Cesar Evora Turkısh Fanclup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cesar Evora Turkısh Fanclup

Cesar Evora ile ilgili herşey

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
"ENTRE EL AMOR Y EL ODİO" dizisinin 50. bölümü eklenmiştir

Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler

+8
lp-seyda
esranslhn
Admin
evora_fan
pallas
lasfieras
nataliaya
Fulya
12 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Fulya
Atilio Montenegro "Mariana de la Noche"
Atilio Montenegro
Fulya

Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Empty
MesajKonu: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 1:19 pm

Arkadaşlar yorumları buradan yapabilirsini,umarm beğenirsiniz Smile
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 1:21 pm

Begümcüm beğenmene çok sevindim vallahi gaza geliyorum böyle olunca aklımda süper şeyler var, ben de çok heyecanlanıyorum yaaa
nataliaya
Eugenio Lizarde "En Nombre del Amor"
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 10:52 pm

fulyam muhteşemsin kız ya ama ara vermeyin nolur ben çok sabırsız bir insanımdır(herkes şikayetçi bu durumdan)Smile ama napim elimde değil çok heyecanlandım yine iyimi Smile
lasfieras
Eugenio Lizarde
lasfieras

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 9:45 am

Fulyacım ilk bölüm tek kelimeyle harika bayıldım ki özellikle şu karşılaşma sahnesine
ay ikiside aynı yere gidiyorlar aynı şey için ve ..!!!!!!! harika ya
finalde soluk kesici en kısa zamanda devamını bekliyorum canım Wink
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 10:33 am

çok sevindim canım beğenmenize 2 bölüm daha hazır bugün 2. bölüm yarın 3. Wink
Gaza geldi yaaa Very Happy:D
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 12:05 pm

ayyy heyecan fırtınası şu paula ne kadın ama sinirden öldürüyor omar'ı hehe çok eğlenceli ama ya ilk kez ikisi de böyle rollerde süper Very Happy
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 2:58 pm

canım 2. bölümde çok güzel anladığım kadarıyla paulanın şimdiden 3 aşığı oldu alex,servando ve belli etmemeye çalışsada ondan çok hoşlanan omar bakalım işler nerelere gitcek....alex, omara pauladan çok etkilendiğini söledi bile umarım omar hislerini gizlemeye kalkışmaz.... ellerine sağlık canım....
evora_fan
Juan De La Cruz "El Privilegio de Amar"
Juan De La Cruz
evora_fan

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 3:40 pm

Harika bayıldım tek kelimeyle
Paula tam ideal kadın ki zaten vicky harika olmuş.
ay özellikle kadro seçiminde beni çok etkiledi Fulyacım..
Nataliaya katılıyorum şimdiden 3 aşık ama omar lusi ile birlikte dimi ve lusi alex'in kardeşi bu işşleri biraz karıştıracak gibime gelior

devamını heyecanla bekliyorum
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 6:25 pm

Çook sevindim canım siz beğendiyseniz ben daha neler yazarım Smile
Evet Lusiyle beraber Omar.Omarın da talipleri var merak etmeyin.açıkçası karakter pek gelmiyo aklıma ilerledikçe geliyor sonradan karakter ekliycem şimdi bana kadın karakter lazım önerilerinizi beklerim Wink
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 6:32 pm

ay canım fazla meksikalı kadın oyuncu tanımıyorumki ama aklımda leticia calderon var en nombre del amor dada macarenanın ablasını oynamıştı hatta cesar orda ondan çok etkilnemişti....başka laura flores var ama oda pallasın senaryosunda var zaten hep aynı kişiler olmasın sonra biz rolleri karıştırabiliriz Smile onun haricinde daniela romo var hem şarkıcı hemde acayip başarılı bir kadın oyuncu.cesarlada tecrübeleri var daha önceden Smile aklıma başkada gelmiyor benim istersen araştır bak senin isteğin daha önemli... ama aklında leticia calderon bulunursa eğer lütfen sarışın olarak bulunsun Smile çünkü sarışınlık ona daha çok yakışıyo esmerken beğenmedim onu...
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 7:04 pm

canım çok sağol önerilerin için şimdi tanımadıklarımın fotoğraflarına bir bakıyım ben içinden seçerim,hatta ilerledikçe hepsini bile kullanabilirim Wink
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 12:32 pm

Fulyacım harikaısn güzelim Bayıldım ya özellikle aile bağlarıda epey iddalı yanideğinmeden geçemeyeceğim..ortalık kızışmaya başladı bence ilk kıvılcımda çakıldı ama kahramanlarıız kabullenemiyor diye düşünüyorum..

Aktrist olarak Edith Gonzalez i öenerebilirim...
https://cesarevorafans.forummotion.com
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 3:37 pm

ay fulya çok heyecanlı bitti ya bakalım şimdi nolcak :)harikasın ya...
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 4:44 pm

Özge beğenmene çok sevindim çok sağol.Hemen yerleştirdim Edith'i camila yaptım iyi oldu sağol Wink
Dideem zaten ben önce son sahneyi düşünüp bölümüyazıyorum daha kolay ve heyecanlı oluyo benim için bekle daha neler olacak 5. bölümü yazıyorum şu anda Wink
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 5:19 pm

Didem 4. de ekledim söz verdiğim gibi,umarım 5i yarın ekleyebilirim yazıyorum ama artık dediğin gibi 1,2 bölüm önde olmak istiyorum zor oluyo böyle.
lasfieras
Eugenio Lizarde
lasfieras

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 6:27 pm

ayyy aşk bacayı sardı da bence omar ve paulanın haberi yok
aslında sevandoyada üzüldüm ama 4. bölüm finali ufffffff
lusinin bence söyleyeceği çook önemli bir şey var ama bilemiyorum
cnm diğer bölümü heyecanla bekliyorum
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 7:50 pm

aman allahım lusi ilişkimize daha ciddi bakmamız gerek dedi...ay düşündüğüm şey olmasın sakın tamda omar ve paula yakınlaşıcakken...fulya teşekkür ederim canım ya demek 5. bölümede başladın ay heyecanlanıyo ilerledikçe süper olcak Very Happy teşekkürler şekerim Very Happy
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 10:37 pm

ayyyyyyyyyy süperrr yaaaaaa süper atışmaları çok güzel,gerçekten de genç aşık çiftler gibiler,
bu arada lusi omar'ı fena halde köşeye şıkıştırdı,
servando umursuz vaka,
alex de paula abayı yakmak üzere,
herşey süper yaaa Very Happy
lasfieras
Eugenio Lizarde
lasfieras

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 12:37 pm

ya bence aklımıza gelen şey aynı kızlar bakalım eğer oysa omarın tepkisi ne olacak cyclops
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 4:40 pm

fernando gonzalesde kim o nerden çıktı?ay çok heyecanlı...omar gittikçe paulaya yakınlaşıyo o daha inkar etsin ondan hoşlanmadığını ama alexde kadının peşinde 2 ortak aynı kadına abayı yaktı hadi bakalım ay bu luside az değilmiş hani bak sen yani paulanın kardeşi enriqueyle işi pişirmiş yakıştıramadım omar gibi bi adama bu yapılırmı yazık kaybetcen güzelim adamı....fulyacım eline sağlık
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 5:57 pm

Daha neler olucak canım Smile
6 da bitti canım yarın da 7 ve 8 i yazarsam işim çok kolaylaşıcak,beğenmene çok sevindim Wink
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 1:42 am

beğenmez olurmuyum hatta bayıldım süper gidiyosun...eeeeeeeee seni,pallası ve özgeyi tebrik etmemek elde değil Very Happy hepinizin senaryoları süper...
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 12:04 pm

Fulyacım canım süpersin valla
kaç gündür doğrudüzgün nete bakamıyoruz malum yoğun yağış sürekli benim oturduğum bölgeceki elektrikleri kesiyor
Bugün iki bölümü birden okudum
Lusinin alacağı olsun omar gibi bir adamı nasıl aldattı ya Twisted Evil
Paula ile Omar çok tatlılar ama ve atışmaları ayy kıyamam onlara
alex ne kadar anlayışlı biri eminim alex yerinde omar olsa bu denli anlayış göstermezdi What a Face

Ve 6. bölümün finali..kıyamam omara bu seferde aramaya o çarptı.. santa
bakalım paula ona neler yapacak
https://cesarevorafans.forummotion.com
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 3:06 pm

omar naptın sen tatlım:D bide kadına acami sürücü diyosun aaaaaaaaaaaa çok ayıp anlaşılan paulanın sözüne gelip bu lafın içinde özür diliceksin baksana roller değişti bu sefer sen acami sürücü oldun Very Happy bu sefer sinir etme sırası paulada aman dikkatli ol Very Happy
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler   Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 4:12 pm

aaaaaaaaaaa bak aklıma ne geldi bu omar alexle jeronimoyu ekti ya jeronimoda alexe teyzemle ilgiliymiş anlatmadı falan dedi,aslında işi paulayı takip etmekmiydi anlamadım yani ne bilim aklıma birdenbire böle bişi geldi çünkü paulanın ofisine gittiğinide sakladı omar alexten...sanki bişiler gizliyo gibiydi işim var derken teyzesiyle ilgili olsaydı söylerdi....neyse devamını okuyunca anlicaz Very Happy

Amor Eterno bölüm yorumları,öneriler
1 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-
» AMOR ETERNO