorsun yine…kalbinin atışını buradan duyabiliyorum…

Ana MAria: Raul…cehennem gibi bir sabaha uyandım…babam bir canavara dönüşmüştü sanki..

Raul: Gel otur… (sakinleşmesi için bir bardak su getirir)…anlat bakalım…

Ana Maria: sabah odama geldi…(anlatır)….bende lavobaya gidiyorum diye kaçtım

Raul: İyiki buraya gelmişsin…senin burada olduğunu hayatta düşünemezler..

Ana Maria: Bu akşam nişan olacakmış (halen ağlıordur)

Raul: Sanmıyorum…

Ana Maria: Bavullar var…bir yeremi gidiyorsunuz??

Raul: Cristobal geldi arkadaşıyla beraber..onların eşyaları daha yerleştiremeden Elena onları dışarı çıkardı

Ana Maria:Zaten bir sürü sorunun var bir de ben…

Raul: Bak Ana Maria..sen bunu söylemedin bende duymadım..Tamam mı??....Yok öyle bir şey..

PASİON OCULTA 02172310

Enrique: Belki eve gitmiştir..ayrılalım ben eve gideyim sende akşam için git hazırlan..

Arturo: Peki..( Ancak Arturo arabayı kullanırken alkol almaya başlar bir anlık dikkatsizliğine gelir ve arabasının hakimiyetini kaybederek ağaca çarpar) affraid affraid

Mendoza Malikanesi

Enrique: Ana Maria!!!!!!!!!

Soledad: Yine ne oldu?

Enrique: Yok Soledad…yine ortadan kayboldu bu kız..

Raul’un Evi

Raul: Ne yapmayı düşünüyorsun?

Ana Maria: Bilmiyorum…beklide bu ülkeye hiç dönmemeliydim..

Raul: yoooo…öyle düşünme sonra nasıl karşılaşacaktık…

Ana Maria: Bilmiyorum…bilmiyorum Raul…

Raul: Kötü gözüküyorsun biraz uyu istersen..

Ana Maria: Teşekkürler ama gerek yok..hem çocukların gelecek…yanlış anlasınlar istemem..en iyisi benim gitmem…

Raul: Hayır..bu halde olmaz…bak onlardan çekinmene gerek yok..Ama illaki böyle bir duygu hakimse sende burada yatmazsın benim odama geç..onlar zaten akşama kadar gelmezler..

Ana Maria: Raul gerek…

Raul: haaa…itiraz yok..odama geç dememin nedeni senin rahatlığın için..Evim çok büyük değil malum diğer odalarda çocukların…Bu arada için rahat olsun sana bir şey yapmam.. Razz

Ana Maria : ( gülümser) sana güveniyorum ve ayrıca senden korkmuyorum ( bak şimdi ya böyle bir adama bunlar denirmi bu kızda az değil yangına körükle gidiyor)….peki dediğin gibi olsun..

PASİON OCULTA 6b5f7d10

Raul: Şimdilik uyu bakalım…belki (ben demedimmi Very Happy)

Ana Maria: Uslu ol Raul..şimdilik beklisi yok…anlaştık mı??

Raul: (dudaklarını büzer) Ben bir şeymi dedim…ıhhhh Cool ..senden korkmuyorum diyince

PASİON OCULTA Vlcsna11

Mendoza Malikanesi

Kapı çalınır gelen Manuel ve Luciana dır..Otururlar…

Luciana: Anne..baba..büyükanne…çok önemli bir haberim var..Ana Maria nerede oda gelsin..

Soledad: Evde değil kızım…

Manuel: Çok ama çok güzel bir haber…

Enrique: Kızım….yoksa????

Luciana: Evet baba…Büyükbaba oluyorsun…

Herkes çok sevinir…

Enrique: Tebrikler kızım…ve senide tebrik ederim Manuel…

Manuel: Teşekkür ederim

Soledad: Bebeğim..tebrikler..

Rosario: Çocuklar bende tebrik ederim..

Luciana: Ehh Ana Maria nerede?

Herkes birbirine bakar

Birkaç saat sonra

Raul’un Evi

Ana Maria uyanır ve salona geçer..Raul hafif bir müzik dinlemektedir..ve elinde de bir kadeh şarap vardır..Pencereden dışarıyı seyretmektedir…Ana Maria Raul’un gözlerinin yaşlı olduğunu fark eder..Usulca yaklaşır yanına ve yanağına öpücük kondurur..

Raul: Uyandı mı üzgün ve güzel bayan..

Ana Maria: Evet…çocuklar??

Raul: Gelmediler daha…(Bu arada eliyle gözlerindeki yaşları silmektedir…Ana Maria elini tutar ve çeker..Raul’un de daha önce ona yaptığı şeyi bu sefer o yapar…Raul’un gözyaşlarını Ana Maria siler)

Ana Maria: Ne oldu Raul? ..Hep sen..sen fırtınalarda beni sardın sarmaladın..senin bir sorunun var ve söylemiyorsun!!!

Raul: Yoooo

Ana Maria: Raul…lütfen …(elinden tutup koltuğa otutturur ve kendiside yanına oturur) ..Dinliyorum…

PASİON OCULTA 02232311

Raul: (Başta anlatmaya yanaşmaz ama sonra Ana Maria’dan kurtulamayacağını anlar) Şu telefonla ilgili dün ve daha öncede gelen..

Ana Maria: Eeee ne olmuş?

Raul: Geçmişten Ana Maria…Geç kalınmışbir geçmişten gelen telefon…

14.Bölüm Sonu
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: Geri: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 8:08 pm

15.Bölüm
Raul: Duygusal hayatımda yıkıma neden olmuştu telefondaki kişi….Şimdi hiçbir şey olmamamış gibi karşıma çıkıyor…
Ana Maria: Anlaşılan eski bir aşk…(biraz suratı asılır)

PASİON OCULTA 66811011

Raul: Evet…ama dediğin gibi eski…18 yaşlarında falandım …beraberliğimin olduğu bir kız vardı ve evlenmeyi düşünüyorduk ancak başkasıyla evlendi..Uzaklara gittiğini biliyordum ama bu kadar değil…Kocası ölünce ailesinin yanına Meksika’ya dönemeye karar vermiş…
Ana Maria: Yani Raul…eski olduğunu söyledin…çocuklarıyla falan geliyordur..
Raul: Evet üç çocuğu varmış..kafamı kurcalayacak şeyler söyledi ama yine söylüyorum kafamı kalbimi değil…(elini tutar)
Ana Maria: Kendini üzme..gelince öğrenirsin…

Mendoza Malikanesi
Telefon çalar…Telefondan Arturo’nun kötü haberi gelir..
Enrique: Arturo kaza geçirmiş…Aaaaa!!!!!!!!!!!!!! Ana Maria nerdesin?
Soledad: Durumu ciddi mi?
Manuel: Hastaneye gidelim…

Raul’un Evi
Ana Maria: Artık gitsem iyi olacak…teşekkürler ve görüşürüz….
Raul: Gitmesen…(masumca bakmaktadır sözde)
Ana Maria: (güler) yine neler yaptım…hem çocukların…onlarla vakit geçirmelisin..
Raul: tamam…söylesene Ana Maria…yatak rahatmıydı
Ana Maria: Evet…bebekler gibi uyumuşum..
Raul: iyi (kötü güler) ve Ana Maria önce Raul’u öper sonra daireden ayrılır..

PASİON OCULTA 02242313

Hastane
Enrique: Durumu nasıl Alberto?
Alberto: Ameliyatta bekliyoruz
Manuel: O güçlüdür…atlatacaktır…inancın tam olsun…
Herkes endişelidir…

Mendoza Malikanesi
Hizmetçi: Küçük hanım sizi bekliyordum…bütün aieleniz hastaneye gitti..
Ana Maria: Ne oldu?
Hizmetçi: Şey…Bay Arturo kaza geçirmiş…
Ana Maria hemen evden çıkar ve hastaneye gider

Hastane
Ana Maria:Abla…ne olmuş??
Luciana:Net bilmiyorum..bildiğim araba ağaca çarpmış..
Soledad: Nerdeydin kızım??
Ana Maria: Önemli mi…
Doktor gelir ve Arturo’nun sağlık durumu hakkında bilgi verir..Arturo ameliyat olmuştur, ameliyat oldukça başarılı geçmiştir…Şuan için yoğun bakım ünitesindedir…Enrique , Ana Maria’nın kolundan tutar ve kenara çeker..
Enrique: Sonra Ana Maria..seninlke sonra konuşacaz…
Ana Maria: Konuşalım baba…(kendinden emindir)

Mendoza Malikanesi
Kapı çalar ve….

PASİON OCULTA Screen11

Cecilia: Merhaba…herkes nerede??
Hizmetçi: hoşgeldiniz Hanımefendi..
Cecilia: Gel Angelica…İşte burası bahsettiğim ev…
Angelica: Hımm…Soledad Teyzenin evi burası demek…çok güzelmiş…neden kimse yok??
Cecilia: Evet herkes nerede?
Hizmetçi: Yakın bir aile dostları kaza geçirdi..Herkes hastaneye gitti..
Cecilia: Hımm..üzüldüm…neyse bizde bekleriz…

Hastane
Haberi alan Raul hastaneye gelir..
Raul: Durumu nasıl?
Alberto: Yoğun bakımda ameliyat başarılı geçmiş..
Raul: Sevindim..
Manuel: Nasılsın Raul?
Raul: iyi Manuel..sen?

Raul’un Evi
Elena: Baba biz geldik…Baba…ayyy evde değil!!
Cristobal: Sıkılmıştır adam..doğal değil mi??

Mendoza Malikanesi
Eve gelirler…
Soledad: Cecilia….hoşgeldin canım..
Cecilia: Teyzecim nasılsın?? ..Ana Maria bu ne güzellik canım..
Ana Maria: Aynen canım..hoşgeldin…Bu Angelica mı?
Cecilia: Elbette..
Ana Maria: Hoş geldin canım..ne kadar da büyümüş..
Angelica: gülümser
Cecilia: Eeee anlat bakalım?

Raul’un Evi
Nicholas’ın telefonu çalar ancak Nicholas içecek birşeyler almak için Cristobal ile dışarı çıkmıştır..Telefonu Raul açar..
Raul: Efendim!!
Telefondaki Ses: Siz……

PASİON OCULTA 04202210

15.Bölüm Sonu
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: Geri: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 1:14 am

16.Bölüm

Raul: Nicholas ı arıyor olmalısınız ancak o telefonunu evde unutmuş eğer bir mesajınız varsa ben iletebilirim..

Telefondaki ses: yok..hayır...teşekkür ederim..(telefonu suratına kapatır)

Raul: İlginç...(Raul şaşırmıştır)

Mendoza Malikanesi

Cecilia: Çok değişmişsin kuzen...çok güzelleşmişsin..

Ana Maria: Aynı şeyleri senin içinde söyleyebiliriz canım...ve angelica o..çok büyümüş...Boşanmana çok üzüldüm..

Cecilia: Ben alıştım ama angelica o halen boşlukta umarım burası ona da iyi gelecek...

Soledad: Elimizden geleni yapacağız canım..

Raul'un Evi

Raul: Hoşgeldiniz...nicohlas seni bir bayan aradı ancak hiçbirşey demeden telefonu suratıma kapattı..sadece nefesinin titrediğini hisettim

Nicholas:Kim olabileceğini bilmiyorum(telefonuna bakar) numarası gözükmüyor..

Cristobal: Ne dersin nico??? hayranlarından biri olabilirmi...ama söylemeliyimki babam oldukça tehllikeli bir rakiptir..

Raul: Yok..daha neler..

Cristobal: Hadi baba birşey yapmana gerek kalmıyorki ..çevredeki en güzel kadınlar hep seni seçiyor...şu manken...adı neydi???

gülüşürler....

Raul: Bence siz beni boşverin kendinize bakın...eee??

Nicholas: eee siii bay raul hiçbirşey ...sanırım hiçbirşey...

Mendoza Malikanesi

Rosario: kızım herşey yolunda değilmi?? Bak eğer bir eksiğin olursa....

Cecilia: teşekkürler büyükanne...herşey için (sarılırlar)

Rosario: Burada herşeyin iyi olacağını düşünüyorum hem senin için hem kızın için..hergün başka heyecanlar v ar

Cecilia: Bwn iyiyimde büyükanne angelica onun için endişeleniyorum...

Soledad ile Enrique'nin odası

Enrique: cecilia için üzüldüm...hatırlıyorum da evlenirken ne kadar mutluydu..

Soledad: evet ama işte hayat her zaman istediğimiz gibi olmuyor

Enrique: evet..umarım ona yardımcı olabiliriz...artık evdeki heyecan bir kat daha arttı ne dersin hayatım??

Soledad: Ona şüphe yok (gülüşürler)

Ana Maria'nın Odası

düşüncelidir...arturo ya olanlar onu oldukça üzmüştür ancak raul un bıgünkü halide kafasını kurcalamaktadır..gün geçtikçe aşık olduğu adamın hayatında pek çok gizem olduğunu düşünmeye başlar tam o sırada telefon açalar ve telefonu açar

Raul: uyumadan iyi geceler demek istedim...nasılsın?

Ana Maria: iyiyim..seni düşünüyordum...

Raul: Bende...

Ana Maria: (yanakları kızarmıştır) aa bugün kuzenim geldi kızıyla beraber...umarım en yakın zamanda tanışmafırsatınız olur..

Raul:senin adına çok sevindim...arturo dan bir haber varmı..

Ana Maria: en son hastanede öğrendiklerimiz dışında bir gelişme yok...

Raul: hımm...sen iyisin dimi??

Ana Maria: evet...sen??

Raul: belki sen burda olsan daha da iyi olabilirdim..

Ana Maria: Raul bazen senin için söylenenlere inanmaya başlıyorum..artık kapatalım..iyi geceler

Raul:(alaylı bir ses tonuyla) bu onların sorunu..ben halimden memnunum...peki sevgili ana maria senin istediğin olsun...iyi geceler...ha !!!
unutmadan seni seviyorum...

Ana Maria: Bende.........(yüzünü kocaman bir gülümseme kapsar)

Raul'un Evi

Raul: aaaaa Ana Maria....nasılda girdi hayatıma !!!!!!!!!!!sanırım düzelmeye başladı bazı şeyler....

Aynı gülümsemeden bir tanede raulun suratına yerleşir...

Sabah.......................

Enrique: Umarım ilk geceniz rahat geçmiştir...

Ceclia: Teşekkürler oldukça iyiydi...

Soledad: Ya sen angelica...odanı sevmişindir umarım hayatım

Angelica: evet soledad teyze teşekkürler

Rosario: Okul durumun ne olacak??

Ana Maria: onunla ben ilgileneceğim..üniversite için gerekl,i işlemleri en kıa zamanda halledeceğiz...benim şimdi çıkmam gerekiyor...okula uğrayacağım...

Enrique: seninle sonra konuşmamız gerekiyor...

Ana Maria: peki baba..hepinize iyi günler...

Üniversite

Diego:bugün için uygunöusun??

Elena: neden sordun??

Diego: şu ünlü ingiliz grup ...şehrimize gelmiş ve bende iki adet bilet var düşündümki beraber gidebiliriz..

Elena:sanırım bu bir davet...

Diego: ne dersin???

Elena: tamam...gidelim...

Ana Maria bu arada hastaneye uğramış ve arturo nun durumunuda sormuştur...oradan üniversiteye geçer...fakat aklı sürekli şirkettedir...

şirket(öğleden sonra)

Enrique: O projeyi almamız bizim için çok öenemli ...bay Ramos oldukça namlı bir adam yatırım çok büyük...

Raul: ramos???

Ana Maria: arturo hastenede olduğunagöre bize katılamayacak ancak raul ile ikimiz halledebiliriz diye düşünüyorum...ne dersin Raul??

Raul...olabilir...Enrique bu hangi Ramos??

Enrique: Israrla soruyorsun neden bu kadar merak ettin anlamadım...Pablo Ramos..

RauL: Pablo Ramos mu??? uff....ben katılamam.....

Enrique: neden???

Ana Maria: evet..neden?? bizim için çok öenmli ve ben tek başıma altından kalkamm sana ihtiyacım var...lütfrn..

Raul: olmaz....

Ana Maria: neden??

Raul: Şey.........

16 Bölüm Sonu
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: Geri: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimeÇarş. Ara. 30, 2009 2:02 am

17.Bölüm

PASİON OCULTA 8c21a410

Ana Maria:Çok ilginç Raul..sen kolay kolay vazgeçen ve işine ilgisiz biri değilsin ki...bu iş bizim için bu kadar önemliyken...

Enrique:Doğrusu bende çok şaşırdım Raul..

Raul:benim bay ramos ile geçmişimin pek iyi olduğunu söyleyemem...beni görmekten pek hoşlanacağını sanmıyorum...

Ana Maria: ama neden??

Raul: çok uzun hikaye..aslında ben onun ölmüş falan olduğunu düşünüyordum...

Enrique:evet oldukça yaşlandı...ama yaşıyor işte halen...

Ana Maria:Bay ramos bu ay başkanlıktan çekileceğini açıklamış zaten...

Enrique:yerine kim geçecek peki? Vildiğim kadarıyla 2 kızı var ve onlarda yurt dışında...

Ana Maria:küçük kızı sanırım...diğeri oldukça uzaktaymış..neyse ben sürekli ramos şirketi ile temas halindeyim..bir dahak, toplantıda yeni bilgileri ve gelişmeleri sizinle paylaşırım...

İspanya (cafededirler)

Ricardo: söylermisin paulina ispanya ya alışabildinmi?

Pauliana:sayılır..buraya isteyerek geldim...

Ricardo: sevindim..hımmm..şeyy..biraz kendinden bahsetsene...

Paulina(gülümser) tabii...meksika dan geldiğimi biliyorsun zaten...Babam manuel sanchez...sanchez coffee nin sahibi...tek çocuğum...annem yıllar önce öldü...babam yeniden evlendi...luciana mendoza üvey annem..

Ricardo: annen için üzüldüm(elini tutar) mendoza?? enrique mendoza ile bir bağlantısı varmı?

Pauliana:evet..onun kızı...neden sordun?

Ricardo:kendisi ortağımız olur..

Paulina: ne tesadüf (gülüşürler) birazda sen kendinden bahset...

ve ricardo anlatmaua başlar...

Şirket (Raul un ofisi)

Ana Maria: gelebilirmiyim...

PASİON OCULTA Vlcsna10

Raul: elbette güzelim...

Ana Maria: sen iyimisin raul?? söylesene neden istemiyorsun ramosları...

PASİON OCULTA 62889f10

Raul:önemli değil...

Ana Maria: lütfen...

Raul: benim uzun yıllar önce büyük kızıyla bir hikayem oldu...ve işte...

Ana Maria...hımm oda karşı çıktı dimi..

Raul: evet...

Ana Maria. ahhh Raul...ne kadar çok hikayen var...tamam ben hallederim...

Raul: nasıl?

Ana Maria:görüşmeleri ben yaparım...tabii set arkası senin olur...ne diyorsun??

Raul: seve seve...

Ana Maria.: tamam ...ben şimdi gitmeliyim....

Raul:hemen mi??

Ana Maria: evet çalışmam gerek...

Raul: peki (öper)

PASİON OCULTA 02172210

Mendoza Malikanesi

Luciana ,soledad,cecilia ve rosario oturmuş sohbet ediyorlardır..cecilia neden boşandığını anlatmaktadır..hepsi üzülerek onu dinler..

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Aradan 3 hafta geçer...arturo kendine gelmiş hatta hastaneden çıkmıştır...cecilia ve angelica düzenlerini kurmuşlardır...elena ve diego artık sevgilidirler...cristobl ile nicholas şirkette işe başlamışlardır ve ikisi küçük bir daire tutmuşlardır...Ricardo ve paulina git gide yakınlaşmaktadırlar...ve Raul ile Ana Maria...aralarındaki aşk ve tutkku her geçen gün artmaktadır...

mendoza malikanesi

Enrique: arturo hastaneden çıktı...biraz daha zaman geçsin şu nişan işini yeniden konuşalım..

Soledad:enrique...Ana maria yı sıkma...kendisi doğru olanı bulacaktır..

Enrique: tamam..senin istediğin olsun...ama umarım akıllıca karar veriri..

---

Ana Maria: hadi cecilia..

Ceceilia: tamam canım geliyorum...

Ana Maria: Bahsettiğim yer oldukça iyi çok güzel ürünleri var...

--------------------------------------------

Elena: baba..bak ben yokken kendine iyi bak...hem 10 gün sonra burdayım zaten..

Raul: hayatım sen endişelenme...

------------------------------------------------

Acapulco

Fernando: elena nın uçağı 5 teymiş..

Cristina:çok geç değilmiş..çok özledim cadıyı...

--------------------------------------

Cristobal: niko bu gece ne yapıyoruz??

Nicholas: bilmiyorum ortak sen karar ver..

Cristobal...hımmm buldum hadi gidiyoruz..

----------------------------------------------

Mendoza malikanesi

Rosairo: Bir davet vermemiz grekki neşemiz geri gelsin..

Soledad:fena fikir değil aslında anne..

Enrique:evet çok iyi olur...bence siz gerekli hazırlıkları yapın...haftaya küçük bir davet verelim....

akşam olur...Ana Marianın pazartesi günü ramos şirketinde görüşmesi vardır.bundan dolayı heyecanlıdur..

Raulun evi

Telefon çalar arayan sofia dır..ısrarla raul ile bulaşmak ister ancak raul reddeder..

Pazartesi Günü(ramos şirketi)

buyurun hanım efendi (ana maria odaya girer.genç bir adam sırtı kapıya dönük camdan dışarısı seyretmektedirve ana mariaya doğru döner)

PASİON OCULTA 49731410

17.Bölüm sonu
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

PASİON OCULTA Empty
MesajKonu: Geri: PASİON OCULTA   PASİON OCULTA Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 3:33 am

18.Bölüm

Rogelio rolünde Christian Meier

PASİON OCULTA Christ10

Rogelio:Hoşgeldiniz...buyrun..(elini uzatır ve Ana Maria da elini sıkar)

Ana Maria:Öncelikle görüşme talebimi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim.Biz bay ramos ile konuşmuştuk..ben bugün burada bayan estefania yı göreceğimi düşünüyordum..

Rogelio(gülümser) teyzem çok duygusaldırşirketi yönetmekte başarılı olamayacağını düşündü..

Ana Maria: anladım..

Rogelio:bizde babamın ölümünden sonra meksika ya dönmeye karar verdik..büyükbabam şirketin başına benim geçmemin daha uygun olacağınıu düşündü..

Ana Maria: sizin için umarım herşey iyi gider..sanırım tekliflerimizi incelemişsinizdir..sonucu öğrenmem şuan için mümkün mü acaba?

Rogelio: Tabii ki...şartlar hem bizim hem de sizin şirketiniz için çok uygun..gerekli prosodürleri tamamladıktan sonra anlaşmayı imzalayabiliriz..

Ana Maria: çok sevindim..en kısa zamanda herşey hazır olacak...

Rogelio:tamam o zaman..en kısa zamanda şirketlerin temsilcileri ile birlikte gidip araziye bakalım..

Ana Maria: tamam...herşey için teşekkürler..izninizle...

Rogelio: buyrun...

Cafe

Luciana: doğrusu doktora gidince içim rahatladı..her kontrolde acaba bir komplike olacakmı diye çok korkuyorum...

Soledad: birşey olmaz kızım...sen oldukça dikkatlisin..

Luciana:umarım anne umarım...

Mendoza malikanesi

Angelica:anne bu hafta sonu evde bir parti olacakmış..

cecilia: evet hayatım...uzun zamandır bir davet vermemiş tezemler..gergin ortamın bu davetle düzeleceğini umuyorlar..neyse sen boşver anlat bakalım okul nasıl??

Şirket

Adela:efendim sizi toplantı osadında bekliyorlar..

Ana Maria: teşekkürler adela..(içeri girer) herkese merhaba

Enrique: eee kızım!!

Raul: hadi ana maria söylesene!!

Ana Maria: bay ramos başkanlığı bırakmış yerine torunu rogelio mendizabal geçmiş..

Raul: rogelio mendizabal??

Enrique: hımm en büyük torunu sanırım...victoria nın oğlu olmalı..

Ana Maria: bilemiyorum..konuştuk gerekli detayları tartıştık ve anlaşmaya vardık..önümüzdeki hafta araziye bakıcaz...

Raul: çok iyi.....şey...bütün alesi dönmüşmü?

Ana Maria: evet...(Ana maria bu soru karşısında bozulmuştur)

Adela:bay mendoza beklediğiniz bey geldi odanıza aldım

Enrique: tamam geliyorum (toplantı odasından çıkar)

Ana Maria: Raul o victoria idi dimi??

PASİON OCULTA 8c21a411

Raul:KİM?

Ana Maria: hadi raul..şu geçmişteki...

Raul: evet...

Ana Maria:belki halen sizin için bir umut vardır..bence değerlendirmelisin çünkü aklın çok karışık gözüküyor...neyse görüşürüz..

Raul: dur ana maria...bekle..(ana maria durmaz)...ufff...neden böyle dediki şimdi...lanet olsun...

İspanya

paulianın kapısı çalar

Ricardo:misafir kabul ediyormusun?? hem bak kahvelerimizi beraberimde getirdim

Paulina: bilmemki..alsammı seni içeri acaba??

Ricardo:hadi ama...

Paulina: gel içeri çatlak!!

Ana Marianın keyfi kaçmıştır...Raul herkesin anlattığı gibi biri değildir o bunun farkındadır ama...

kapısı çalar....

PASİON OCULTA Vlcsna11

Raul: Ana Maria...(ana maria cevap vermez raul gözlerinin içine bakmaktadır)..neden konuşmuyorsun??

Ana Maria: konuşacak bir şey yokki raul..

Raul: ne demek yok..ben sevgilimin yanına geldim şuan ve onunla konuşmak istiyorum...

Ana Maria: bak raul...daha ileriyte gitmeyelim...en azından şimdilik..sen geçmişteki açık kalan kapılarını kapatmadan bizim için hiçbir şey netleşemez..

Ana Maria: geçmişle ilgili hiçbirşey yok...

Ana Maria: hadi raul yapma...bitmemiş gibi..heyecanından belli..git onu gör..zaten görüşeceksinizde yani mutlaka karşılaşırısnız...ve halen birşeyler hissediyorsan ben varım diye engelleme lütfen...

Raul: saçmalama ana maria..yargısız infaz yaptın..ben seni seviyorum..victoria umrumda değil..o geçmişte kaldı...bittii..olmadı işte ve bittii...

Ana Maria: bilmiyorum..inan ne düşünmeliyim nasıl hareket etmeliyim bilmiyorum ama raul eğergerçekten birşey hissetmiyorsan zaten devam ederiz ama sen kendinden emin değilken ben sendne nasıl emin olayım...

Raul:peki ana maria ( odadan çıkar)

Ana Marianın gözlerinden yaşlar yanaklarına doğru süzülür..

Raul çok üzgün ve sinirlidir...eşyalarını toplaypı çıkar..yıllardan beri yanlız kalmak iççin sürekli gittiği parka gider...ve nehrin üzerindeki köprüden, akan suyu izlemektedir...ana marianın söyledikleri onu oldukça üzmüştür...ve köprüden ayrılmak için dönerken bir bayanın koluna çarpar...

Raul: çok üzgünüm hanımefendi...

---önemli değil.....

Raul: VİCTORİA !!

PASİON OCULTA 02162310

18.Bölümün Sonu

PASİON OCULTA
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-