Cesar Evora Turkısh Fanclup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cesar Evora Turkısh Fanclup

Cesar Evora ile ilgili herşey

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
"ENTRE EL AMOR Y EL ODİO" dizisinin 50. bölümü eklenmiştir

Cesar Evora ve 2011 Projeleri

3 posters
YazarMesaj
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

Cesar Evora ve 2011 Projeleri Empty
MesajKonu: Cesar Evora ve 2011 Projeleri   Cesar Evora ve 2011 Projeleri Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 11:17 pm

Cesar Evora ve 2011 Projeleri Cesar

Öncelikle herkese merhaba !
Arkadaşlar 13 şubat günü Llena de Amor muhteşem bir finalle son buluyor..
üzücü yanı ise Cesarı bir süreliğine göremiyecek olmamız...
Gelen tiyatro tekliflerini reddetmiş..Bir süre dinlenmek istediğini belirtiyor..ki bu en doğal hakkı 1 yıldır setteler...
Dün akşam twitter da nisan ayına kadar dinleneceğini ve nisan ayında yeni bir telenovela ya başlayacağı haberini verdi..tabii bir aksilik çıkmadığı sürece...yani nisan ayına kaadar sabredicez Sad

Bu arada yaklaşık 1 saat önce twiter da Cesar'a selam yolladım ve hafta sonu için iyi dileklerimi belirttim...çok geçmeden bir selam da kendisinden geldi...

SALUDOS A TURQUİA!! Cesar Evora ve 2011 Projeleri 301211 Cesar Evora ve 2011 Projeleri 301211
https://cesarevorafans.forummotion.com
pallas
Eugenio Lizarde "En Nombre del Amor"
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: Cesar Evora ve 2011 Projeleri   Cesar Evora ve 2011 Projeleri Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 1:20 pm

ayy canım yaaaa selam da gönderirmişşşşş yerim onu ben,nasıl aşığım bu adama anlatamam Very Happy
dinlensin artık aslanım,yoruldu bu sene epey...iki ay göremeyeceğiz onu ama olsun,eskilerle avunuruz.
yeni telenovela'da partneri kim olacak bakalım?kesin vicki değildir,hiç umutlanmıycam bu sefer boşuna..
adminim bilgilendirdiğin için çok çok çok teşekkür ederim I love you
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Cesar Evora ve 2011 Projeleri   Cesar Evora ve 2011 Projeleri Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 1:29 pm

Rica ederim begümüm....Wink
şu an için bütün prodüktörler dolu bildiğim kadarıyla 2 kişi hariç...
BUnlar Emilio Lorrosa ve Lucy Orozco..
Cesar, Lucy Orozco ile Gente Bien dizisinde çalışmıştı ...şimdi Lucy orjinal bir hikayeye dizi çekmeye hazırlanıyormuş...narkotik ,mafya olaylarının olduğu bir dizi...Bana o dizide oynaması daha güçlü bir ihtimal gibi geliyor ama yinede belli olmaz...
Emilio ile daha önce hiç çalışmadı..Emilio Lorrosa'nın dizisi Mejia'nın dizisinin yerine gelicek...Cesar'un o dizide olma ihtimalide yüksek..
Şu an için hiç olma ihtimalinin olmadığı dizi Triunfo del amor sanırım Sad
Haberler gelicektir elbet..unutmadan bir dip not daha sanırım cesar ile laura yine aynı dizi kadrosundalarmış bunu da laura doğruladı.. ancak bu sefer partner olacaklarını düşünmüyorum... Rolling Eyes
https://cesarevorafans.forummotion.com
lp-seyda
Jaime Dumas "Gente Bien"
Jaime Dumas
lp-seyda

MesajKonu: Geri: Cesar Evora ve 2011 Projeleri   Cesar Evora ve 2011 Projeleri Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 3:23 pm

ayyy 2 ay şimdi göremicek miyiz??...ayy laurayla gene mi aynı dizide oynayacaklar yaaa...:S ben vickyi istitorum uzun süredir aynı dizide partneri oynamadılar özledim vallayaa eskiler yetmiyo... keşke o olsa.. ayy canım benim bide selam mı göndermiş..Very Happy:D. aşkitom yaaa... çok mütevazi bir adam..Very Happy:D

Cesar Evora ve 2011 Projeleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cesar Evora Biyografi
» Cesar Evora Miami'de..