Cesar Evora Turkısh Fanclup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cesar Evora Turkısh Fanclup

Cesar Evora ile ilgili herşey

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
"ENTRE EL AMOR Y EL ODİO" dizisinin 50. bölümü eklenmiştir

siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları

+6
Fulya
evora_fan
nataliaya
Admin
lasfieras
pallas
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sonraki
YazarMesaj
pallas
Eugenio Lizarde "En Nombre del Amor"
Eugenio Lizarde
pallas

siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 10:25 pm

şimdi başlıyorum:lol!:
biraz ara verdim kusura bakmayın artık malum,
sınav var ya bu sene anca geceleri 11-12 arası açabiliyorum bilgisayarı,
gecikmeler için şimdiden özür dilerim kızlar Very Happy
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 1:31 am

canım sen yeterki ekle ben gececi olduğum için okurum bide heyecanlıya insan dayanamıyo bir an önce okumak istiyo Very Happy
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 1:39 am

ya çok heyecanlı bitti.ya bi soru sorabilirmiyim bölümler kısa değilmi sizcede?yani yanlış anlamayın bunları yazmak tabiki kolay değildir ama tadi damağımızda kaldı gibi bi durum oluyo eeeeeee sizde heyecanlı yazınca insanın okudukça okuyası geliyo napim Very Happy
Fulya
Atilio Montenegro "Mariana de la Noche"
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 9:56 am

Begüm aşk olsun niyetin kalp krizi geçirmek mi yaa bitirdiğin yere bak yüreğil ağzımda okudum çok güzel ellerine sağlık,heyecanla bekliyorum 5. bölümü.
Didem haklısın canım ama gerçekten kolay değil artık rüyamda bile görüyorum düşünmekten ayrıca uzatsam bu kısmı sıkıcı olur mu filan diye düşünüyo insan.Aslında 40 dk bir dizi 40 sayfaya denk geliyor bizim ki kısa dizi işte napalım dimii begüm Very Happy
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 12:06 pm

ay ay ay..gelen salgado m yoksa
amanın ortalık savaş yerine dönmezse iyi bizimki kuduracak yine
valeria da ayak üstü adama asılıp duruyor
bizim eserekli estrella farketmiş ama kadının düşüncelerini
hadi bakalım...

begümcüm sağol cnım yeni bölümde harika olmuş..diğerini heyecanla bekliyorum
https://cesarevorafans.forummotion.com
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 2:55 pm

sende haklısın fulyacım napalım kısa dizi olsun bari biz onada razıyız Very Happy yeterki okuyalım heyecanla Very Happy
lasfieras
Eugenio Lizarde
lasfieras

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 5:05 pm

Ay o gelen salgado mu?? What a Face
esteban artık kuduru diye düşünüyorum kendisi cilveleşirken birşey yok karısına kur yapan biri geldimi deymeyin efendiye
Begümcüm valla sabırsızlıkla bekliyorum
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 6:16 pm

biraz kritik bir noktada bitirdim fulyacım evet Laughing
ama kalp krizlerini daha sonraki bölümlere sakla çünkü kalbin lazım olacak...
nataliacım bölümleri kısa kesmemin nedeni fulya'nın düşüncesinin aynısı,
hikayeyi uzatsam sıkıcı olacakmış gibi geliyor bana da,tabi biraz heyecan da lazım,

bakıyorum herkes salgado'yu görünce paniklemiş Laughing
esteban başta olmak üzere panikleseniz iyi edersiniz zaten,
ilginç şeyler olacak,
bu esteban da bi alem kendi valeria ile işveli işveli konuşsun maria'a
gelince krizlere girsin,
özgecim senin de dediğin gibi bizim eserekli esterella bişiler çaktı,
ama vivian onu susturdu,
gerçi vivian'ın kafasında da soru işaretleri yok değil...
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 7:45 pm

allah, pallas mariayla gerardo arasında bişiler olabilirmi yani bize resmen panikleyin diyosun Very Happy aklımızada pek uslu şeyler gelmiyo açıkcası mariaya güvenim sonsuz aslındada estebana güvenmiyorum bende ama eğer esteban hata yaparsa lütfen marianın eli armut toplamasın illa gerardoyla olması gerekmiyo ama estebanı çıldırtmak için iyi bir fikir Very Happy kızlar yanlış anlmayın sakın sizleri sıkmak istemem,ama siz yazarsınızda biz sıkılırmıyız o senaryodan harikalar yaratıyosunuz resmen süper şeyler yazıyosunuz acayip heyecanlı...illada uzun olmasına gerek yok siz nasıl yazmak istiyosanız öle yazıcaksınız tabiki Very Happy ellerinize sağlık....pallascığım bu arada devamını bekliyoruz ... Very Happy
evora_fan
Juan De La Cruz "El Privilegio de Amar"
Juan De La Cruz
evora_fan

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 9:00 pm

Araziye gittiler demek
ya valeria naıslda rahat konuşuyr estebanla benim lau'm ortalığı fena yapacak gibime geliyor artık ona salgadomu yardımcı olur yoksa juan mı bilemeyeceğim ama bizimkilerin üstüna karabulutlar geliyor gibi hissediyorum

Pallascım sabırsızlıkla devamını bekliyorum canım
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 9:36 pm

vallahi şu valeria az değil...
maria'nın çelik iradesi salgado ve juan'ı durdurabilir amaaaaa
esteban'ı bilemiyorum...
gerçi esteban bu bölümde maria ile yemeğe çıkacak ve "Kara bulutları kaldır aradan, Beri gel gönlüme çağlayanım gel" adlı karcığar makamı türküyü söyleyecek siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 739585

ama bakalım bu yemek iplerin gerilmesini engelleyebilecek mi silent
evora_fan
Juan De La Cruz "El Privilegio de Amar"
Juan De La Cruz
evora_fan

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 9:46 pm

ay hadi inşallah
esteban araya başkasının girmesine izin vermesin zaten güç bela ikna etti maria yı az uğraşmadı
socorro ile da vinci nin düğünü olupta bizimki mariayı içirmese yine ikna edemeyecekti Very Happy
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 10:01 pm

ay evet o düğünde olmasa hali haraptı garibin,
valla şu maria süper kadın, esteban bi aptallık yaparsa sürünür...
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 10:06 pm

canım marianın çelik gibi olmasının nedeni estebana olan kızlıklıklarıydı şimdi arada öle bi kızgınlık yok yani artık marianın çelikliğinden eser kalmasa diyorum Very Happy şu juanlada marianın muhabbetleri ilerlesede estebanın kıskançlıkları artsa Very Happy bu adama kıskançlık inanılmaz yakışıyo herşeyin yakıştığı gibi, normalde kıskanç insan sevmem ama esteban başka Very Happy
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 10:16 pm

çok haklısın irade konusunda...
ama maria nasıl yapabilirki esteban'a aşık...
ha şu olur kıskandırmak için yaklaşabilir,
evet evet bu olabilir,
hatta olsun,teşekkürler nataliacım Very Happy
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 10:21 pm

canım adım didem bana didem diyebilirsin Very Happy rica ederim bencede olsun diyorumya marianında eli armut toplamasın yani estebana inat olsun bişiler....esteban cilveleşiyo resmen kadınla daha nolsun bunu yapan adam başka şeylerde yapabilir Very Happy
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 10:03 am

Evet evet evet evet olsun bence de hep esteban mı yapıcak bu sefer maria yapsın deli etsin onu,bayılıyorum estebanın kıskançlığına.Begüm çok güzel canım çok beğendim Wink
Gerardo'yu Juandan daha fazla mı kıskanır acaba,juanla bişey olucak mı ki,Maria Valeianın saçını başını yolsun Very Happy
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 3:24 pm

saçını başını yolsun muuu süper siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 739585 pembe diziye yeni bir boyut katarız vicki ile laura saçsaça başbaşa...
onları ayırmaya çalışan esteban da bir ara dayağı yesin siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 147400
şaka bi yana juan ile birşey olabilir ama şu an öncelikli olan gerardo Laughing
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 3:29 pm

canım juanada ara verdin uzun zamandır yok ortalıkta Very Happy şöle bi çıksada kendini belli etse estebanda niyetini anlasa adamın Very Happy canım bu bölüm kısaydı ama ötekiler uzundu ben dün gördüm okudum alla alla dedim çok kısa heralde devamı gelcek ama gelmedi neyse yine heyecanlıydı bakalım esteban gerardoya ne kadar tahammül edicek baksanıza anlaşmada kiminle muhatap olucağı bile yazıyomuş yani bu sefer gerardoya mariayla çalışma fırsatı bile vermemiş Very Happy
lasfieras
Eugenio Lizarde
lasfieras

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 4:10 pm

vay beyimize bakın şartlarınıda açıkça belirtmiş esteban bu sefer sağlam adımlarla basıyor umarım valeriaya karşı zayıf düşmez yoksa maria onu affetmez
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 4:26 pm

Offf yine çok heyecanlandım.ya ben bu işi çok sevdim neden zamanında aklımıza gelmedi ki .
Ellerine sağlık heyecanla bekliyoruzzz.izler gibi oldum yaaaaa suratım şekilden şekile girdi Very Happy
lasfieras
Eugenio Lizarde
lasfieras

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 4:35 pm

ay çıldırdı kıskançlıktan esteban çok tatlı ya
salgado ya esti ne güzel çekti ama bak sen haşinlikte yapıyor ama sevdiğinide nasıl söyledi ya varmı böyle adam yer yüzünde
maria da kıskanıyor

saol begümcüm bu arada resim eklemişsin sanırım ama göremiyoruz
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 10:33 pm

didemcim dünkünün devamı buydu, işte araziye gidiyorlar,sonra gerado'nun evine oradanda tekrar şirkete bölümleri bazen yarım bırakıp devam edecek yazıyorum herhalde orada bir karışıklık oldu Smile
derya abla dediğin gibi bizmki çıldırdı,maria gersrdo ile konuşacak diye ödü kopuyor,
ama lazım zaman zaman esteban'a böyle şoklar Razz
eklediğim resimler gözükmüyor sinir oldum,
halbuki dialoglara tam uyan resimlerdi
Mad
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 10:43 pm

ay pallas devamı daha heyecanlıymış ellerine sağlık süperdi ya Very Happy
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 12:45 am

teşekkür ederim canım
6. bölüm paso romantizm oldu ama...
ee sinirler biraz gevşesin dimi hepimiz heyecan olduk vallahi Smile

siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları
2 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sonraki
 Similar topics
-
» siempre el amor(la madrastra devam...)