Cesar Evora Turkısh Fanclup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cesar Evora Turkısh Fanclup

Cesar Evora ile ilgili herşey

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
"ENTRE EL AMOR Y EL ODİO" dizisinin 50. bölümü eklenmiştir

Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum"

5 posters
YazarMesaj
lasfieras
Eugenio Lizarde "En Nombre del Amor"
Eugenio Lizarde
lasfieras

Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum" Empty
MesajKonu: Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum"   Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum" Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 1:19 am

Villano por excelencia pero amable por cuenta propia, el actor de origen cubano se revela amigable valiente y se declara inocente de ser sexy.

Yo sé cuando mis personajes van a sacar roncha" dice César muy seguro. "Cada quien los ve como desea por ello me gustan los personajes de contradicciones humanos. La idea es que dejen huella que el público vea algo de su propia vida reflejada en ellos." El actor quien asegura nunca haber realizado algún personaje para caerle bien al público afirma que el hecho de que las damas lo considere sexy no es voluntario.

"Nunca me propongo proyectar una imagen sexy no me creo una persona bella ni bien parecida. Siempre quise ser visto como actor más que como cara bonita y he tenido la suerte de que así haya sido. Si resulto sexy es un fenómeno al que soy ajeno; yo hago un personaje y de los efectos colaterales soy inocente." Sin duda una de las características más peculiares y sexy insisten sus fans - es su inconfundible tono de voz el cual agradece a su padre.

"La voz se la debo a mi padre y me ha abierto camino porque es muy particular. Me pasaba algo curioso con ella: Cuando le llamaba por teléfono a mi abuela siempre me confundía con mi papá o con un tío. Mi voz es algo que la naturaleza me dio yo simplemente la utilizo." A pesar de todo esto César Évora ha tenido episodios de inseguridades que con tenacidad y entrega ha logrado superar.

"Creo que no existe alguien totalmente seguro la cosa es enfrentar ese miedo y resolverlo esa es la lucha de todo individuo en su vida. Por mi parte soy muy aventado y arriesgado."

¿De donde sacas la fuerza para ser arriesgado? "No sé de las vivencias de la vida creo. He tenido que pasar muchas cosas nada me ha llegado gratis ni fácilmente. Llevo 22 años de carrera y he tomado todo tipo de decisiones siempre con mucha voluntad. Soy muy terco y eso puede ser un defecto pero lo transformo en virtud."

¿Esa voluntad te motivó a venir a México? "Sí tras la invitación de Televisa fue como amor a primera vista. México es una puerta maravillosa no lo puedo explicar pero nunca me he sentido extranjero en este país." El actor al que le gusta pasar su poco tiempo libre con su familia recién terminó de grabar "Al Diablo con los Guapos" prepara su participación en la cinta "Trópico de Sangre" y actualmente se es parte del elenco de "En Nombre del Amor".

¿Qué personaje te ha gustado más hacer en televisión? "Todos han tenido lo suyo desde Federico en "Abrázame muy Fuerte" hasta los gemelos de Mundo de Fieras y Esteban en "La Madrastra" todos me han dado grandes satisfacciones personales y profesionales y lo más importante con todos he avanzado en mi aprendizaje como actor"

Cesar Evora bir oyuncunun sadece iyi karakter yada sadece kötü karakter oynamaması gerektiğini söylüyüor kendisine yakıştırılan kötü
karakter da bir numara yorumunada mütevazılık gösteriyor

:Aslında izliyeciler ne isterse onu oynarız biz diyor ve sesinide babasına borçlu olduğunu söylüyor hatta birde anısını anlatıyor bir gün büyükennem aradı diyor ve telefona ben çıktım ve o babammış gibi uzun süre benimle konuştu diyor,

her zaman kendisi çok yakışıklı olmadığını iade etsede hayranları tam tersini söylüyor ve hatta üstüne çokta seksi olduğunu ekliyorlar
aslında araştırmalarda aşağı yukarı aynı söylüyor cesarın dizilerde çektiği "escanas eroticas" sahneler epey başarılı ve çokta izleniyor ve aktör istediğine ulaştı en nombre del amor dizisinde bu bahsedilen sahnelere rastlamadık

Onun oynamaktan ençok zevk aldığı dizileride söylüyor.
La Madrastra(Esteban) ,Mundo de Fieras(Gabriel &Demian) ,Abrazame muy Fuerte (Federico)

Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum" 1980731gf
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum"   Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum" Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 1:51 am

vay vay vay açıqlamaya baq ya bu adam olacaqta içinde öyle sahne olmayacaq cesar qimi qandırıyor acaba çoq meraq ediyom qendisi bomba gibi ortalıqta dolaşırqen öyle sahneler olmasa falan demesin maşallah hiç te dublör qullanmıyor öyle sahnelerde yani Twisted Evil o sahnelerden sonrada ilginç yorumlar yapanda qendisi..alem bu adam..şu la madrastra daqi sahneyi çeqmeq için daha doğrusu şöyle söyleyeyim taqtiq mi desem almaq için ne tür film
Spoiler:
izlediğinide bir güzel söyledi Suspect Suspect

ya yazsam uzun süreceq ama rahip rolü oynamadıça daha çoq böyle sahne çeqer hiç bir prodüqtörde daha ona rahip rolü falan vermez cevheri gördüler ya drunken

qendisi demişti gaby ile oynamaq zevk lol! siz düşünün scratch
https://cesarevorafans.forummotion.com
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum"   Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum" Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 3:43 pm

aman allahım ne demiş öle cesarımız ya özge bişi sorcam canım hatırlarmısın bilmem ama hani cesar ve victoria la madrastra döneminde cristina showa konuk olmuşlardı orda vickynin eşi falanda vardı ve kıskanmadığını söledi victoria yı cesarda gülerek bişi demişti ama anlamadım işte sen hatırlıyomusun ne demişti...aklımada nerden geldiyse artık Wink
lasfieras
Eugenio Lizarde
lasfieras

MesajKonu: Geri: Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum"   Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum" Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 5:25 pm

Özge bu ne şiddet bu ne celal
kız yavaş ol ama haklısın yani cesar profosyenel bir oyuncu ve o sahneleride rahatlıkla çekebiliyor
hani izlerken diyorsunuzki acaba gerçektenmi yaşıyorlar

ben bazen düşünüyorum bu adam evli olmasa ne dedikodular çıkar..

nataliaycım dediğin sahneyi aşağı yukarı ben hatırlıyor gibiyim bir daha izlemek gerek
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum"   Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum" Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 6:06 pm

ay canım bende hatırlıyorum ama dil olmayınca hatırlamak işime yaramıyo malesef Sad eğer sen yeniden izlersen bana tercüme edermisin ne dediğini Smile
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum"   Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum" Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 9:09 pm

vallahi bu cesar kaçın kurası vicki'yle o sahneleri çekti,
hiç de rol yapıyor gibi gözükmüyordu,evli olmadığı halde o sahneler bu kadar ses getirmişken
evli olmasa kimbilir ne dedikodular çıkardı,insanın aklına gelmiyor da değil hani...
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum"   Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum" Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 9:14 pm

ay cesar ne dediki bende acaip merak ettiiimmmm silent
evora_fan
Juan De La Cruz "El Privilegio de Amar"
Juan De La Cruz
evora_fan

MesajKonu: Geri: Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum"   Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum" Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 1:11 am

Küllen yalan yahu cesar=seks yani tövbe tövbe ama aşk tanrısı gibi dolaşıyor ortalıkta ramazan ramazan dinden çıkacam Twisted Evil
Çok güzel artistlerle oynadı yapmasın lütfen ya ..
lasfieras
Eugenio Lizarde
lasfieras

MesajKonu: Geri: Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum"   Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum" Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 10:02 am

cesarın bu sözüne pek inanan olmadı ha..
profosyenel olduğundan şüphem yok ama ateşle barut olayı yani ..
bu arada cesar= seks yorumuna bende katlııyorum
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum"   Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum" Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 11:22 pm

bencede ...
eros gibi ay bu adam, hatta tanrıların babası zeus,
acaip çapkın bir tanrıdır kendileri,
karısı hera'yı çileden çıkartmıştır,
kimi kandırıyor acaba bu yakışıklı...göz var nizam var yani,izliyoruz görüyoruz,
özgenin de dediği gibi neden dublör kullanmıyor o zaman,
yapma cesar yapmaa,bizbizeyiz şurda kandırma biziiiiii
Laughing
lasfieras
Eugenio Lizarde
lasfieras

MesajKonu: Geri: Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum"   Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum" Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 9:56 am

dimi ya Very Happy
cristina showu izledim anladığım kadarıyla aynen öyle gibi bir şey diyor vickynin kocasıa hani o korkmuyom kıskanmıyom falan diyor ya ama cesar omar fayada bunu dalgalı bir şekilde söylüyor
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum"   Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum" Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 12:21 pm

bak seeen bi de omar'ın söyledikleriyle eğleniyor beyefendi az değil vallahi şu cesar yaaa
gerçi omar'ın da kıskanmıyorum demek için delirmiş olması lazım,
yani bu insanlar tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş şeklinde
yakıştırılırken omar'ın yalan söylediği çok belli,cesar da çakmış olmalı ki,
alaycı şekilde söylüyor ay yerim onu ben yaaa,onu kıskanmayan koca da bi
anormallik var demektir ve cesar da bunu çoook iyi biliyor Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum" 776473
evora_fan
Juan De La Cruz "El Privilegio de Amar"
Juan De La Cruz
evora_fan

MesajKonu: Geri: Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum"   Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum" Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 3:14 pm

vay vay.
Cesara bakın siz.ben zaten onun bu alaycı tavırlarına hastayım
Pallascım ne güzel özetlemişsin valla
Yani eğer kıskanmıyorsa omar evet bir problem var ve o problem onda
lasfieras
Eugenio Lizarde
lasfieras

MesajKonu: Geri: Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum"   Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum" Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 6:59 pm

yaaa ya bu adamla oynancakta kıskanmıyacaklar Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum" 739585
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum"   Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum" Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 8:21 pm

bu cesar da az deil yani, bencede omar yalan sölüyo hem cesarı hemde karısını kıskanmıyo ölemi büyük yalan....ikisinide birbirine herkes çok yakıştırıyo üstelik....

Cesar Evora diyor "Seks olmayan istiyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Salma Hayek & Cesar Evora " Mujeres Asesina 3"??
» Cesar Evora Biyografi