Cesar Evora Turkısh Fanclup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cesar Evora Turkısh Fanclup

Cesar Evora ile ilgili herşey

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
"ENTRE EL AMOR Y EL ODİO" dizisinin 50. bölümü eklenmiştir

siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları

+6
Fulya
evora_fan
nataliaya
Admin
lasfieras
pallas
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sonraki
YazarMesaj
nataliaya
Eugenio Lizarde "En Nombre del Amor"
Eugenio Lizarde
nataliaya

siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 1:29 pm

begümcüm harikasın yine yaaa Very Happy hııııı fulya napcaz şimdi iyi düşün kızım esterallanın ayağı kırılmış anlaşılan arjantine gidemiyo ne güzel sevindirmiştin bizi begüm ya Sad anlaşılan bunların ikisini kimse engelleyemicek daha doğrusu arjantinde olacakları offff offfff esteban mariayı aldatmamalı madem çok seviyo yapmasın ah bu erkek milleti varya........ yanlız maria ögrenirse evi terk eder estebandan boşanır enazından dener :)ama o estebanın bahsettiği 3. kriz kendi yüzünden olucak sölim kendi kaşınıyo resmen....begümcüm ellerine sağlık canım..... Smile
Fulya
Atilio Montenegro "Mariana de la Noche"
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 4:53 pm

Evet ya esterellanın ayağı kötü oldu Sad
bence de aldatıcak en azından artık öpüşücek.olsun süründürür begüm böyle birşey olursa ve eğer bu olursa ben rica ediyorum maria da biriyle öpüşsün delirsin bizim oğlan benim senaryoda çok pişman olucak eğer aldatırsa mesela Very Happy
Canım süperdi yaa çok güzel ardarda okumak ellerine sağlık
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 5:14 pm

teşekkür ederim kızlar..
merak etmeyin esteban bi aptallık yapıcak olursa,maria boş durmaz..
en azından juan ve gerardo boş durmaz...
esteban'ı çıldırtıcam ileride kıskançlıktan...deliricek resmen..
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 6:55 pm

işte buuuuuuuuuuuuuu çok seviyorum onu kıskanmasını Very Happy:D bu nasıl bir fantezi yaaa Very Happy
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 2:57 pm

süpersin begüm ya maria tabikide boş durmamalı....fulya ya katılıyorum Very Happy
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 9:20 am

Aayyyyyyyyyyyyyyy süperdi Very Happy Esterella çoooooooook sevimli yaaaa begüm bana esterellayı sevdirdin ya inanamıyorum Very Happy zamanında yeterince yalnız kalmışlar kısmına bayıldım Very Happy çok güzeldi sonunda da yapmışsın yapacağını gel de bekle şimdiiiiiiii Sad
bebeğim heyecanla bekliyoruzz
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 9:29 am

teşekkür ederim canım benim Smile
babasının yaptıklarını burnundan getirme görevin zevklei üstlendiğinden beri ben
de çok seviyorum esterella yı Laughing
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 3:41 pm

valla begüm ya bize esterallayı sevdirdin Very Happy maria şimdi juana anlatıcak gibi herşeyi bilemiyorum nasıl olucak şimdi juana anlatırsa daha yakın olurlar bu durumdanda esteban hiç hoşlanmıcak ve kıskançlık krizleri başlıcak gibi....artık gerardoda piyasaya çıksın istiyorum malum estebanın kıskançlık hallerini çok seviyorummmm Very Happy yeni bölümü heyecanla bekliyorum canım umarım kısa zamanda eklersin Smile
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 8:49 pm

bence de juanla paylaşıcak ve bu onları yakınlaştırıcak esteban önce yakınlaşmalarına deliricek gerçeği öğrenince de bu durumunu onunla paylaştığı kendisiyle paylaşmadığı için deliricek yaşasın Very Happy:D napıyım yaa çok tatlı oluyo kıskanıncaa
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 2:14 pm

upsss diyorum
ah estrella ayağı incitecek zamanı buldun yani ne sakarlıktır ..maşallah benim tahtıma oynuyor Very Happy

vale meydanı buldu şimdi sıra onda esteban tedbir almaz ise olaylar hiç olmayacak yönde akabilir ama şimdi vale de haklı esteban gibi adama dayanmak ne mümkün pimi çekilmiş bomba gibi affraid

mariam kıyamam ya ama ispanya ona iyi gelicektir...juan a dikkat diyorum !

begümcüm sağol hayaım devamını sabırsızlıkla bekliyorum
https://cesarevorafans.forummotion.com
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 11:26 pm

ayyyyy begüm süperdi ya....nerden başlıcağımı bilmiyorum bile ama anlaşılan sende çok heyecanlanmışsın bazı yerlerde hatalar vardı Very Happy yada ben heyecandan öle okudum Very Happy ayyyy o estebanın kıskançlıkları,tango hepsi hepsi çok güzeldi sonuna ayrı bi bittim devamını merak ediyorum valeria sinirden kuduruyo Very Happy oh olsun ona umarım esteban marianında dediği gibi uslu durur....
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 11:31 pm

begüüüüüüüüüüüüüüm datlum bitanem bu neydi yaaaaaaaaaaaa,abartısız ağzım kulaklarımda okudum,doya doya okudum hiç bitmesin istedim yaaa çok çok çok güzel yazmışsın datlum yaaa eridim bittim kopardın beni arada esterella çok güldürüyor beni yaaa Very Happy:D
Valeye inanılmaz kızgınım boğmak istiyorum yellozu,tipsiz embesil.sanane kızım yaaa onlar karı koca izin mi alıcaklar senden aptal Mad Mad ohhh ne güzel aşklarını yaşadılar çatlasın Very Happy:D
begüm nasıl dayanıcam bilmiyorum umarım hemen eklersin kuzuuummmm.
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 5:54 pm

teşekkürler kızlar:)
didemcim yazarken ben de çok heyecanlandım..
imla sıfırdı..ayrıca özneler,tümleçler birbirine girdi Laughing
karı-koca aklımı çok karıştırıyorlar benim bunlar:)bu arada esteban uslu durur mu bilemiyorum..silent
fulya süpersin ya..yine rutin hakaretlerini etmişsin vale'ye.. Laughing
gerçi ben de çok sinir oldum..ne o öyle hesap sorar gibi..
esterella yine formundaydı..
canım en kısa zamanda yetiştirmeye çalışırım..
sen de amor eternoyu ekle artık yoksa bende ölücem burda Laughing
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 12:22 am

BEGÜMCÜM YÜREĞİNE SAĞLIK AYRILIK VAKTİ GELDİ ÇATTI HA..

aşıklar için çok zor alıcak ama bence önemli bir viraj sağol hayatım devamını bekliyorum
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 10:43 am

sözlükte uygun kelime aradım ama bulamadım begümmm resmen öldürdün beni,hem o uzunluk oku oku bitmiyor kendimden geçtim resmen inanılmazdı çok ciddiyim,hem de çok güzel yazmışsın bizim hikaye olmasını bir kenera bırakıp senaryo açısından baktım gerçekten ciddi ilerleme kaydettin begüm bir tek senaryonun yazılış şekli yok ki ben de kullanmıyorum onu zor oluyor Very Happy yani gerçekten çok beğendim ayrıntıları unutmuyorsun,diziyi izlemiş olmamızın büyük avantajı var unutmuyosun öyle bşyerde eski bişeyi yazıyosun ki "aaa hakikaten böyle olmuştu" dedirtiyosun o da baya heyecan ve zevk katıyor.mesela ben unutuyorum önceden ne olmuştu sonra da tıkanıyorum Sad
şimdi hikayemize gelelim,valeria denen sulu pislik,şempaze kılıklı cadı,morarmış tosbağa,zilloşun önde gideni,o karıyı bak karı diyip terbiyemi bozuyorum,böyle elime alıp saçını başını yolmak istiyorum çok ciddiyim.ya bir insan bukadar mı itici,yüzsüz embesil olabilir.ayrıca estebana da çok sinirliyim çoooook boğabilirim sananeee ne kıskanıyosun yaaaa geriii.begüm öyle bişey istiyorum ki bu embesil eminim aldatıcak mariayı,maria bunun ağzına ....... çok istiyorum esteban gebersin kıskançlıktan,maria için kesin bitmiş olsun tabi sonradan barışsınlar ama fena sürünsün burnu.Ya o kadın hastalığıyla uğraşıyor esteban bey valeria hanımı kıskanmakla meşgul yaaa,istese marianın problemi var mı yok mu öğrenir boşuna bayılmıyor bu kadın yaaaa off çok sinitliyim gerçekten.
senin senaryona yakın yorum yazdım cidden yaaa hale bak Very Happy:D begün lütfen lütfen hemen yaz çok heyecanlı lütfen vee böyle uzun yaz yaa süper oluyorr Very Happy
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 2:15 pm

fulyacım yorumuna bittim her söylediğine katılıyorum...begümcüm ellerine sağlık ya yazmadığın zamanların acısını çıkarmışsın gerçekten hem çok uzun hemde çok güzel bir bölümdü ama sanki estebana yine torpil geçilmiş yada bana öle geldi estebanlı ve valerialı bölümler daha çoktu estebana bende acayip sinirliyim bir kaşık suda boğasım var adama bak ya ne yardan ne serden diyo hem maria hem valeria diyo oldu yani...eminim valeria okadar onursuzki bunu bile kabul ederdi esteban hadi dese atlar ama maria böle bişiye asla izin vermez...ayrıca aklıma başka bişi geldi yani umarım öledir... bu valeria estebana evlilikten vazgeçtiğin zaman beni ernesto teselli etti demişti eeee malum adam zaten aşık valeriada o halde boş bulunup işi pişirmiş olabilirler Very Happy ay umarım öledir begüm ya yoksa kalpten gidicem..umarım kızı ernestodandır hem ernesto bu duruma çok sevinir zaten aşık olduğu kadın(bu kadının neresine aşık olurlar anlamam zaten kılllll)valerianın amacı herkesin kafasını karıştırmak baştada estebanınkini tabikiii...şu marianın acil bişiler yapması lazım estebanın kendine gelmesi için ölsün kıskançlıktan mariayı düşünmekten hiçbişi aklına gelmesin...
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 6:13 pm

kızlar beni öyle mutlu ettiniz ki beğendiğinize çok sevindim.
fulyacım teşekkür etmeye önce senden başlamak istiyorum..
öyle güzel şeyler yazmışsın ki..hangi birine teşekkür edeceğimi bilemedim inan ki
hele bunları senin gibi, bu işin okulunu okuyan birinden duymak beni inanılmaz mutlu etti..
devamını yazmak için acaip aşka geldim Very Happy
didemcim sana da çok teşekkür ediyorum..beğenmene çok sevindim,
bilererek uzun uzun yazıyorum ki doya doya okuyun diye..kısa yazdığım günlere inat..
sınav zamanı kısa kısa yazar kaçardım hep Very Happy
ayrıca haklısın esteban ve valeria bu bölüm yine biraz torpilliydi..
ama olacaklara zemin hazırlamak açısından yaptım Very Happy

bu bölümdeki olaylara gelince...
esteban tüm hayran kitlesi tarafından linç edilmenin sınırında yaşıyor resmennn...
ki hakediyor da..bi maria bi valeria..mekik dokudu resmen ikisinin arasında..
ama ben ona yapacağımı biliyorum..
işler kopma noktasına gelecek...
valeria....
paçozluk abidesi..ama kendi yarattığım bir karakter olduğu için suç da bulamıyorum kadına Laughing
bu ne yüzsüzlüktür yaaa adamın kafasını karıştırıyor..sonra bi suratlar bi tripler..
yok "arjantin'e dönücem"ler..cehennemin dibine kadar yolun var..
az kalsın öpüşüyorlardı yine..
hele o esteban..bal gibi kıskandın işte..bi dalmadığın kaldı adama..
valeria'nın etekleri zil çaldı..maria orada canıyla uğraşıyor..bunlar mahzende fingirdemece..
ikisine de gününü göstereceğim..esteban'ı sürüm sürüm süründüreceğim..
kıskançlıktan geberecek resmen geberecek...
gerekirse iş boşanmaya kadar gidecek..ama maria'yı ezdirmeyeceğim..
senaryonun üçte biri kadarda ben yorum yaptım sanırım lol!
yakınlarda yine ekleyeceğim uzuuuuun bir bölüm,şimdilik hoşcakalın..
çok seviyorum sizi yaa Smile
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 10:35 pm

canım utandırdın beni Smile) çok samimiyim söylediklerimde Wink)
ay çoook rahatladım harikasın tam da istediğimizgibi dideeeeeeem baak esteban kudurucak çok sevindim yaaa,sabırsızlıkla bekliyorum begüm sürekli bakarım siteye ki zaten hemen birbirimize haber vermemi güzel oluyor Wink)
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 11:28 pm

ayyy boşanmamı estebanın bunu istiyeceğini hiç sanmıyorum bu boşanma fikri çıkarsa mariadan çıkar çünkü acayip gururlu ve inatçı ayrıca estebanda bunu isteyecek cesaret yok o mariadan asla vazgeçemez...evet sürünsün çünkü çok hatalı resmen öpüşücekti kadınla ya maria niye kimseyle bu kadar yakın olmuyo olsun ya estebanın yaptıklarına bak utanmaz adam....begümcüm devamını heyecanla bekliyoruz....
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 11:56 pm

Begümcüm bu nasıl bir bölümdü dün okudum döndüm bugün bir daha okudum sindire sindire
bir satırı okurken acaba diğer satırda ne olacak diye heyacandan geberdiğimi söyleyebilirim Wink
Fulyaacım her bir kelimene katılıyorum begüm o kadar ustaca yazıyorsunki şiir gibi senaryo
her bir satır bir sonraki satır ile ahenk içinde olduğunu söyleyebilirim

ve senaryoya gelince ........
olağanüstü bir bölümdü
Maria ..valerianın ağzını çok güzel kapatmasını bildi havalanında..valeria da duvara toslamış gibi oldu böyle bir tepkiyle karşılaşıonca tabii..Maria ya çok üzüldüm hastalıkla olan mücadelesi...eminim yenecek..tabii juan ve vivvianın sonsuz desteğiyle..ben bekliyorum ispanya da köşeden bir yerden gerardo hortlamasın Very Happy

Ah esteban..aşk adamı..maşallah mıknatıs kadınları ve belaları üstüne çekmede yok..
o ne tripler ne cümleler maşallah senaryoyu sön bölümden okuyan biri olsam valeria ile estebanı karıkoca zannederdim
valeria fırsatları çok iyi değerlendiriyor maya konusunda da estebanın kafasını oldukça karıştırdı..bence arjantin daha pek çok şeye gebe gibi geliyor bana.
mahzen .......
o kadar konuşmadanve yakınlaşmadan sonra elektriklerin kesilmesi umarım bir fitili ateşlemez..valeria ya çok kızıyorum ama hakaret edemiyorum üzgünüm çünkü laura floresi çok seviyorum...;)ama o esteban gelsin bak ben neler yapıyorum ona
Laughing Twisted Evil
pallas
Eugenio Lizarde
pallas

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 8:55 pm

beğenmene çok sevindim özgecim:)çok mutlu etti yorumlarınız beni yaaa,anlatam..
dediğin gibi esteban resmen bir aşk mıknatısı gelene git diyemiyor ayol adam..
ama ben onun hakkından geleceğim ne o öyle kıskanmalar falan..
merak etmeyin esteban sürünecek kızlar!
nataliaya
Eugenio Lizarde
nataliaya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 9:57 pm

begümcüm yine çok güzeldi....ah ya ben orada kapalı kaldılarya tamam dedim bunlar burda işi pişirir Very Happy ama Allahtan öle olmadı....yakında oda olucak gibi Sad mariayla juana bittim Very Happy ah ah esteban bir öğrense kıyametleri koparır ama Very Happy bu estrellaya bayılıyorum ya ne kız gülmekten öldürüyo beni Very Happy maria ya çok üzülüyorum cnm benim ya umarım iyileşir ve umarım o maya estebandan deildir ya valeriayla bi çocuğu olduğunu düşünmek istemiyorum offf ya ne kadınmış bi geldi ortalık alt üst oldu gerardo bile bukadar karıştırmamıştı ortalığı ya mariaya 2 adam hayran ama iş yok baksanıza valeria 2 erkeğe bedel maşallahı var döktürüyo yani...sinir oluyorum....fulyayla ben boğucaz onu....
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 10:45 pm

ay ay ay begüm seni yemekk istiyorum yaaa bekletmeden ekledin harikasın böyle devam etmesi dileğiyle Very Happy:D:D
Şimdiiiiiiiiiiiiiiii ben bu zilliye hakaret etmekten bıktım bu zilli hakaretlerimi yemekten bıkmadı.Evet didemle geberticez az kaldı.bu sefer onu görmezden geçiiiiiiiip maria ve juana gidiyorum;eridim Very Happy:D oh oh oh iyi yaptı hatta öpüşselerdi Very Happy estebanın görmesini isterdim onlar dans ederken hatta gözgözeyken,olur inşallah bekliyoruz.
canımcım ellerine sağlık bir solukta okudum çok güzeldi ve herzamanki gibi heyecanla bekliyoruzzzz
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 3:06 am

Begümcüm harikasın hayatım bir solukta okuydum ertesi gün döndüm 2 kere daha okudum o kadar etkiliyor yani Wink

valeria ile esteban kale direğinden döndü demek çok doğru bir cümle olur..bizimkine bak juri olacakmış yesinler onun juriliğini ya Smile
maria her zamanki gibi çok asil....

canım acele devamını bekliyorum....Wink
Fulya
Atilio Montenegro
Fulya

MesajKonu: Geri: siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları   siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları - Sayfa 9 Icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 7:45 pm

BEgüüüüüm bomba bir dönüş dahaaaaa,kızım seviyorum senii söylemiştim dimiii I love you
Şimdiiii,Esterelladan başlamak istiyorum,şu kıl olduğum kızı sevdirdin helal olsun sana,bence beklediğimden çok olgun hareket ediyor ortalığı karıştırmadı,yavaş yavaş öğreniyor bazı şeyleri.
Valeria,olayları baştan okuyunca kızamıyorum açıkçası valeriaya Estebanın eşekliği de çok amma velakin valeria artık kendini kontrol edebilmeli kiii yine estebanla karşıkarşıyayız küçük bey mavi boncuk dağıtmaktan vazgeçmeli,sürekli sürekli valeriaya umut veriyor o da aşık zaten yine yapışmadı dudağına helal olsun Very Happy Esteban iyi bir dersi hakediyor begüüm umutla bekliyorum,benim mariam orda hastalıkla uğraşıyor bu kart horoz ona buna yazıyor bak sinrlendim yinee.
Mariam iyileşsin bomba gibi dönsün dersini fena versin istiyroum kolunda başka yakışıklılarla davetlere katılsın istiyorum Very Happy

süperdin canım ellerine sağlık hemen yaz lütfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen

siempre el amor(la madrastra devam)bölüm yorumları
9 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sonraki
 Similar topics
-
» siempre el amor(la madrastra devam...)