Cesar Evora Turkısh Fanclup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cesar Evora Turkısh Fanclup

Cesar Evora ile ilgili herşey

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
"ENTRE EL AMOR Y EL ODİO" dizisinin 50. bölümü eklenmiştir

siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları

+6
Fulya
evora_fan
nataliaya
Admin
lasfieras
pallas
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
YazarMesaj
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 11 Empty
MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Şub. 20, 2011 2:02 am

pallas demiş ki:
kızlar beğendiğinize çok sevindim,en kısa zamanda gerisi gelecek Very Happy
özgecimm esteban'a bende öldüm bittim son bölümde...adam aşk adamı resmenn..
maria'sına tapıyor yaa..ama valeria ile cilveleşmeden de duramıyor..
özgecim maya için ariadne'yi düşünmüştüm ..laura'ya da benziyor yani onun gibi zarif yapılı.

hımmm evet canım ariadne iyi hemde oldukça sempatik...valla devamını sabırsızlıkla bekliyorum...gerçi edirne yolcusuyum bir süre nete giremiyeceğim ama olsun..kızlar bu arada ben lauraya kızamıyorum evet valeri karakteri çok sinirimi bozuyor ama ben laurayıda ne az victoria kadar seviyorum What a Face
https://cesarevorafans.forummotion.com
mehri
Mariano Delafuante "Luz Clarita"
Mariano Delafuante

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 11 Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 5:03 pm

yine harikalar yaratmissiniz tesekkurler.nolur cabuk cabuk yazin,bu ne ya cok merakli oldum galiba.valla bu sozler kafami karisdirdi :(olaylar düğüm olmadan önceki son mutlu geceleridir bu).galiba kalqa falan edecekler ,gelecek bolumden ip uclarimi ,acaba...insallah hep mutlu olurlar.her seye gore tesekkurler.ellerinize salik.
lp-seyda
Jaime Dumas "Gente Bien"
Jaime Dumas
lp-seyda

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 11 Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 7:16 pm

ahhhh ne demek o yaa ne demek o daha yeni mutlu omuşlardı nasıl son gece olur ya.... allahım yaaaa nasıl olur yaaa maria hasta bi kadın üzülmemesi lazım yaaaa üzlümesin yaaa... ayyy ağlamak üzereyim burada mutlulukları o tutkulu aşkları bozulacağı için aman tanrım son gece olmayaydı ah son gece olmayaydı iyiydi.....ahahah ağlıyorum burda resmen yaa ayrılacaklar diyeee... biran önce yazda barışacakları bölüm çabuk gelsin..... AH BU ARADA ESTEBANLA MARİA AYRILIĞINA ÖYLE Bİ DALDIM Kİ ÇOK SÜPER YAZDIĞINI SÖYLEMEYİ UNUTTTUMMM.... ama son gece olmayaydı iyiydi...Very Happy
pallas
Eugenio Lizarde "En Nombre del Amor"
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 11 Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 8:09 pm

Şeydacım kendini bu kadar kahretme biliyorsun onlar ne birbileri ile yapabilir ne ayrı..ama bu mutluluk tablosu yakında bozulacak onu kesin söylüyorum ama bu değil ki yeniden biraraya gelmeyecekler.Ama günler biraz uzak:)
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 11 Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 2:04 am

begüm ellerine sağlık döktürmüşsün yine....yanlız herkes ara verdi özge ve fulyadan yeni bişiler malesef okuyamıyoruz bari sen arayı fazla açma inanılmaz güzel ilerliyor umarım devamı hemen gelir....valeria maria ya lanetler yağdırdı korkmaya başladım bu kadından gerçek yüzünü göstermeye başlıcak ama mariada az değildir esteban zaaflarına yenik düşsede maria yemez haddini bildirir uzak kalıcakları zaman üzülcem doğal olarak ama estebanın akıllanması için gerekicek diye düşünüyorum...bide artık şu juan icraata geçse gerardo da bişiler yapsın ya sürünsün.... son 2 bölümdür çok romantik ama maria yı üzücek garanti o yüzden sürünsün....
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 11 Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 12:06 am

Evet canım yaa fulya'yla özge meşguller herhalde baya epeydir okuyamıyorum çok özledim,ben de elimden geldiğince hızlı yazmaya çalışıyorum biliyorsun bu senaryodan sonra gerçek hayatta birbirilerine aşık oldukları bir senaryo yazıcam bom senaryoya gelince beğenmene çok sevindim canım,bizimkiler epeydir başbaşa kalamamıştı iyi oldu Smile valeria'ya gelince yavaş yavaş tırnaklarını çıkarıyor bakalım...gerardo ve juan oek yakında atağa geçecek,esteban'ın kıskançlık, krizleri maria'nın tripleri...tempo yüksek olacak...
mehri
Mariano Delafuante

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 11 Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 7:53 am

insallah,sabirsizlikla bekliyoruz.merakdan olecem ya.hizli yazin nolur.
lp-seyda
Jaime Dumas "Gente Bien"
Jaime Dumas
lp-seyda

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 11 Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 2:10 pm

ahhh süper süper.... kıskançlık görmek istiyorum ben hem onlar ayrılkcak diye üzülüyorum ama birbirlerini kıskanmadan da onların aşkı o kadar güzel olmuyo... kıskandıkça daha romantik oluyolar...süper süper bundan sonra sırf atraksiyon var anlaşılan...ohhhh okumaya doyamıcaz desene...SmileSmileSmile
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 8:12 pm

yaşasınnnnn heyecanla bekliyoruzzzzzzz Very Happy
mehri
Mariano Delafuante

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 1:36 pm

neden devamini yazmiyorsunuz yaaa.
xxxmeryem
Marcelo Vargas "Corazon salvaje"
Marcelo Vargas

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 11 Icon_minitimePtsi Ocak 23, 2012 5:40 pm

senar yonun devamı neden yaz mıyorsunuz yoksa bundan sonra yazmıyacakmısınız hiçkimse sener yolara devam etmiyor sener yolar böylemi bitti yoksa
xxxmeryem
Marcelo Vargas

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 11 Icon_minitimeCuma Şub. 03, 2012 1:24 am

hiçbukadar ara vermemiştiniz ne olur en kısa zamanda yazın devamını sabırsızlıkla bekliyorum birşeymi oldu yoksa oyüzdenmi yazmıyorsunuz Smile ?
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 11 Icon_minitimeCuma Şub. 03, 2012 8:01 pm

siteye uzun zamandır ulaşamıyoruz açımlıyodu şuan açıldığınada bakma heran gidebilir Very Happy nedenini bizde bilmiyoruz... siteye ulaşılmayıncada malesef senaryolar yarım kaldı devam edermi bilmiyorum çok zaman geçti...bizde özledik...
xxxmeryem
Marcelo Vargas

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Mart 10, 2013 9:19 pm

aşk ve gurur planet pembede yeniden başlıyor patartesi başlıyor

siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları
11 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» siempre el amor(la madrastra devam...)