Cesar Evora Turkısh Fanclup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cesar Evora Turkısh Fanclup

Cesar Evora ile ilgili herşey

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
"ENTRE EL AMOR Y EL ODİO" dizisinin 50. bölümü eklenmiştir

Ne Dersiniz???

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
lasfieras
Eugenio Lizarde "En Nombre del Amor"
Eugenio Lizarde
lasfieras

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 6:47 pm

Bugünlerde forumlarda moda olan bir şey var arkadaşlar..

Webtelenovela

Bu şu demek oluyor..Oyuncuları siz seçip kadroyu siz kuruyor ve hikayeyi de kendiniz uyarlıyorsunuz..sonra başlıyorsunuz bölüm bölüm yazmaya..

Aklınıza hayalinize gelmiyecek oyuncular bunlar sayesinde bir araya geliyor başrol oluyorlar..

Belki değişik fikirler ortaya çıkabilir diye düşünüyorum

Hatta bunun için bir başlık açarız ,eminim Özge bize yardımcı olur, ve herkes kendi hikayelerini orada paylaşr..Birbirimizin senaryolarına fikir bile verebilriz..

Kim bilir belki bir gün birisi sesimizi duyabilir bile

Ne dersiniz??? cheers
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Geri: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 1:00 pm

valla süper olur bencede lol!
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Geri: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 4:10 pm

ay evet ya univisionda bunu yapıyolar gördüm baya bi senaryo döktürmüş kızlar victoria, cesar, saul falan var ama dil bilmedigim için bi halt analamıyorum süper fikir gerçekten cheers
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Geri: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 4:13 pm

ya bence de yapalım ama nasıl başlıycaz,birbirimizin hikayelerini falan mı devam ettiricez,bu arada univisiondaki hikayeler süpperrr hatta bi tanesinde gerçek hayatta cesar'la vickinin gerçek hayatta birbirilerine aşık olduğunu yazmışlar, çekim setinde başlayan bir aşk ,ay harikaydı ama univision da olmayadabilir vicki ile ilgili bi siteydi heralde Very Happy
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Geri: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 5:09 pm

pallas sen ispanyolca biliyomusun ay ne güzel ya...vickyle cesar aşık ölemi keşke tövbe tövme Twisted Evil Laughing canım ben univisionda var diye biliyorum webnovelas mıydı neydi ben sadece orda gördüm vikynin kendi fan sitesinde varmı onu bilmiyorum ama....
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Geri: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 7:01 pm

ispanyolca bilmiyorum maalesef nataliaya'cım ama süper bişi keşfettim gerçi biraz geç oldu ama hani google'la bi girdi giriyoruz da web siteleri çıkıyor ya karşımıza, işte o site adreslerinin(yabancı dilli sitelerin) kenarında "bu sayfanın çevirisini yap " diyor oraya basıp ispanyolcadan türkçeye bi çeviriyorum oooh süper oluyor vallahi lol!
ama ispanyolca öğrenmiyorda değilim ispanyolca.com' dan bişiler çalışıyorum bakalım ama içimizde en şanslı özge çünkü %85 falan öğrendi,darısı bizim başımıza inş. study
lasfieras
Eugenio Lizarde
lasfieras

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Geri: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 7:51 pm

Ay kızlar hadi bakalım inşallah iyi birşeyler çıkartabiliriz.
Bende bir kaç şey düşündüm ama daha tam anlamıyla kelimelere dökemiyorum..
Bakalım önce kim başlayacak Razz
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Geri: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 10:39 pm

ay onu google çeviriyi bende kullanıyorum ama malesef çokta iyi deil cümleleri toparlamak çok zor oluyo saçma sapan cümleler çıkıyo karşına ama idare etmeye çalışıyorum hiç olmamasından iyidir.ispanyolca comu bende biliyorum gerçekten iyi bir site ama ben şimdi ispanyolca öğrenmek için kitap falan aldım iyi bi kitap, olmadı kursa giderim inş çünkü çok güzel bi dil bence evet özge biliyo ne güzel cesar aşkı olsa gerek Very Happy

lasfieras ben bu işte kendime güvenmiyorum düşünmesine düşünürümde kelimelere dökemem heralde ama yazanları heyenca bekliyorum heyecanlada okuyacağım inş yazan çıkar.... Wink
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Geri: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 11:13 pm

kızlar birinizden biri başlasa ben gerisini getiririm ama başlamak mesele,ben acaip koyu bir harry potter fanıyım aynı zamanda onunla ilgili hikaye yazabiliyordum ama artık bıraktım.Bence birbirimizin hikayesinin devamını getirelim hem daha yaratıcı olur hem de kim yazacak derdi ortadan kalkar tabii bunun için yine birinin başlaması gerekiyor Laughing ve ortak bi konu bulalım mesela dizi devamını mı yazıcaz,(ki bence pratik yapmak için iyi bi fikir,örneğin la madrastra'nın devamını seve seve yazarım)yoksa sil baştan kadro oluşturup yeni bi senaryo mu yazıcaz ?ben derim ki nasıl olacağını görmek için bi diziyi devam ettirelim,baktık bu işi kıvırıyoruz ondan sonra oluşturalım sağlam bir kadro, başlayalım.
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Geri: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 11:41 pm

ben başlamayı düşünüyorum ama nasıl ???mesela örnek bi senaryo var aklımda tabiiki la madrastra ile ilgili ,şimdi la madrastra'ya helena rojo dahil etmek istiyorum ben, mesela esteban'la şirkette görev yapmış bi ara aşk yaşamış( maria hapisteyken )daha sonra da dostça ayrılmış... yıllar sonra bi arkadaşı olarak mexico city'e dönüyor ve yeniden şirkette çalışmaya başlıyor.(mimarmış helena)Bir süre sonra yeniden esteban'a aşık olduğunu farkediyor , maria önceleri bu kadınla iyi anlaşıyor ama esteban maria'ya önceden helena'yla sevgili olduklarını anlatmıyor çünkü malum bizim tripcan triplere girer kesin ve boşanmaya kalkar.Leonel bu kadınla esti'nin(estebanı "esti "diye kısaltıcam kusura bakmayın artık) geçmişini biliyor ama maria'ya söyleyemiyor bu arada esti yeni proje için sürekli helen'le takılıyor ve helen her fırsatı değerlendiriyor "ee neler yaptın ben yokken,evlenmişsin"falan filan diye konuşuyor birgün ofiste yine çalışırlarken ne oluyorsa oluyor ve helen esti'yi öpüyor,esti de şok oluyor ama karşılık da vermiyor değil hani bu sırada iyilerin dostu kötülerin düşmanı azmin ve zaferin temsilcisi maria odaya giriyor bakıyor ki esti elden gidiyor ,tabii esti hemen kendini toparlıyor ve olanları anlatmaya çalışıyor ...maria'nın bakışlarını tahmin edersiniz ki bence alttaki bakış çok uygun olurdu cheers
[img]Ne Dersiniz??? N15438064661566093235Ne Dersiniz??? W480[/img]
senaryo bu millet bunu repliklere dökücem ilginç bişi olacak,tüm fikirlerinize açığım ve fikirlerinize ihtiyacım var hepimiz birer "sanromanolog" olduğumuz için esteban ne yapacak,maria boşanır mı,helena şirketten gider mi yoksa helen başka bir oyunla estebanı kendine mi bağlar konuları hakkında yardım istiyorum,hadi kolay geldin bakalım Smile
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Geri: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 11:43 pm

yeni bi başıkta başlıcam ama devamını birlikte getiricez oldu mu kızlar Question
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Geri: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 12:10 am

ya ben senaryo yazamam demiştim ama fikir verim gerardoda gelsin bakalım hatta leonelin aşkı hiç bitmemiş olsun oda mariaya devam yani e malum ben estebanın kıskançlıklarına bayılıyorum süper yakışıyo ona mariayla esteban birbirlerini yiyip dursunlar kıskançlıklarıyla Twisted Evil olmazmı Very Happy
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Geri: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 11:10 am

süper olur hem bence de leonel'in aşkı bitmesin ,esti delirsin Very Happy bu arada salgado da mexico'ya geri dönsün temelli hem de maria derdini ona anlatsın,esti helen'i öptü diye,esti delirsin fırtınalar kopsunnnn Twisted Evil
lasfieras
Eugenio Lizarde
lasfieras

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Geri: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 5:26 pm

aaa Begümcüm iyi hadi bakalım hikaye gerilimi ve heyecanı yükseğe benziyor
ama helena konusunda eminmisin????
Hani şüphesiz çok iyi bir oyuncu ama cesara çok yaşlı kaçıyor diye düşünüyorum Crying or Very sad
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Geri: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 6:29 pm

ay bak gerardoyuda sölicektim ama unutmuşum ama sen unutmamışsın pallas evet oda dönsün esteban çıldırıcak ....ama bende helena konusunda emin deilim bi kaç yıl öncesine kadar yaş farkı belli olmuyodu, cesarla yaş farkına rağmen yakışıyolardı ama artık helena yaşını belli etmeye başladı cesara gerçektende artık yaşlı kaçmaya başladı helena rojo yu severim ama artık cesarla çift olarak düşünemiyorum...
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Geri: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 8:14 pm

şimdi siz söyleyince bende farkettim kızlar hani oturuşmuş bi tip diye demiştim ama yok cidden biraz fazla olgun duruyor, peki başka esti yaşlarında biri geliyor mu aklınıza benim bi fikrim var ama kadın ispanyol değil fransız fazla mı sırıtır acaba diye düşünüyorum,kızlar helena yerine oyuncu bulmama yardım ederseniz çok sevinirim Smile orta yaşlarda pek oturuşmuş cesar'a yakışan bi tip aklıma gelmiyor çünkü ve oyuncu bilgim la madrastra ve al diablo ile sınırlı Rolling Eyes
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Geri: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 10:39 pm

tamam laura flores olur al diablodada beraberlerdi önceden deneyimleride var Very Happy malesef benimde meksikalı oyuncu bilgim fazla yok aaaaaaaaaa daniela romoda olur onlada deneyimleri var Very Happy
lasfieras
Eugenio Lizarde
lasfieras

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Geri: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 11:37 pm

bence laura flores daha uygun olur..hem iki dizide beraberlerdi hem ne bielyim resim falan bulma konusunda da zorluk çekmezsin begümcüm hemde vickyden sonra onunlada epey iyi bir uyum yakaladı diye düşünüyorum Wink
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Geri: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 4:51 am

OOOOOO Arkadaşlar maşallahınız var tebrikler fikirle rilginç ve çok güzel Wink
Begümcüm eminim süper bir şey çıkacak ortaya..
helena konusunda bende kızlarla hemfikirim laura olabilir
bakalım gidişat naıl olacak benimde aklımda bir senaryo var ama daha karakterleri oturtamadım..

Bu arada Begümcüm senaryoyu yazman için gerekli olan kısmı açtım hayatım

Ya bir kaç gündür giremiyodum kusura bakmayıın görsem daha önce açardım başlığı ama salı günü gözümden küçük bir operasyon geçirdim o yüzden pek pc başında takılmadım facebooka bakıp çıktım ep
https://cesarevorafans.forummotion.com
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Geri: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 12:19 pm

ay geçmiş olsun özgecim ya ciddi bişi değildir umarım,başlık için çok teşekkürler,kadroyu bi oturtayım iyice replikleri ayarlayayım en kısa zamanda başlıcam malum öss var ya bu sene dersanelerde açıldı anca geceleri girebiliyorum bugün allah'tan cumartesi Laughing bir de şey sorayım kızlar size,şimdi esterella ve hector hala ailece bunlarda mı kalıyorlar yoksa bizimkiler kaldı mı koca malikane de başbaşa,bence çocuklar malikanede kalsın çünkü esterella babasının yaptıklarını duyunca çemkirsin,hector'la vivian falan da aralarını düzeltirler hem,yoksa bizimkiler yer birbirilerini,esteban'ın kıskançlıkları,maria'nın tripleri kan çıkar evde yalnız olurlarsa lol! sizce Question
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Geri: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 3:45 pm

özgecim geçmiş olsun canım....pallas ciddende baş başa kalırlarsa kan çıkar iyisimi çocuklarda olsun ama tek olmalarıda geçiyo içimden iyisimi sen karar ver canım:D
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Geri: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 9:51 pm

ya benimde tek olmalrı geçiyor ama işte birbirine girer bunlar barıştıranda olmaz benden başka diye korkuyorum Laughing ev biraz daha kalabalık olursa o kadar kavga edemezler hoş gerçi bunlar her an heryerde hır çıkarabilme kapasitesi yüksek bi çift ama bakalım study lol!
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Geri: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 11:21 pm

canım onları bu zamana kadar kim barıştırdıki, ben hatırlamıyorum hep estebanın sabrıyla zar zor barıştılar diye hatırlıyorum özellikle çocuklarmı onlar zaten aralarını bozmak için extra bi çaba sarf ediyolardı .... Very Happy
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Geri: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 11:35 pm

ama hani anneleri old. öğrendiler ya esterella ezdirmez annesini diye düşünmüştüm yolar vallahi laura'yı ama o zamanda ev tıklım tıklım olcak dimi?en iyisi yalnız kalsın bunlar,hem torun tombalak da var kafaları gelmez artık o kadar çocuğa lol! biraz kafa dinlesinler gerçi o zaman da çok yalnız olcaklar ya kimse kalmıcak evde ne yapacağımı şaşırdım Neutral
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

Ne Dersiniz??? Empty
MesajKonu: Geri: Ne Dersiniz???   Ne Dersiniz??? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 11:47 pm

valla bende şaşırdım şimdi, sen sölemesen çocukların mariayı öğrendiklerini bile unuttum...haklısın tekte olmaz of nolcak bu iş bari bi çocukları evde yaşasın hector olsun malum estrellayının kocası gururlu o evde yaşamayı kabul etmez.e vivianlada maria zaten arkadaş onlar olsun Very Happy ne dersin?

Ne Dersiniz???
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki