Cesar Evora Turkısh Fanclup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cesar Evora Turkısh Fanclup

Cesar Evora ile ilgili herşey

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
"ENTRE EL AMOR Y EL ODİO" dizisinin 50. bölümü eklenmiştir

aşk ve nefret bölüm yorumları

+7
nes_rin
viveme_csr
nataliaya
neslikan
victoria_cesar
Admin
edabauer
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
edabauer
Admin
Admin
edabauer

aşk ve nefret bölüm yorumları Empty
MesajKonu: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 12:37 am

benim cesara aşık olmamı sağlayan octavyodur esasen çok tutkulu bir aşıkdı....
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 3:19 am

evet ... drunken

Hırçın kralımız o bizim.... king
https://cesarevorafans.forummotion.com
victoria_cesar
Juan De La Cruz "El Privilegio de Amar"
Juan De La Cruz
victoria_cesar

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 5:45 pm

Octavio da harikaydı çok hırçın ve kıskançtı...Ama o bikeresine ana cristinayı bir öpmesi vardı hiç unutmam televizyona yapışmış sanki beni öpmüş gibi hissetmiştim ne tuhaf olmuştum ya...

Federico ile sevgim başladı octavio ile aşık oldum
neslikan
Juan De La Cruz
neslikan

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 5:13 pm

aşk ve nefretin yeri bendi çokk ayrıdır anlatamam Very Happy keşke türkçe olarak tekrar izleyebilsek Sad ya özge sende dizinin türkçe finali vardı onu da koysanıza please Very Happy
edabauer
Admin
Admin
edabauer

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 12:13 am

ya evet cesara aşık olmamı sağlayan octavyodur benimde..çok tutkulu,kıskanç bir aşıkdı ama harikaydı herşeyden öte ...
I miss you octavyo olmasına rağmen şahsen farkılı dizilerini izlemeyiş isterim
nataliaya
Eugenio Lizarde "En Nombre del Amor"
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 1:08 am

ya bende aşk ve nefreti izlemiştim ve orda cesar evoraya bayılmıştım ama ben aşk ve nefreti izlerken cesar evoranın cesar evora oldugunun farkında deildim malesef. Laughing
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 1:41 am

aynı şey sarıl banada başıma geldi küçüktümde o zaman tabi Smile bıyıkları yüzünden tanıyamamaıştım

octavio villlareal ya ne adamdı kız bir türlü inandıramamıştı onu sonunda anladı ama

ben halen o ilk bölümdeki karşılaşma sahnesine hastayımdır...
neslikan
Juan De La Cruz
neslikan

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 4:38 pm

ve birde şu yağmur altındaki sahne harikaydı onu unutamam bir türlü I love you
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 1:38 am

neslikan demiş ki:
ve birde şu yağmur altındaki sahne harikaydı onu unutamam bir türlü I love you

evet kesinlikle hatta klibindedee favori sahnemdir..

Mezarlıkta ki sahnede pey ilgi çekici
Marcial köpeği salıyordu,Octavio da Anacristinayı kurtarıyrdu I love you
victoria_cesar
Juan De La Cruz
victoria_cesar

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 1:08 pm

Ben Sarıl banada adını filan öğrenmiştim el gran actor Cesar evora yazıodu... 1 yıl sonrada aşk ve nefreti verdiler ama octavio nun federico olduğunu biliyordum...iyi rolde görünce çok sevinmiştim...

6 ARALIK 2002 de bitmişti aşk ve nefret sarıl banadan 1 yıl sonra... ah ahhhhhh tekrar verseler peş peşe yine

İzlerken bu dizide octavio yu hep federico ile karşılaştırıyordum burda ona benzedi şu hareketi benzedi die ondan bişiler arıyordum...
neslikan
Juan De La Cruz
neslikan

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 12:01 am

hakikaten o zaman bende pek farkında değilim ama şu an caser için her şeyi yaparımmm Very Happy
dizinin ilk bölümlerinde Don Fernandonun cenazesi olduğunda ana christina ve octavio çalışma odasında karşılaştıklarında octavio christinayı öpmüştü ya o da bayağı güzel bi sahneydi orada resmen octavi nefretini boşaltıyordu Laughing ana christinayı öperken .... özgecim dediğin gibi mezarlıktaki sahnede harikaydı yaw marciel resmen octavio ve christinanın daha da yakınlaşmasına sebep oldu , farkında olmadan Very Happy
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 12:39 am

kesinlikle ilk görüşte aşk derler ya ikisinin yaşadığı oydu..
ana cristina da josel alfredo engelide vardı mesela onunla yaşı daha uygundu ama octavio daha nasıl söylerler vahşiydi belki daha erkeksiydi..aslında ana cristinaya bağırması hoşuna gidiyordu..başta nefret olmasaydı belki bu kadarda tutkulu olamazdı..

o ilk öpücüğü anlayamıyorum zaten ben halen.sen kıza bağıır sonrada öp..ama kapıdan çıktıktan sonra ikisininde ellerini dudaklarına götürmeleri çok hoştu
neslikan
Juan De La Cruz
neslikan

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 12:47 am

evet ikisi de o öpücükten son derece zevk aldılar ama bunu nefretle gizlediler zaten dizi boyunca birbirlerine karşı öyle davranmadılar mı Exclamation josa alfredoya gelince ya o biraz pasif kalıyordu octavioyla kıyaslanınca zayıf kalıyordu yani düşük bir ihtimaldi ha aklıma gelmişken ilk bölümlerde ana chistinayla jose alfredo ve fridayla octavio restaurantta karşılaşıyorlardı da ana chiristina ve octavio birbirlerini kıskandırmaya çalışmışlardı Laughing bunların aşkı manyaktı beee I love you
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 12:51 am

ya ben diziyi türkçe olarak izlemiştim ama tam hatırlamıyorum ana cristinayla octavio niye evlenmişlerdi ya adı üstünde zaten aşkda vardı nefrette ama niye evlendiler.
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 12:55 am

kesinlikle taki bir sahne vardı hatırlarmısın...

octavio ana cristinanın klubesine gidiyordu ve ondan af diliyordu ikiside nasıl ağlıyorlardı..

octavio hayatımda ilk defa birinden af diliyorum gibi bir şeyler demişti..

jose alfredo başlarda ocatavioya kafa tutmaya çalıştı ama nafile...o sahneyi biliyorum..bizimki sırf o yüzden fridaya evlenme teklifi etmişti ya..

birde ana cristina ile jose alfredonun massına içki göndermesi felaket manyak bi durumdu drunken
neslikan
Juan De La Cruz
neslikan

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 12:59 am

nataliaya demiş ki:
ya ben diziyi türkçe olarak izlemiştim ama tam hatırlamıyorum ana cristinayla octavio niye evlenmişlerdi ya adı üstünde zaten aşkda vardı nefrette ama niye evlendiler.

çünkü octavionun amcası don fernando vasiyetinde octavionun mirastan hak alabilmesi için ana christinayla 1 yıl evli kalmasını şant koşmuştu Very Happy niye böyle bir şey istedi diye düşünüyordum da (bu benim fikrim tabi) belki de ana christina don fernando ile çok ilgilendiği için millet yanlış anlamasın diye octavio ile evlenmesini istemişti çünkü ilk bölümde marciel ana christinayı don fernandonun metresi gbi anlatmıştı octavioya Smile
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 1:05 am

hım saol canım acaba octavionun nefreti ondanmıydı yani?
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 1:08 am

benin aklımda hiç bişi kalmamış valla ama octavionun çok kıskanç oldugunu biliyorum Laughing hatırladıgım bazı sahneler var tabiki ama.
neslikan
Juan De La Cruz
neslikan

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 1:08 am

bi şey değil canım kesinliklenefretinde aşkında başlangıcı oydu tabi marciel ve frida faktörü de var onlarda octavioyu ana christinaya karşı doldurdular octavio da hep chrisitnaya patladı Exclamation
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 1:12 am

hep öyle olur zaten seni başka biri sinirlendirir hırsını,sinirini başkalarından çıkartırsın özelliklede bu erkek milleti böyle Laughing
viveme_csr
Jaime Dumas "Gente Bien"
Jaime Dumas
viveme_csr

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 1:42 pm

nataliaya demiş ki:
Evet cnm amcasının metresi diye düşünüyodu ana cristinayı ve nefret ediyoduo yüzden, sonra barıştılar kilisede evlendiler ama bunu herkesten gizlediler, frida ve marcial farkettiler öpüşürken gördüler octavio ve ana cristinayı, bunun üzerine onları ayırmk için don fernando'nun ağzından ana cristinaya mektup yazdı marcial(don fernandonun imzasını ve yazısını taklit edebiliyodu marcial) ve mektup tabiki octavio'nun eline geçmişti. Mektupta don fernando ana cristinaya "senin octavioyla evlenmeni sağlayacağım merak etme benden sonra da rahat bi hayat süreceksin" gibi şeyler söylüyodu ve metresi gbi konuşuyodu onunla... Bu mektubu okuduğunda Octavionun vereceği tepkiyi herkes tahmin edebiliyodur sanırım afro ve bu mektup olayından sonra iyice nefret etmişti ana cristinadan ona hiç bi şekilde inanmamıştı geek
nes_rin
Gabriel Almada "Laberintos de Pasion"
Gabriel Almada

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 12:24 pm

viveme_csr demiş ki:
nataliaya demiş ki:
Evet cnm amcasının metresi diye düşünüyodu ana cristinayı ve nefret ediyoduo yüzden, sonra barıştılar kilisede evlendiler ama bunu herkesten gizlediler, frida ve marcial farkettiler öpüşürken gördüler octavio ve ana cristinayı, bunun üzerine onları ayırmk için don fernando'nun ağzından ana cristinaya mektup yazdı marcial(don fernandonun imzasını ve yazısını taklit edebiliyodu marcial) ve mektup tabiki octavio'nun eline geçmişti. Mektupta don fernando ana cristinaya "senin octavioyla evlenmeni sağlayacağım merak etme benden sonra da rahat bi hayat süreceksin" gibi şeyler söylüyodu ve metresi gbi konuşuyodu onunla... Bu mektubu okuduğunda Octavionun vereceği tepkiyi herkes tahmin edebiliyodur sanırım afro ve bu mektup olayından sonra iyice nefret etmişti ana cristinadan ona hiç bi şekilde inanmamıştı geek

ben o mektup olayını hatırlamıyorum Question Question
tepkiye geliince o kıskançlıkla ana cristinayı dövmüş olabilir Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
viveme_csr
Jaime Dumas "Gente Bien"
Jaime Dumas
viveme_csr

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 4:08 pm

nes_rin demiş ki:
viveme_csr demiş ki:
nataliaya demiş ki:

ben o mektup olayını hatırlamıyorum Question Question
tepkiye geliince o kıskançlıkla ana cristinayı dövmüş olabilir Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Dövmemişti ama dövmekten beter etmişti Very Happy çoook hakaret etmişti
nes_rin
Gabriel Almada "Laberintos de Pasion"
Gabriel Almada

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 8:36 pm

o kızında başına gelmyen kalmamıştı bebekleri değiştirmişlaerdi ama cesar yinede ana cristinanın bebişine sahip çıkmıştı ölünce bebeğin tabutunu o taşıdı frida ise gizlice onları izleyip oğlunun rkasından ağladı
viveme_csr
Jaime Dumas "Gente Bien"
Jaime Dumas
viveme_csr

MesajKonu: Geri: aşk ve nefret bölüm yorumları   aşk ve nefret bölüm yorumları Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 10:19 pm

Yaa pembesmartın yayın akışında yeni bir dizi görünüyo "aşk ve nefret" ama dizinin özeti yazmıyo sabahtan beri bakıyorum. Umarım bu dizidir Rolling Eyes

aşk ve nefret bölüm yorumları
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-