Cesar Evora Turkısh Fanclup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cesar Evora Turkısh Fanclup

Cesar Evora ile ilgili herşey

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
"ENTRE EL AMOR Y EL ODİO" dizisinin 50. bölümü eklenmiştir

Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler

+8
lp-seyda
esranslhn
Admin
evora_fan
pallas
lasfieras
nataliaya
Fulya
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Fulya
Atilio Montenegro "Mariana de la Noche"
Atilio Montenegro
Fulya

Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 10:55 pm

sorma ya bende de birden çıktı hiç aklımda yoktu,aklımdaydı da farklı türlü Very Happy:D ya sorma ben bunlara daldım işlerini unuttum bugün yazarken aklıma geldi.merak etme artık daha güzel olucak farklı şeyler var kafamda alex filan hepsini sokucam devreye bizimkilere dalınca unttuk milleti Very Happy
pallas
Eugenio Lizarde "En Nombre del Amor"
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 12:32 pm

ay ay ay süper olmuş süpeeer,
nefes almadan okudum fulya,
o kadar tatlılar ki,ay şu fernando'ya tır falan çarpsada ölse ya..
her yerden çıkıyor..
asıl bomba evlenme teklifiydi tabiii
ne güzel bişeydi ya o öyle..
arabada olmasına şaşırmadım,omar çatlak çünkü Laughing
didem'in de dediği gibi sanki ben evleniyormuşum gibi sevindim,
çok süper fulya acele devamm acele
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 3:09 pm

Fulyacım öncelikle tebrikederim ve çoğu zaman da yorum yazamadığım için özür dilerim
Olağansütü gidiyor
evlenme teklifine bayıldım bizimkilere çocuklukta çok yakışıyor
fernando rahatsız edici ama eminim omar üstünden gelecek
yüreğine sağlık canım
https://cesarevorafans.forummotion.com
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 8:14 pm

çok sevindim yorumlara arkadaşlar çok teşekkür ederim.okur okumaz başladım zaten yarın hemen ekliycem Wink
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 1:52 am

fulya, çatladım kız meraktan nerelerde kaldın?
ölücem vallahi heyecandan...
lol!
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 2:09 am

çok kötüsün kızım bu kadar güzel ve heyecanlı yazmak zorundamısın Very Happy bunun devamı hemen gelmeli fulyam lütfen fazla bekletme yoksa kalbim dayanmaz küt diye gözüm açık giderim....ellerine sağlık cnm....ya bu fernandoda ne psikopatmış öle...hem omarın lafıda acayipti yani o nedemek hamile olacak kadar ileri düzeydemiydi falan beraber olurken farkında olmadı galiba bazı şeylerin.... neyse rtük araya girmeden ben susim...paulaya kıyamam ben ya ne acılar çekmiş kuzum bundan sonra mutlu olsun bari ama fernando rahat bırakmıcak anlaşıldı heryerde karşısına çıkıyo bi şekilde...öpt cnm çok güzeldi ya...Very Happy
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 11:12 am

Beğenmene çok sevindim bebem Wink yazarken ben de çok heyecanlandım hemen yazıcam devamını merak etme.Ya işte hamile olucak kadar ileridemiydi derken hani o heriften çocuk yapmayı düşünücek kadar Very Happy yoksa onlar için "ilişki" allahın emri biliyorsun Very Happy:D sevgili marianayı hatırlatırım kıç kadar boyuyla aklı fikri ordaydı Very Happy
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 12:11 pm

ay fulya ne süper bölümdü yaa..
bu fer ne psikoymuş öyle,gerizekalı şey,nasıl üzmüş paula'yı
bebeğini kaybetmiş kadın,omar'ın da o halde bile kıskançlığı tuttu ya pes yani..
gerçi seviyor haşin erkek ne yapsın:D
ama omar'ın fer'e yumruğu çakma zamanı geldi de geçiyor bile,
gerçi ondan önce şu özürlü berta'yı imha etmek gerekiyor ama...
fulyacım süper bölümdü çok çok çok acele devam canım lütfeeeenn!
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 4:26 pm

ay fernando psikopatya hani acaba diyorum kıskançlığından dolayımı paulaya şiddet uyguladı yoksa öyle bi kadına şiddet uygularnırmı ya yani tabikide kimseye şiddet uygulanmaz ne olursa olsun ama fer bu o geriye belli olmaz saçma sapan nedenlerden dolayı paulayı üzüp duruyo...yani gerçektende omarın o drumda bile kıskançlık krizine girmeside ayrı bi olay umarım oda paulayı üzmez saçma sapan sorularıyla,umarım ona destek olur onada bu yakışır...kız hangi mariana victoriadakinimi diyorum anlamadım bebeğim Smile
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 10:50 pm

Vallahi belli olmaz biliyosunuz bizimki de baya haşin erkek.çok seviyor ve kıskanıyor Wink Ama tabi onun sevgisi Paulayı daha da üzecek kadar psikopatça değil.
Evet canım ya victoriadaki mariana.hiç sevmedim o kızı zaten.suratsıııız bişeydi.
Maalesef kızlar o mal fer paulamızı çok üzmüş hala da üzüyor Sad Lusinin planlarını da berta yapıyor baksanıza feri katmaya başladı.Bakalım lusi napıcak.Off kıyamam paulama
esranslhn
Mariano Delafuante "Luz Clarita"
Mariano Delafuante
esranslhn

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 12:37 pm

Diğer senaryoları da okudum ama favorim Amor Eterno.Eline sağlık Fulya.Bölümün devamını ve sıradaki bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum.   Wink

En son esranslhn tarafından Salı Mart 18, 2014 11:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://FaceBook=http://www.facebook.com/profile.php?id=100000171
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 8:33 pm

Çok teşekkür ederim çok sevindim Smile) bu sınav haftasını bir atlatsam bomba gibi döünücem inşallah Very Happy
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 2:14 pm

yaşasın haftaya düğünümüz var dicem ama erken bir sevinçmi yaşıyorum acaba Sad umarım evlenirler canım ellerine sağlık çok güzel bir bölümdü yine nasıl heyecanladığımı biliyorsun okurken hep söylüyürum....umarım devamı çabuk gelir Very Happy öpt tatlım....
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 6:41 pm

ayyyyyyyyy fulyaaaa,eridim eridim,böyle bir tatlılık olamaz yaa
başından sonuna kadar ağzım kulaklarımdaydı,omar nasıl bir adam böyle yaaaa
paula ne şanslı,artık üzülmez daha fazla umarım
bu arada düğün olayı sanki gerçekmiş gibi heyecan yaptım şimdiden
gerizekalı berta bi salaklık yapmaz umarım düğün günü,
ya da salak fernando,
ay sonsuza kadar mutlu olsunlar..
ellerine sağlık canım süperdi süpperrr,acele acele devam,bekletme nolur bizi..
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 11:16 pm

fulya yiyesim var seni kızım bu kadar heyecanlı yazmak zorundamısın yaaaaa Very Happy bertadan böyle bişi beklemiyodum her ne kadar sevmesemde kötü olsada şaşırttı beni garanti fernandonun gazabına uğradı o ikisi ne şeytan Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 776473 inş şu evlilik işi yatmaz...fernando ve bertadan şimdi dahada korkmaya başladım planlar alcak gitcek fenaaa ellerine sağlık canım....
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 9:05 am

Canım beğenmene sevindim Smile
Berta Lusiden önce başlamış zaten Fernandoyla görüşmeye buyüzden fernando lusiyi pek ciddiye almadı.berta güçlü çünkü istediğini yapabilecek kişiliği var ki hırsı ve nefretiyle daha çok şey yapıcak.hele bundan sonra daha tehlikeli. affraid
ve evet fena planlar gelicek,herşey değişebilir yanii...
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 10:15 am

ay fulya öldürücen kız sen beni..valla bak.
en heyecanlı yerinde biter miiiiii?
süper bi bölümdü,ya çok tatlılar yaaaaaaa ikisine de bayılıyorum..
lütfen bi aksilik çıkmadan evlendir şunları,kalpten gitcem yoksaaa
şu berta'ya tır falan çarpsın,dozerler ezsin o berta'yı..
ama gününü gördü..sepetlediler şirketten..
omar'ı yiyebilirdim "o konuşmadan evleneceğimizi söyle,ne olur ne olmaz"
çocuk gibi yaaaa çooook tatlı,ahh ah omar'lar cesar'lar vivian'ları bulur zaten hep..
eline sağlık canım süper ötesiydi..acil acil devamını bekliyorum:)
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 10:38 am

çok sağol canıııııııııım,kız ben yazıyorum ama omarın bu hallerine ben de hastayım yaa çok sevimli adam Very Happy
daha heyecanlanıcaksınız ve üzülüceksiniz Sad maalesef berta daha çok yaşıycak, fernando da öyle.yazıcam kısa sürede Wink
lasfieras
Eugenio Lizarde
lasfieras

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 11:45 pm

Ay çiftimiz evlensede bizde derin bir nefes alsak etraftaki tilki sayısı iyice arttı teşekkürler fulyacım her zamanki gibi çok güzel bir bölümdü
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 11:35 am

teşekkürler canım Smile) yarın gidiyorum yazamadım yaa Sad( 15 güne dönücem yazarım bol bol.
Bizimkiler evlenecek mi muamma Smile) ebgel çok baksanıza
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 4:32 pm

fulya yaaaaaa Sad nasıl bi yerde kesmişin bebeğim sen öle offfff çok heyecanlı okudum Smile berta,fernando,alex coştu yani tutabilene aşk olsun tabi servandoda var ona ne olucağıda merak konusu yani.....servandoyuda seviyorum aslında iyi adam....offffff ya bu fernandonun planıda kötüymüş yani benim anladığım kadarıyla berta yatağa atmaya çalışıyo omarı ama ben omarın ne olursa olsun onunla yatıcağını sanmıyorum kesin adamı uyutur bunlar klasiktir ya Very Happy kendi isteğiyle yapmıcana göre offff bilmiyorum fulya nolur devamı çabuk gelsin yaaaa uzun aralar oluyo sonra böle tadi tamağımda kalıyo vallla.... ellerine sağlık cnm....
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 5:40 pm

sağol bebem Smile yok merak etme kısa sürede ekliycem yazdım bir kısmını hem zaten kafamda neler olacağı Very Happy üzülücez malesef hiç belli olmaz belki de aldatıcak paulayı.yeni olayları bekleyinn Smile)
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 6:51 pm

oooffffff aldatmasın ya ozaman paulada aldatsın Very Happy niye affeden hep kadınlar sinir oluyorum bu duruma yaaaa Sad
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 8:04 pm

yaaa fulyaaa öldürücen sen beni...
tam kavuşacak derlerken,tepetaklak olcak herşey..
ay omar aldatıcak mı şimdiiiiii...vicki neden hep boynuzlanan taraf oluyor anlamıyorum..
erkeklerin manyaklığından olsa gerek didemcim:)böyle kadın aldatılır mı?
zalim senarist!
süpeer bir bölümdü acele acele devamını bekliyorum..
çok güzel oluyor okuması yaaa,hiç durmadan yaz fulya Very Happy
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 8:35 pm

bu omar alexin paulayı öptügünü öğrensin ölsün kıskançlıktan Very Happy

Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler
6 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-
» AMOR ETERNO